Jump to content
  • 0

pomoc QWER' RZE


Mikoo

Dotaz

Recommended Posts

  • 0

můžeš ale nevím jestli céčko ještě někdo hraje

~> Věř nebo ne, ale nedávno jsem našel i servery, kde hrálo 11 lidí a měli 0.3béčka.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Věř nebo ne, ale nedávno jsem našel i servery, kde hrálo 11 lidí a měli 0.3béčka.

fakt ? :d ale áčko a 0.2x už asi né co 

A ako to spravim ?

na hostingu kde jsi by měla být funkce *Verze* a tam si to nastavíš 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja viem ale RZE od QWER mi nejde na 0.3c lebo som to skusal a ide to len na 0.3 e a ešte k tomu to hadže v pawne 4 errory ale .amx tam bol a skusal som to... Veď vyskusajte a či by to volako nešlo dat na tu verziu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

QWEROVA RZE je nedokončená, zabugovaná takže najlepšie bude ked sa jej zbavíš a dáš si tam nejaký hratelný mod a nie tento zabugovaný shit, pokial sa v pawne nevyznáš tak ti to je na nič proste, zožen si niečo lepšie..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

QWEROVA RZE je nedokončená, zabugovaná takže najlepšie bude ked sa jej zbavíš a dáš si tam nejaký hratelný mod a nie tento zabugovaný shit, pokial sa v pawne nevyznáš tak ti to je na nič proste, zožen si niečo lepšie..

~> Hlavně ti tam chybí "několik let stará".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Hlavně ti tam chybí "několik let stará".

Aki problem je si ju aktualizovať ?

A to že je zabugovana je pravda alebo ako sa to riešilo ? QWER mal ešte otvorenú tému kam sa písali bugy a chybí v mode. A niekto nič nenahlásil. Tak keci o tom čo je shit si nechaj pre niekoho ineho

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aki problem je si ju aktualizovať ?

A to že je zabugovana je pravda alebo ako sa to riešilo ? QWER mal ešte otvorenú tému kam sa písali bugy a chybí v mode. A niekto nič nenahlásil. Tak keci o tom čo je shit si nechaj pre niekoho ineho

Žádný problém to není, ale doposud si ji nikdo "neaktualizoval." Maximálně dotyčný upravil barvy nebo texty. Qwer možná měl otevřenou tému na bugy, ale tak v roce 2012, což je 3 roky zpět a pochybuji, že něco takového ještě existuje. Nikdo nic nehlásil, protože v té době jeho RZE jakžtakž fungovala. Dnes už se to říci nedá. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak keci o tom čo je shit si nechaj pre niekoho ineho

~> Ukaž mi jedinou větu, kde přesně tohle říkám. Já teda nevím, kolik toho vidíš ve větě "několik let stará" ale já jediné, co tam vidím, je furt, že je to staré.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No takže ja sa nato teda pravdepodobne vyserem a necham to tak ale aj tak dikii za rady...

 

A ešte niečo Polis_Polisman ten jeho mod ma niekdo na stiahnutie ? Ten by som chcel vyskúšať..

Edited by Mikoo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...