Jump to content

Win 10 na neoriginální Win 7


Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ukaž mi, kde nemáš možnost vypnout funkce ve Win 7 a Win 8 (8.1) jako jsou na screenu výše. 

 

"vypnúť" , ty(nie konkrátne ty) tomu veríš že si ich vypol pritom prakticky si ich ani nevypol, data to cucá ďalej

Link to comment
Share on other sites

"vypnúť" , ty(nie konkrátne ty) tomu veríš že si ich vypol pritom prakticky si ich ani nevypol, data to cucá ďalej

Nevím o tom, že by mi Windows stahoval update, když jsem ho vypnul. Ve Windows 10 ani nejdou aktualizace vypnout :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nj, ako však za 6 rokov mu končí podpora(W7), nový windows už nebude tak som zvedavý čo potom spravíte, váš milovaný W7, ktorý podľa vás nikoho nesleduje. Už o pár rokov nepôjdu nové aplikácie na W7, a to bude ešte len pecka ked vyjde nejaká hra len na DX12.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hele bobánku, nebudu se s tebou hádat co je lepší, ale já mám furt ten stejný problém... Takže nevím proč mi to zamykáš ;)

 

prepáč, po tom off-topicu som si neuvedomil že si to ešte nevyriešil. No riešenie je jednoduché, na oficiálnych stránkach W10 stiahneš inštalačku a nainštaluješ cez ňu.

Link to comment
Share on other sites

Nainstaloval jsem si ve VirtuallBoxu win 7 jako používám já (potom dám odkaz), následně jsem nainstaloval nějaké aktualizace, hlavně si stáhl service pack 1 a předělal nastavení ve VB, protože instalátor Win 10 měl pořád nějaký problémy s procesorem. Po dlouhé instalaci, to vypadá, že fungují. Mají status, že jsou aktivované, ale jestli to takhle bude i za rok, to opravdu nevím. Každopádně pak jsem si zkopíroval ty desítky na ssd disk a udělal druhý virtua pc. Samozřejmě ten už aktivovaný nebyl, stačilo stáhnou KMsPico a fungují také...

Odkaz na Win 7: CzT

Odkaz na upgrade win 10: CzT - samozřejmě tohle můžeš stáhnout i od M$, já jen preferuji torrenty...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...