Jump to content

Win 10 na neoriginální Win 7


Recommended Posts

Aktivuj si Windows 7 přes KMSpico KLIK! (Aktivuje i Office)

 

Stáhni si Windows 10 Tool který ti stáhne Windows 10 a nainstaluje KLIK! (Přečti si instrukce!)

 

...

Při instalaci vypni internet (Nebude se požadovat Product Key)

 

 

​Screen z Windows 10 (Upgradovaný z Windows 7 s aktivátorem KMSpico)

Prakticky máš legální Windows 10

 

Win10HunterPPP.PNG

 

Takže ano, jde upgradovat z nelegální Windows 7 na legální Windows 10

Edited by Kureci_Gyros
Link to comment
Share on other sites

Nechtěl bych Windows 10. Windows 10 je nejlepší software na šmírování, kam se hrabe Win 8.1.

 

Hned po zalogování do Windows 10 si Microsoft stáhne:

 

- Vaše jméno

- Vaše kontaktní údaje

- Vaše hesla

- Vaše údaje o kreditní kartě

- Vaše demografická data

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechtěl bych Windows 10. Windows 10 je nejlepší software na šmírování, kam se hrabe Win 8.1.

 

Hned po zalogování do Windows 10 si Microsoft stáhne:

 

- Vaše jméno

- Vaše kontaktní údaje

- Vaše hesla

- Vaše údaje o kreditní kartě

- Vaše demografická data

 

mám dosť, ako keby toto nerobil aj Win7 aj Win8 :d :d :d si už uvedomte že nech robíte hocičo tak vás sledujú , ak programujete v C#, sleduje vás Visual Studio, ak hráte sleduje vás Steam, proste tomu sa už dnes nevyhneš nikde, aj predavačka v obchode ťa sleduje či jej niečo neu*ebeš

Link to comment
Share on other sites

Ale toto všechno jde ve Win 7 a Win 8.1 vypnout tím, že vypneš aktualizace a že se přes Microsoft účet vůbec nepřihlásíš, což je vše ve Win 10 povinné. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ale toto všechno jde ve Win 7 a Win 8.1 vypnout tím, že vypneš aktualizace a že se přes Microsoft účet vůbec nepřihlásíš, což je vše ve Win 10 povinné. 

 

nieje to vôbec povinné lol, jediná app v ktorej som prihlásený cez M$ účet je win store. A vôbec, važne si myslíš že ked sa nelogneš cez win acc a máš vypnuté aktualizácie že neodoberá tvoje data?

Link to comment
Share on other sites

nieje to vôbec povinné lol, jediná app v ktorej som prihlásený cez M$ účet je win store. A vôbec, važne si myslíš že ked sa nelogneš cez win acc a máš vypnuté aktualizácie že neodoberá tvoje data?

 

 

Jak jsem již řekl, je to lepší software na šmírování jak byl Win 7 nebo Win 8.1.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tak jméno tu napsaný nemam
kreditku taky nemam
hesla k čemu jim bude facebook fakt nevím
a myslíte že zrovna z 100000000000 lidí narazí na vás ? Ok

Link to comment
Share on other sites

Já měl na mysli dospělé lidi s bankovním účtem, ne děti jako jsi ty. Pokud za tebe platí vše rodiče a je ti u prdele, zda se jim někdo dostane na účet, tvůj boj. 

Už hodně krát tu bylo, že nějaké firmě unikla soukromá data lidí a mít někde na webu napsané heslo od účtu? Fakt ne.

Také se to týká lidí, kteří mají Windows legálně, protože právě tito lidé musí mít uvedeny fakturační údaje. 

Pokud Microsoft láká piráty, aby si zdarma upgradovali na Windows 10 a v nastavení se nedá vypnout, krom verze Enterprise, ukládání pozice, kde jste atp., tak bude jen určitě otázka času, kdy pirátům přijde pokuta nebo se i může stát, že jim Micrososft zablokuje PC na dálku.

A že to nemůžou? Dáte je k soudu a oni se ohradí tím, že jste souhlasili s jejich podmínkami při instalaci Windows 10. Ano, kdo by četl 38 stránek textu, že.

 

Rád si počkám a podívám se, co se po roce bude dít. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já měl na mysli dospělé lidi s bankovním účtem, ne děti jako jsi ty. Pokud za tebe platí vše rodiče a je ti u prdele, zda se jim někdo dostane na účet, tvůj boj. 

Už hodně krát tu bylo, že nějaké firmě unikla soukromá data lidí a mít někde na webu napsané heslo od účtu? Fakt ne.

Také se to týká lidí, kteří mají Windows legálně, protože právě tito lidé musí mít uvedeny fakturační údaje. 

Pokud Microsoft láká piráty, aby si zdarma upgradovali na Windows 10 a v nastavení se nedá vypnout, krom verze Enterprise, ukládání pozice, kde jste atp., tak bude jen určitě otázka času, kdy pirátům přijde pokuta nebo se i může stát, že jim Micrososft zablokuje PC na dálku.

A že to nemůžou? Dáte je k soudu a oni se ohradí tím, že jste souhlasili s jejich podmínkami při instalaci Windows 10. Ano, kdo by četl 38 stránek textu, že.

 

Rád si počkám a podívám se, co se po roce bude dít. 

nič sa nebude diať, tak isto ako sa dialo aj pri w7 a w8, nič nič a ešte raz nič... preháňate to všetci s tými konpiračnými teóriami, vážne ako keby nesledovali tvoje údaje úplne úplne všade

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

lol furt sem ťaháš len win10 , win10 ale nevieš si proste priznať že to malo aj w7 aj w8, len ti o tom nepovedali tak ako v w10 ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...