Jump to content

herni studio


OndraMika42

Recommended Posts

ahoj, ja sem tu novy a prave sem se zacal ucit pawno a delat mody a tak vam chci prestavim moje herni studio kde hraju.

 

 

kdo by se chtel ke me pridat natacet letsplaye je vitan. ale musi mit nainstalovan sony vegas

Link to comment
Share on other sites

no celkem koukam k cemu se dneska na pohodicku dostane kluk ve tvym veku. a celkem me prekvapilo ze sis asi opravdu vybral cemu se chces dlouhodobe venovat. pokud budes chtit opravdu neceho dosahnout tak pokracuj dal a nenech se odradit lidma co se ti budou posmivat a urazet te. preju ti hodne stesti :)

Link to comment
Share on other sites

Urcite mas rodicov peknich sponsorov 

Ked chces matacat natacaj ale nwm ci to kdesi teraz dotiahnes 

a ja bit tebou tak si pockam aspon tich 13/14 a potom mozna aj hej 

ale vibavu mas namakanu :d : D

Link to comment
Share on other sites

To dieťa je rozumnejšie ako Mivco a ostatní retardi z Pawna dohromady :d Palec hore

 

PS: Máš lepšiu techniku ako mám ja a to si mladší :(:d

Edited by Lusky
Link to comment
Share on other sites

Pekné, milé.. len tak ďalej! Možno s teba raz bude nejaký moderátor v telke alebo veľký "YouTuber". :).

 

AW.Tom: Čo sa týka tých rúk, tak podľa mňa má za vzor vlogera Smusu, ktorý sa tak veľmi rýchlo tiež pohybuje a niečo podobné robí z rukami. Neviem čo konkrétne to znamená ale keby si si pozrel jeho ostatné videá, tak to nerobieva v niektorých. Podľa mňa je "inšpirovaný" tými našími vlogermi.

Link to comment
Share on other sites

AW.Tom: Čo sa týka tých rúk, tak podľa mňa má za vzor vlogera Smusu, ktorý sa tak veľmi rýchlo tiež pohybuje a niečo podobné robí z rukami. Neviem čo konkrétne to znamená ale keby si si pozrel jeho ostatné videá, tak to nerobieva v niektorých. Podľa mňa je "inšpirovaný" tými našími vlogermi.

 

 

No, ono to vypadá jak kdyby dostal epileptický záchvat.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No ze začátku jak jsem si to četl tak nic moc říkal jsem si že to rači smažu a nechám tě být, ale pak jsem se mrknul do podrobna, převážně na tvůj celý ch. na YT., a nevypadáš zas tak zle, ano jseš mladý než my tady, ale to neznamená že mladí lidé jako jseš ty (děti) proč by taky nemohli natáčet, každý někde začíná a musí začínat, ty sis vybral tu nejtěžší cestu a to je ta že jsi se pustil do toho až v uplných začátcích.

 

Hodně štěstí. ;)

Link to comment
Share on other sites

Docela roztomilé a na tvůj věk propracované video. Troufám si říci, že kvalita tvého videa předčila kvalitu některých dnešních známých youteberů a vlogerů. Takže určitě pokračuj dále :-). Sice já ve tvém věku si hrál s bábovičky na písku, ale pokrok nezastavíš...

Link to comment
Share on other sites

Ja hejbu tema rukama proto ze to tak delaj i lidi v televizi

moc se koukáš na teleshoping. :d nebo tele tele. tam to genzer taky dělá často u ptaka votvíráka :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...