Jump to content

ostatní Problem Mikrofon


Mivčo

Recommended Posts

Nevím, zda je zapotřebí driver k mikrofónu, já ale určitě žádný nepoužívám. Zkus dát Ovládací panely/Hardware a Zvuk/U Zvuku - Spravovat zvuková zařízení a v Složce Záznam si s tím zkus pohrát...


//Edit: Ledaže by se nainstaloval po připojení k PC, ale mě při instalaci driveru upozorní a při zapojení mikráku se nic neděje.

Link to comment
Share on other sites

Koukal ses do těch ovládacích panelů? Musíš tam mít nastavený Výchozí mikrofón... Nejlépe to nastav na ten co máš v notebooku (pokud nevíš, který to je vyzkoušej vše). Je možný, že to ta máš nastavený pouze na nějaký výstup a ne na mikrák z nt a nebo ho taky můžeš mít jednoduše rozbitej ;)

Link to comment
Share on other sites

Koukal ses do těch ovládacích panelů? Musíš tam mít nastavený Výchozí mikrofón... Nejlépe to nastav na ten co máš v notebooku (pokud nevíš, který to je vyzkoušej vše). Je možný, že to ta máš nastavený pouze na nějaký výstup a ne na mikrák z nt a nebo ho taky můžeš mít jednoduše rozbitej ;)

ok skusim to :)

Link to comment
Share on other sites

Ako bolo povedané v ovládacích paneloch zvuk, pozri sa aj do vypnutých zariadení či tam nie je, ak nie tak nainštaluj ovládač na zvukovku aj ked najnovšie windowsy by to mali mať, ale človek nikdy nevie. :d

 

2413937-2169924-kappa.png

Edited by Sanios
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...