Jump to content
  • 0

pomoc Automatický premium účet pro clan


Psychedelic

Dotaz

Ahoj,

Po sto letech sem se vrátil v pawnu tak si zatím hraju s Admin scriptem+Premium, zatím to mám nastavené tak že VIP musí nastavit Hlavní Administrátor (mám to rozdělené na moderátor, administrátor a hlavní administrátor). Ale chtěl bych že pokud se připojí hráč s tagem NS][ aby dostal automaticky po připojení premium účet, ale vůbec netuším jak takovou podmínku udělat. Proto se obracím na vás s žádostí o pomoc, nejlépe popsaný kod abych věděl jak to funguje CTR+C může být taky, ale z toho budu vědět kulové takže bych upřednostnil i s popiskem díky.

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
public OnPlayerConnect(playerid)
{
    	new Name[26];
	GetPlayerName(playerid,Name,26);
	if((strfind(Name, "NS][", true) != -1)) //strfind hledá obsah slov, tady ho hledá z proměnné Name, -1 používej pokud je text delší než to samotné co jsi zadal, pokud chceš třeba pro nějakého kontkrétního hráče, dejme tomu "Jan" tak by si to musel změnit na != 3, jinak by to akci provedlo i na Hráče Jana, Janicka, Jan_Novak, - prostě na všechny slova, které v sobě obsahují "jan"
	{
            VIP[playerid] = 1; //sem dej svoji promenou pro VIP
            SendClientMessage(playerid, color, "Vítej člene clanu NS][, bylo ti automaticky nastaveno VIP !");
	}
        return 1;
}

Snad to je takhle správně, někde jsem to našel a popsal jsem ti to, jak jsem to pochopil já... Vyzkoušej to a uvidíš ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
public OnPlayerConnect(playerid)
{
    	new Name[26];
	GetPlayerName(playerid,Name,26);
	if((strfind(Name, "NS][", true) != -1)) //strfind hledá obsah slov, tady ho hledá z proměnné Name, -1 používej pokud je text delší než to samotné co jsi zadal, pokud chceš třeba pro nějakého kontkrétního hráče, dejme tomu "Jan" tak by si to musel změnit na != 3, jinak by to akci provedlo i na Hráče Jana, Janicka, Jan_Novak, - prostě na všechny slova, které v sobě obsahují "jan"
	{
            VIP[playerid] = 1; //sem dej svoji promenou pro VIP
            SendClientMessage(playerid, color, "Vítej člene clanu NS][, bylo ti automaticky nastaveno VIP !");
	}
        return 1;
}
Snad to je takhle správně, někde jsem to našel a popsal jsem ti to, jak jsem to pochopil já... Vyzkoušej to a uvidíš ;)

 

Už sme to vyřešili s matesem na skype, takže nevím jestli funguje ale dám ti +1 :)

 

Pro ty co dohledaj zpětně tenhle topic a nefungovalo to nahoře tu dám řešení: 

Někam do modu (ne do publicu): 

IsNSMember(playerid)
{
if(strfind(PlayerName(playerid), "NS][", true) != -1) return 1;
return 0;
}

A do OnPlayerConnect

if(IsNSMember(playerid)) vašepodmínka[playerid] = 1

Dík matess a dík d@ndys, můžete lock :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

síce pekné ale maly detail

 

Dam si nick - OkakamtoNS][ , teda možno to nevadí, ale ešte by som to vychytal :d

 

Máš pravdu, ale pokud si clan striktně neurčí, že clantag musí být jen na začátku nicku, tak je tohle vhodný způsob. Ideální způsob je povolení jen pro určité nicky, ale to zas musíš(měl bys) upravovat soubor/db/pwn s danými nicky pokaždé, když někoho přibereš/vyhodíš.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...