Jump to content

Jednoduchý prográmek


Valtys

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych od někoho opravdu ultra jednoduchý prográmek.. možná bych ho zvládl udělat sám ale neznám na to funkce.
Jde o program který když bych spustil tak by se v něm zapl timer a každých 10minut by aktualizoval čas a datum v pc.
Je to odpravdu na 5minut jen si nejsem jistý jestli takové funkce existují :d

Link to comment
Share on other sites

K čemu to potřebuješ? Určitě to nepotřebuješ používat jak píšeš, protože je to hloupost. Napiš k čemu to chceš a jistě ti poradíme lepší řešení.

 

Nicméně je hloupost dělat dělat program. Když stačí jednořádkový script stačí nechat každých 5minut spustit démonem. :-D

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tiež si myslím že chceš niečo iné ako si napísal :d ako nevidím v tom zmysel aby ti program updatoval čas PC každých 10 minút

Link to comment
Share on other sites

No baterie na ZD mi odešla a už jednou jsem jí měnil a po chvíli zase odešla (notik už je starý) je to celkem práce to v něm vyměnit tak mi tohle přijde jako lepší řešení než to zas opravovat nebo nosit do servisu

Link to comment
Share on other sites

Klikni na hodiny dole -> Zmeniť nastavenia dátumu a času -> Internetový čas -> Zmeniť nastavenie -> Synchronizovať s internetovým časovým serverom.

Edit: a potom možno http://www.pretentiousname.com/timesync/index.html

Edited by 托马施
Link to comment
Share on other sites

no hele :d nevim jak se v dosu zjisti globalni cas... ale ja kdyz to nastavoval tak pres start>spustit->cmd

 

do nej:

time
date

odybys nevedel jak tak das

time /?   
date /?

jinak promin, jak rikam neznam funkci pro zjisteni globalniho casu abych ti to zhotovil, pres cmd mi to prislo rychlejsi nastavit nez normalne

Link to comment
Share on other sites

Nechápu co řešíš, pokud se ti po vypnutí NTB rozladí čas, tak si ho prostě neumíš nastavit nebo je problém "jinde".

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Prostě jakmile ti odejde baterie na základní desce tak čas nejde tak jak má.. aktualizuješ ho a dejme tomu za půl hodiny je zase rozladeny a já bych potřeboval ten program kterej by po určitý době aktualizoval sám čas.. né jak deb*l furt aktualizovat atd.. nevim co je na tom nejasnýho

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...