Jump to content

gamemode [CZ/SK] Český život - Czech Life [0.3z]


DoubleX

Recommended Posts

                                                                             Český Život V2.2

 

 

Zdravím,

Chtěl bych vám představit zábavný mód Český život (Czech Life) který pobaví vás i vaše kamarády!

Created by _[Flash]Back_

Registrace:

 

- Registrace je plně hotová.

- Po registraci hráč bude mít 2000 Kč na utratu.

 

 

Peníze:

 

- Peníze si vyděláte joby. (Zaměstnáním). 

- A minihry.

 

 

Příkazy:

 

- Budou přidány příkazy jako /help, /info.

- Další Příkazy pro ovladání hry budou přidělány.

 

 

Zaměstnání:

 

- Na serveru zde bude více než 20 zaměstnání. Jako napřed.

 

Zdravotník

 

Policista

 

Hasič

 

Starosta

 

Pilot 

 

Exekutor

 

Popelář

 

pyrotechnik

 

Prodejce vozidel

 

Instruktor firem

 

& další!..

 

 

Systémy:

 

 Na serveru můžete čekat

 

Admin systém

 

Vlastní House systém

 

Loterie Systém

 

Systém na ochranu serveru

 

Vykrádácí systém

 

Basket systém

 

Rulleta systém 

 

 

 

 

Co chystáme, naopak co máme?

 -

 

- Máme, Zaměstnání jako Doktor, Policista, a máme plně funkčí registraci. Momentálně děláme na basket systému. A budeme momentálně také dělat Lotto systém.

 

- Připravujeme v blizké době plně funkční Admin systém.

 

Připravované eventy na serveru

 

- Grenede show

 

- CFT event

 

- TDM event 

 

- Fallout

 

- Přeskakovačka 

 

- a eventy co podstaví Administrátoři, Bude na serveru zde příkaz /objectcreate

 

Administrátoři:

- Admin team se tvoří ze 4 částí.

1) Helper

2) Moderátor

3) Administrátor

4) Hlavní Administrátor

 

Závěr:

- Na závěr bych chtěl řící že se bude pomalu vše dělat..

- IP adresa serveru:  - - -- -- - - -- - - -- 

- Webová adresa: - - - - - - - --  -- - - - - - 

Edited by DoubleX
Link to comment
Share on other sites

Ten názov. S tým ste si úplne zabili návštevnosť.

 

Ako možno je to blbosť, ale čo je moc, to je moc.. že český život..:d To znamená že slováci tam nemajú čo robiť, či čo? :d Úplne sa to zobúdza z toho.

Link to comment
Share on other sites

tybrdo taky bych ti dal nehorazně mco napadu tetkom jsem když jsem chtěl vlastní Gm RolePlay tak jsem přemíšlel o tom co a ja kby bylo a dost se mě to povedlo akorát nikdo to nechtěl udělat protože to byl odost těžké a naročné :d :D takže si myslím ež moje napady byjsi asi taky nedal ... muj napad byl udělat kompletně celý Server do Reality a to uzplně ze vším všudy ;) nebo spíše se aspon snažit oto ... ale ttetkom s kamošema pracujeme na novém Gamemode což je Roleplay ale ne leda jaký mužete očekavat něco vyjmečnéh odoufám :)

Link to comment
Share on other sites

takto ti poviem role play, real life a free roam mody uz nema cenu robit pretoze je ich neskutocne vela... skus nieco co tu este nebolo a dokaze zaujat...

 

- nesúhlasím že to nemá cenu robiť. Veľa ľudí nevedia robiť módy tohto typu no napriek tomu sa do toho púšťajú a myslia si že aké to bude super. Hneď ako začnú robiť mód tohto typu tak spravia chybu že dajú totálne blbý názov. S takým módom sa dá uspieť pretože veľa ľudí hrajú práve také módy len tvorcovia módu musia vedieť ako sa dá s takým módom uspieť v dnešnej dobe. Môže byť ich neskutočne veľa a čo z toho že väčšina z nich je o ničom. Ja si skôr myslím že s inými typmi módu dnes uspeješ ešte ťažšie. Boli tu zaujímave prepracované módy ktoré neboli na štýl RP/RL/FreeRoam a napriek tomu na nich po pár dňoch nikto nehral.

Edited by Lax.
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Souhlasím z Laxem, RP/RL/FR sou asi nejhranější na Československé scéně, problém je v tom že pokud se chceš uchytit musíš mít mód zpracovaný nějakým stylem aby vypadal vzhledově a aby byl bez chyb po funkční stránce i když vždycky se něco najde. Hlavní věc je mít svoje nápady a zrealizovat je.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...