Jump to content

Hledáme pracovníky zákaznické podpory 24/7/365


Jakoubek

Recommended Posts

Ahoj Pawneri,

do mého hostingového projektu hledám pracovníky zákaznické podpory pro zajištění režimu 24/7/365. Jedna se o práci, kterou lze bez problému vykonavat z domova.

 

Hledám člověka:

- který je nezávislý, ma vlastní PC, mobil a je schopny pracovat bez mé asistence.

- který se orientuje v jednom z následujících oboru: Herní servery, Webhosting, Servery (obecně Linux)

- který chce růst a vzdělávat se ve svém oboru.

 

Jak spolupráce probíha?

- Do SZ mi napište Vás email a krátké info o Vás.

- Na Vás email pošleme krátký dotazník ve, kterém si ověříme par věci.

- Pozveme Vás na pohovor (Skype, TS) ověříme si modelové situace.

- Dostanete přístupy a 3 měsíční zkušební dobu.

 

Co je cílem mě práce?

- zajistit podporu zákazníkům (homeoffice, klidně z domova).

 

Co za to?

- Po uplynutí 3 měsíční zkušební době se můžeme dohodnout na finanční odměně (až 200 €).

 

Více informaci v PM. Vás email a krátké info prosím do SZ.

 

Díky,

CEO Jakub

Link to comment
Share on other sites

Zajistit IT helpdesk není problém. Nicméně prosím zmiň kdo vlastně je poptávající. Zmínil jsi koho hledáš, ale ne kdo hledá, což je hodně podstatné.

 

Pokud jsem dobře pochopil, první 3 měsíce mám pracovat nonstop za nic? Nevím jak, ale pracovat čtvrt roku nonstop zdarma a nevědět ani pro koho je můj životní sen.

Edited by steel
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ahoj Steele,

jsem na iPadu, omlouvám se za zhoršené příspěvky. Jedná se o zajištění novych pracovníku pro můj hostingový projekt z listopadu (VPS servery). Spoustime už 28.3, takže se je na co těšit.

 

Jinak nejedna se o nonstop práci, ale cca. 2 hodiny denně. 3 měsíční zkušební doba je orientační, muže to byt týden i měsíc. Zalezi na tom konkrétním člověku jak se mu povede.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Steele,

jsem na iPadu, omlouvám se za zhoršené příspěvky. Jedná se o zajištění novych pracovníku pro můj hostingový projekt z listopadu (VPS servery). Spoustime už 28.3, takže se je na co těšit.

 

Jinak nejedna se o nonstop práci, ale cca. 2 hodiny denně. 3 měsíční zkušební doba je orientační, muže to byt týden i měsíc. Zalezi na tom konkrétním člověku jak se mu povede.

 

Můžeš mi prosím poslat kontakt přímo na zaměstnavatele a na hosting, ať se někm pohneme? Pokud z nějakého důvodu kontakt na hosting, pošli mi tyto informace prosím soukromou poštou.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Podle mě jak z jeho trochu zmateného vyjádření plyne, hledá 12 lidí, kteří budou ze začátku pracovat až 3 měsíce zdarma a budou tvořit tým podpory , která bude 24/7/365.

Kapitálové optimum při tolika lidech a tak málo práce za týden na jednu jednotku kapitálu je úplně někde jinde a efektivnost práce je mizerná. Krásná ukázka jak se to dělat nedá. Celá poptávka je pofidérní. Firma při takovémto složení kapitálu nemůže fungovat. Takže tuhle poptávku mohl napsat jedině někdo, kdo vůbec neví jak to chodí. A neumí ani základy mikroekonomie.

 

Protože technologické optimum je úplně jinde, platil bys za 12 pracovníků několikanásobně víc, než bys musel vzhledem k tomu, že stát nasadil minimální mzdu 9200Kč na jednoho zaměstnance. Kdy se našel blbec co by šel dělat IT helpdesk za minimální mzdu, platil bys Hodně přes sto tisíc za práci, kterou by zvládli 3 zaměstnanci za pár desítek tisíc. Proto si mě pobavil na celý večer a doporučuji ti raději firmu nezakládat, jestli v lepším případě nechce dostat pokutu pár set tisíc vzhledem k tomu, že nemáš šajn, jak se věci mají. :d

Edited by steel
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...