Jump to content

gamemode ZombieParadise 0.3z (NEW GENERATION)


Noob14_

Recommended Posts

Zombie Paradise 0x1.3a

Zdravím,

Chtěl bych vám představit zábavný mód ZombieParadise, který pobaví vás i vaše kamarády!

Created by _[Flash]Back_

Teamy:

- Zombie (dostupný od 0 XP bodů)

- Mutant (dostupný od 50 XP bodů)

- Vnější jednotka (dostupný od 125 XP bodů)

- S.W.A.T (dostupný od 250 XP bodů)

- Sniper (dostupný od 450 XP bodů)

- Soldier (dostupný od 5000 XP bodů)

- Prémium Hráč (dostupný po zakoupení prémium účtu).

 

XP Body:

- XP body lze získat formou zabíjení nepřátelských teamu!

- Lze také získat nalezením supply dropu, který se každých 30 minut vytváří náhodně po bojišti.

- XP body lze také získat formou eventů, co pořádá admin team!

 

Příkazy:

* Principem hry, bylo vytvořit také co nejméně příkazů, ovšem některé příkazy byly přidány.

- Příkazy na serveru získate pomocí příkazu /help.

 

Coins:

- Herní měna, za kterou se dá zakoupit: prémium účet, bandages, XP body a mnoho dalšího!

- Hned po spawnu uvidíte stánek, u kterého pomocí příkazu L.ALT začnete obchodovat.

 

Bandages:

- Bandages (česky bandáže) slouží k uzdravení vaší postavy.

- Bandages použijete příkazem /bandage.

- Pokud nemáte bandages, můžete jen zakoupit u stánku.

 

Supply drops:

- Supply drops jsou bedny nebo krabice, ve kterých jsou zbraně nebo různé užitečné věci!

- Supply drops se vytváří co 30 minut.

- Lze ztím získat: Bandages,XP Body, 100 minigun ammo.

 

Event systém:

- Na serveru je zabudovaný kvalitní event systém, který hráčům zpříjemní hru.

- Na serveru jsou dostupné eventy jako jsou:

- Grenade show

- Fallout

- Přeskakovačka

- A mnoho další.

 

Administrátoři:

- Admin team se tvoří ze 3 částí.

1) Moderátor

2) Administrátor

3) Hlavní Administrátor

 

Závěr:

- Na závěr bych vám chtěl poděkovat za shlédnutí a těším se, až se s vámi potkám na serveru!

- IP adresa serveru: 46.36.35.173:20265

- Webová adresa: www.ZombieParadise.mzf.cz

 

http://postimg.org/image/p9q0b9835/

http://postimg.org/image/53micdcfl/

http://postimg.org/image/txe7saktl/

http://postimg.org/image/5ifuin1xn/

http://postimg.org/image/sbyy0hall/

http://postimg.org/image/dty2hnk6r/

Edited by Noob14_
Link to comment
Share on other sites

nemáš ban ale kick, je tam ochrana ale ten port hack nefunguje nějak, musím opravit

:d cez Fake Kill si môžem pridat XP a možem nahrat až 5000 XP :d čo je max. na Soldiera :d

Link to comment
Share on other sites

bol som tam len chvilu a pohyboval som sa len na okolo spawnu ale celkom sa mi to paci. Upravena mapa(neviem ci len okolo spawnu ale bolo by dobre keby bola cela upravena) pekne zmeni cely pozitok z hry. Neviem ci to bol len bug alebo co, ale pacilo sa mi odstavene policajne auto, ktore trubilo.

 

Mohol by si spravit textdraw namiesto dollarov. Dal by si tam objekt mince(coinu) a vedla toho cisla. Proste pocet mojich minci by sa zapisoval tam.

 

Len tak dalej :v:

Link to comment
Share on other sites

 

bol som tam len chvilu a pohyboval som sa len na okolo spawnu ale celkom sa mi to paci. Upravena mapa(neviem ci len okolo spawnu ale bolo by dobre keby bola cela upravena) pekne zmeni cely pozitok z hry. Neviem ci to bol len bug alebo co, ale pacilo sa mi odstavene policajne auto, ktore trubilo.

 

Mohol by si spravit textdraw namiesto dollarov. Dal by si tam objekt mince(coinu) a vedla toho cisla. Proste pocet mojich minci by sa zapisoval tam.

 

Len tak dalej :v:

 

Ne to není bugg, pridal jsem do vozidel alarmy a zmenšil sem jim damage, proto jsou rozbitá a samozřejmě sem je ještě zamknul.

Ten textdraw chci udělat v blízké době, děkuji za dobrý nápad a asi máš pravdu dám tam tu ikonu.

Jinak díky ;)

Z technických důvodu byla vytvořena nová ip 46.36.35.173:20265

Omlouváme se za technické problémy!

Edited by Noob14_
Link to comment
Share on other sites

Jojo to vím, musím ještě nějak pořešit no,

ale zatím sem tam dal supply dropy co se každých 30 minut náhodně po aréně vytváří.

Plánuji tam dát nohem více věcí, časem.

Link to comment
Share on other sites

nn, nestahuju dělám si svůj AC..

Pojď na server

 

některá ACčka co existují si nedokážeš udělat sám

 

+ byl sem se tam podívat a nic moc, to splácám za jeden den a ještě lépe (jediný co by mě vzalo malinko víc čas je mapa)

Edited by rEf
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

+ byl sem se tam podívat a nic moc, to splácám za jeden den a ještě lépe (jediný co by mě vzalo malinko víc čas je mapa)

Zajímavé, ale jo nechám tě při tvém názoru ;)

Edited by Noob14_
Link to comment
Share on other sites

sorry, ale uz jenom to ze ma zombik motorovku je pro me odpuzujici. to se delalo driv kdyz nikdo nevedel jak udelat kousani...sice to na par serverech este je, ale prijde mi to jako naprostej nesmysl

Link to comment
Share on other sites

 

sorry, ale uz jenom to ze ma zombik motorovku je pro me odpuzujici. to se delalo driv kdyz nikdo nevedel jak udelat kousani...sice to na par serverech este je, ale prijde mi to jako naprostej nesmysl

Kdyby jsi tam hrál alespoň chvíli zjistíš, že zombie nebo mutant může infikovat hráče myškou.

Edited by Noob14_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravim,sice nejsem skvelej pawner,ale hral sem na spousta zombie modu a tento mne nejvice zklamal.
proc ?
protoze prijdu na serveru zacinam jako zombie a mam si nasbirat nejake XP body pro to abych mohl byt v jinej teame,jenze kdyz tam prijdu nikdo tam neni
tak potom jak si to mam nazbirat ?

hodnoceni :
mapa = 10/10
prikazy = 5/10 = obycejne prikazy
system = 2/10 = skoro zadny sem  v tom nepoznal
server = 3/10 = silena nuda.


Pro autoa modu bych rad povedel ze tento mod by zkuseny pawner zpawnil behem 1 dne.
Ano ja pawner nejsem,ale mam kamarada kterej je dost zkusenej a sam mi rekl ze toto hodnoceni se pro tento server hodi.



 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Tak abych se vyjádřil k tvému tématu.
 

 

jenze kdyz tam prijdu nikdo tam neni
tak potom jak si to mam nazbirat ?

 

 

Takže, je pravda že když tam nikdo není tak je tam opravdu šílená nuda, proto je název servru TDM nikoliv DM.

- XP si můžeš získávat formou opisování náhodných textů, vyhrávání eventů pořádaném administrátorem, nalezení supply dropu (na chvíli byly zatím odstaveny.)

- Nebo když tam jsou hráči zabíjet a získávat tak XP.

 

prikazy = 5/10 = obycejne prikazy

 

 

Děkuji za tvé hodnocení ale, v dnešní době jaké chceš vymyslet příkazy ? Díval si se na /help ? Příjde mi, že server nemá nějaké obyčejné příkazy např. /eventkonto, kdy můžeš příspět na tvorbu eventů nebo tak..

 

system = 2/10 = skoro zadny sem  v tom nepoznal

 

 

Systém spočívá v tom, že zabíjíš herní třídy a získáváš tím XP body.

- Na serveru se také dělí nový admin systém který byl přidán na update.

- Byl přidán build systém (kdy administrátor může stavět objekty).

- Byl přidán race systém (kdy administrátor může vytvářet závody).
 

 

Pro autoa modu bych rad povedel ze tento mod by zkuseny pawner zpawnil behem 1 dne.

 

 

To jsi řekl úplně kravinu, mód updatuju už asi 3 měsíce a myslím si že jsem zkušený pawner.

Link to comment
Share on other sites

jo ano to je sice pekne :)
ale musis sam uznat mod ktery mate vy takovych je spousta nevim jestli tam jsi admin ale asi jo podle tveho vyjadreni.
dobre nahodne texty ok super napad .
kdyz se kouknu na vas web jaky mate admin team a pak na server tak vetsinou tam hraje jen admin team,coz neni asi moc dobre,mit 7 lidi v teamu nebo kolik jich tam je ted nevim presne kecal bych. to je asi trosku prehnane na tak maly mod ne ?
a hlavne kdyz tam skoro nikdo nehraje krom A teamu.
admin system,objekty atd.. ano to je hezke ale toto uz ma skoro kazdy server dokonce i servery ktery maji rze to maji jako fs :d takze zadna novinka :d
a event system je taky peknej ale zase k cemu :d kdyz nejsou hraci byt vama soustredim se spise jen na to aby se tam hrac nenudil kdyz prijde coz je nejake mise,hledani potravy jak pro zombie tak i pro humans..apod... nebo NPC nebo neco takoveho

Link to comment
Share on other sites

me by celkem zajimalo co dela na zombie serveru kterej se tvari jako TDM nejakej race system...tema eventama absolutne kazis podstatu TDM a vlastne z toho delas spis Fun server nez TDM.

 

a este takovej detail: Fallout je anglicky radioaktivní spad (radioaktivni castice ktery se pohybujou ve vzduchu po jadernym vybuchu). Takze to opravdu neni spatvny nazev eventu na kterym ti mizej desky pod nohama. spis by se to melo jmenovat Falldown. ale to je opravdu uz jenom takovej detail.

Link to comment
Share on other sites

me by celkem zajimalo co dela na zombie serveru kterej se tvari jako TDM nejakej race system...tema eventama absolutne kazis podstatu TDM a vlastne z toho delas spis Fun server nez TDM.

 

 

To si myslíš, že když nebudu mít na serveru event systém že mi tam budou hrát lidi ?

Já si to opravdu nemyslím, hodně serverů má svoje propracované event systémy, jen kvůli tomu tam hrajou lidi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...