Jump to content

Potrebuji vedet co si o tom myslite


Om3n

Recommended Posts

Zdravim...mam na srdci takovou otacku, nejedna se o otazku ohledne fora ale myho vyvoje GM do SAMPu.

 

Mam v hlave dva projekty.

 

1) The Colony : Post-Apocalypse Survival RPG

 

je to neco podobnyho treba DayZ nebo S&S. Koncept je takovej ze San Francisco je jedno z mala obyvatelnejch mest. Po zkonceni 3. svetove valky, ktera byla jaderna a radioaktivni spad se v podstate rozptylil, zacali lide vylezat z ukrytu a zacali znovu osydlovat obyvatelne casti mesta. Mesto uz je dost poskozeno a cele zarostlo ruznejma rostlinama a vsude je jenom zkaza. Po meste se pohybujou "lide" zasazeni radiaci, kterym se rika Ghoulove. Jsou to primitivni tvorove kteri hledaji vse co se da sezrat a nejradeji maji kus este ziveho a cukajiciho se masa. Po meste se pohybujou radioaktivni mraky a tim nuti hrace aby se pohybovali. Pokud je hrac uz zdatnejsi a movitejsi je schopny zajistit si na urcitou dobu ochranu proti radiaci. Ve meste se nachazeji vozidla, sem tam nekteremu chybi baterie a vetsina z nich nema benzin. Samozrejme je tedy nutne tyto veci najit aby bylo mozne se pohybovat s vozidly. Na ruznych miste je mozne najit itemy vseho druhu. nektere jsou pro vas bezcene, ale jsou cene pro tzv. Kolonii (proto The Colony). Kolonie je spolecenstvi prezivsich ktere se usidlilo na byvale policejni stanici a ma svou hyerarchii. Potom je este jedno spolecenstvi prezivsich a to jsou Bandite. Ti se snazi ziskat co nejvice zdroju pro sebe a prezvit nadvladu na Kolonii.

Jelikoz lidstvo v podstate zaniklo, vlada spustila specialni pogram pro znovuosidleni planety a kazdemu zivemu pripnuly na ruku specialni zarizeni ktere neustale snima jeho zivotni funkce a zalohuje jeho mysl. Jakmile toto zarizeni zjisti ze jeho majitel zemrel, urychlene odesle zalohu jeho mysly a vzpominek do centalniho serveru ktery je umisten kousek od kolonie (budova ZOMBOTECH) a tam je jeho telo replikovano, aby mohl pokracovat dale ve svem zivote. Samozrejme to neni zadarmo. Hrac za tuto replikaci tela musi zaplatit a pokud nema penize musi si to odpracovat. Potom bude opet vpusten do sveta zkazy.

 

 

2) Hacker Wars : RPG

 

koncept tohoto modu urcite vsichni znate. kdyby ne tak je cely popsany v sekci Prezentace modu.

 

 

 

 

Proc zakladam toto tema? Pred par hodinama sem hral na nekolika serverech a zacala mi zase chybet ta doba kdy se pohybujete v totalne zdevastovanem prostredi a kazdou sekundu vam jde o holy zivot.

Dale se taky celkem bojim ze pro me je Hacker Wars casove moc narocne sousto a dost me trapi naprosto debilni funkcnost NPC NODU. Takze NPCcka chodej po pas v podlaze jako naprosty curaci a neda se s tim nic delat. Musem bych vytvorit vlastni nody.

 

 

A na zaver bych rad podotkl. I v The Colony je planovana urcita funkce hackovani, ale o tom nic zatim prozrazovat nebudu.

 

Kdo me alespon trochu zna urcite vi jakej magor do post-apo modu jsem a ze tyhle veci dokazu dovest do opravdu velice zdarneho konce.

 

Jestli jste toto tema docetli do konce tak vam velice dekuji a prosim vas o vyjadreni nazoru v jakem modu mam pokracovat. Dekuji

Link to comment
Share on other sites

<------ Môj avatar

 

Ale aj napriek tomu, že Hacker Wars je dokonalý, abstraktný nápad, ktorý ešte nieje nikde. Chvíľu som nad tým premýšlal, ako si založil to téma, po prečítaní toho "The Colony" nápadu, jednoducho mám chuť hlasovať preň, je to niečo čo som v minulosti zbožňoval, takéto štýle herných módov. Hrával som niečo podobné kedysi na jednom ruskom servery a hrozne sa mi tam páčilo, približne v rokoch 2011-2012, vtedy som vždy niečo také chcel vidieť aj na českej scéne, je to lepší nápad ako Hacker Wars, a hlavne využitelnejší podľa môjho názoru. Preto som preň hlasoval. Ale... je to hlavne na tebe, do čoho by si sa radšej púštal, HW je tiež dokonalý nápad, ktorý by uspel, tzv. Oba nápady sú skvelé.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kedže ja zbožňujem módy typu Post Apocalyptic , jednoznačne "The Colony" + Myslím , že to má väčší šmrnc - Nič proti Hacker Wars < ale to sa mi do GTA nehodí . Prajem veľa štastia vo vývoji :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Keďže Watch Dogs bol vynikajúci nápad od Ubi ale prevedenie fatálne zlé tak hlasujem za Watch Dogs v GTA :d

Link to comment
Share on other sites

Na teamy by som to nedaval skôr že by som si ho mohol sam založiť a s teamom vybudovat base to by ma vazne bavilo (pisane z mobilu)

tak v The Colony bylo v planu moznost i vytvoreni vlastni frakce. Byli by vlastne 3 Moznosti za koho hrat.

1) pridat se ke Kolonistum a mit plny pristup k hlavni zakladne Kolonie (Hlavni nepratele Outlaws)

2) Pridat se k Outlaws a mit plny pristup k hlavni zakladne Outlaws(Hlavni nepratele Kolonisti)

3) Nepridat se k nikomu a mit castecny pristup na obe mista

 

tim ze by hrac nebyl clenem ani jedne z hlavnich frakci tak by mohl obchodovat na obou hlavnich zakladnach.

 

a dale kazdy hrac si bude moct zalozit neco jako sub-frakci (Gang) ktery bude mit svou hlavni zakladnu v nekterem z domu ve meste a do nej prijimat cleny a davat jim pristup do toho domu ktery bude fungovat jako skrys a skladiste.

 

 

Tem co by radsi Hacker Wars se omlouvam. Po celem dni uvazovani sem se rozhodl pro The Colony, predce jenom mam k teto tematice daleko bliz a myslim si ze ma vetsi sanci na uspech i pres solidni konkurenci. U Hacker Wars si uspechem tolik jisty nejsem a nechci mrhat cas necim co pak nebude nikdo hrat. Kdyby chtel nekdo nahodou pokracovat ve vyvoji Hacker Wars tak se muzeme domluvit a poskytnu mu komplet zdrojovy kod a klidne mu sem tam i pomuzu. Vsem co vyjadrili svuj nazor moc dekuju, velice si toho vazim a timto i slibuju ze The Colony prijde. A sem toho nazoru ze nejakymu DayZ nebo Zombie Survival totalne vytre zrak ;)

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačně Hacker Wars , jelikož se mi tento nápad zalíbil, již v minulosti, kdy jsi jej prezentoval, tudíž u mě je to jasná volba ;) A doufám, že i vyhraje :d

Link to comment
Share on other sites

Tem co by radsi Hacker Wars se omlouvam. Po celem dni uvazovani sem se rozhodl pro The Colony, predce jenom mam k teto tematice daleko bliz a myslim si ze ma vetsi sanci na uspech i pres solidni konkurenci. U Hacker Wars si uspechem tolik jisty nejsem a nechci mrhat cas necim co pak nebude nikdo hrat. Kdyby chtel nekdo nahodou pokracovat ve vyvoji Hacker Wars tak se muzeme domluvit a poskytnu mu komplet zdrojovy kod a klidne mu sem tam i pomuzu. Vsem co vyjadrili svuj nazor moc dekuju, velice si toho vazim a timto i slibuju ze The Colony prijde. A sem toho nazoru ze nejakymu DayZ nebo Zombie Survival totalne vytre zrak ;)

:/

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačně Hacker Wars , jelikož se mi tento nápad zalíbil, již v minulosti, kdy jsi jej prezentoval, tudíž u mě je to jasná volba ;)A doufám, že i vyhraje :d

 

Musíš trošičku číst pořádně,zkus si to přečíst ještě jednou a pak napiš že si to pochopil :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...