Jump to content

Scavenge & Survive PvP/Building


Recommended Posts

Scavenge & Survive 0.3z (Czech Support) PvP

 

Úvod

 

Mnozí z vás asi ten to mód nepozná,někteří ano ale to bude menšina skupinky.Abych nezapomněl na tu hlavní důležitou věc tak nejsem autorem toho to módu spíše představitel pro česko slovenskou komunitu.Tvůrcem toho to módu je Southclaw.Ten to člověk je prostě neuvěřitelný tak skvělý mód,prostě bezva.Ten to mód je openSource.Autor módu se snaží o každodenní aktualizaci at už je to co koliv.Tím že je to openSource tak ten to mód se nachází na github.com(Víz. link dole).

 

Informace

 

Mód se odehrává po celé mapě San Andreas.Po mapě jsou různé itemy(zbraně,munice,lékařské potřeby,jídlo,gril,cody,a spoustu dalších věcí).Prostě se snažíte najít věci pro sebe nebo-li skupinku vaší party.

 

NPC nebo-li Zombie

 

No tak abych po pravdě řekl,na server se ani k módu nehodí NPC je to opravdu převážně čistě PvP a s NPC:Zombie to nemá nic společného natož s DayZ.

 

PvP

 

No ,tak jak už jsem se zmínil v módu je pouze PvP pro lidi co neví co to znamená je to jednodušeji "HRÁČI PROTI HRÁČŮM".Snažíte se vy nebo vaše skupina lidi přežít a hledat různé itemy a další podobné věci.

 

Base System

 

 

Tak a na tenhle odstaveček jsem se těšil nejvíce.No jak už s pod názvu můžete vědět tak i v módu se nachází Base System.Prostě najdete na zemi určitý material nebo spíše desku,object na zemi ,který si pak vezmete a dopravíte si ho tam kam potřebujete.A sněj si můžete udělat vlastní opevnění.Dá se také udělat že si můžete tzv. zaheslovat vaši Base a při zadání 4. místného kódu se vám Base nebo-li určitý object otevře,to samé platí při zavření..stejný princip,ale aby jste to vůbec zprovoznili tak potřebujete nářadí a menší materiál,jen tak z objectu neuděláte otevírací bránu.

 

Vehicle System

 

 

Tak jak už u každých survival serverech býva tak každý má Vehicle System.Na S&S je trošičku složitý ale dá se rychle pochopit.Dalo by se říct že každé auto ,které najdete tak je pojizdné ale až na to že mu chybí pneumatiky nebo nemá benzín a nebo se mu kouří z motoru.A aby jste ho zprovoznili tak musíte mít nějaké to nářadičko(Wrench,Screwdriver,Hammer) tím to opravíte vozidlo,musíte dodržet správný postup použití nářadí ! 

 

Texdraws

 

 

No tak o texdravech si myslím teda jednu věc a to takovou že bez nich by ten mód neměl vůbec nic,proto že to je ta jediná věc,kterou ten to mód vytahuje až do výšek,aby bylo lépe pochopeno textdravy jsou prostě super.

 

Co se týče tooltipu(tzv. info co ,který item znamená a dělá,to si také můžete zjistit na offic wikipedii,viz.níže)

 

 

 

 

 

 

 

Česko slovenský Scavenge Survival official server

 - > Officiální spuštění  (30.1.2015) přesný čas bude stanoven < -

 

No snažil jsem se dlouho spustit ten to mód ale nebyl jsem si jistý,tak že jsem to zkusil toho to dne sem napsat vám všem o tom to skvělém módu,ale dost keců a přejdu už k věci.

 

Už nějaký ten čas se tomu módu officiálně věnuji a upravuji ho podle své podoby (bez nějakých velkých efektů) a snažím se ho officiálně spustit abychom si mi měli kde zahrát.My jako češi a samozřejmě slováci   :d.

 

Co konkrétně chystám na server ?

 

  • Český překlad (kromě itemů)
  • Přidat více spawn lootu
  • Přidat nějaké mapy
  • Lepší možnost kde stavět vlastní Base
  • Přidat jiné itemy
  • Vytvořit Česko Slovenskou wikipedii pro mód(mimo server   :d )
  • A spoustu dalších věci pokud mě něco napadne 

Budu rád když sem napíšete vaše ohlasy a vyjádření co se vám líbí a co né a co by jste rádi uvítali nebo naopak vyrušili.Fotky určitě do zítřka postnu nějaké sem.A IP adresu určitě taky sem postnu.Kdo by měl zájem pomoc a zapojit se aktivně nemám žádné výhrady.Také se pokusím sprovoznit web/fórum pro server,aby jste mohli nabírát čerstvé novinky/informace.


 


 


Pokusím se každodenně aktualizovat topic s novinkama.


 


 


Zdroje informací (URL Links):


 


https://github.com/Southclaw/ScavengeSurvive (openSource módu)


https://github.com/Southclaw (Vývojář módu)


http://scavenge-survive.wikia.com/wiki/Main_Page (Wikipedie)


http://scavengesurvive.com/ (Offic web)


  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Offic Ted není bohužel někdo hacknul hosting tak že tak no.Ale s Omenen sem domluvený pokud to výjde a jestli ano tak do příštího týdne už by měl jet na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Offic Ted není bohužel někdo hacknul hosting tak že tak no.Ale s Omenen sem domluvený pokud to výjde a jestli ano tak do příštího týdne už by měl jet na 100%.

 

Co to je za hosting tyjo ? Hacknout hosting... No proto musíš si musíš hostovat sám.

Link to comment
Share on other sites

Moment ty chceš přidávat by mě pak zajímalo jak budeš řešit updaty toho módu které vydává jeho tvůrce.

Link to comment
Share on other sites

Co to je za hosting tyjo ? Hacknout hosting... No proto musíš si musíš hostovat sám.

Njn už se na to pomalu chystám.Hold je to bezpečnější.

 

Moment ty chceš přidávat by mě pak zajímalo jak budeš řešit updaty toho módu které vydává jeho tvůrce.
Neboj mám to dobře promyšlené sice trošku náročně ale aspon vím jak na to.Budu se snažit každou aktualizaci přidat.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...