Jump to content
  • 0

pomoc Mute


IchNar

Dotaz

Chcel by som dať na môj server Mute,lenže ja to neviem,možno by som vedel obyčajné mute len nie mute na čas+dovod myslím že napč Admin napíše /mute [iD] [ČAS v minutach] [DOVOD].Pomôžte pls :)

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mám mute podľa tvojích predstáv aj s /mutelist ( zobrazí hráčov kt. sú umlčaní ) ale zaleží od toho začo :d

Dej mi pět minut, prosimtě. :d

 

IchNar, umíš-li normální mute, tak už jen potřebuješ funkce strtok (+ strrest - obojí v includu gl_common.inc) a SetTimerEx.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akai,dám sem kód mójho normal mute,pomôžeš mi to pls dať na to mute čo som písal?

Tu je kód:

ocmd:mute(playerid,params[])
{
new id,string[128];
if(sscanf(params,"u",id))return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Použi /mute [iD]");
if(!IsPlayerConnected(id)) return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Hrac neni pripojeny");
if(Mute[id]) return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Hrac je umlčaný");
format(string,sizeof(string),"Administrátor %s umlčal hráča %s",Jmeno(playerid),Jmeno(id));
SCMTA(COLOR_CERVENA,string);
Mute[id] = true;
return 1;
}
 
ocmd:unmute(playerid,params[])
{
new id,string[128];
if(sscanf(params,"u",id))return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Použi /unmute [iD]");
if(!IsPlayerConnected(id)) return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Hrac neni pripojeny");
if(!Mute[id]) return SCM(playerid,COLOR_CERVENA,"Tento hrac neni umlcany");
Mute[id] = false;
format(string,sizeof(string),"Administrátor %s odmlčal hráča %s",Jmeno(playerid),Jmeno(id));
SCMTA(COLOR_CERVENA,string);
return 1;
}
 
a v OnPlayerText mám:
if(Mute[playerid]){
SCM(playerid,-1,"{1B1BE0}Byl si umlčeny, nemuzes psat");
return 0;
Link to comment
Share on other sites

  • 0

mám mute podľa tvojích predstáv aj s /mutelist ( zobrazí hráčov kt. sú umlčaní ) ale zaleží od toho začo :d

 

 

Ty takový kid si děláš prdel v popisu na skype máš napsáné že děláš v php a v pawn za prachy a přitom to neumíš a ještě si psal nedávno zde že ojebáváš lidi perma ban na kida jako jseš ty ha prý že /mutelist XDDDDD to určitě 

 

 

Tady máš nějakej mute systém. Je ze sa-mp fóra, tak snad ti nějak pomůže...  ;)  ZDE

 

 

Aha určitě umíš číst na tom samp forku ? Víš jaká to byla sekce jestli teda umíš anglicky "Scripting Help" co to asi může znamenat hoodně težké co ? Jinak dal si mu tady nefunkční mute další imbecil...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Miluju lidi jako si ty, kteří umí jen kritizovat. Já se na rozdíl od tebe snažil někomu pomoct. Ty jsi ten typ, co to rozklikne jen proto, aby mohl někoho kritizovat nebo, aby se s někým dohadoval, ale hodit jsem nějaký link nebo třeba pomoct to už ne...  

 

Tak jsem si to nepřečet no a co, stane se a omlouvám se za to, chtěl jsem tím jenom upozornit, že někdy stačí použít google a myslím si, že mute systému bude všude plno...Vzal jsem prostě první link co mi přišel pod ruku. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To máš pravdu každá pomoc se cení ale poradit nováčkovi nebo co poradit ale hodit mu tu celý script natož s chybama nemyslíš že je to trošku trapný to pak už není pomoc ale jak ty píšeš rozkliknutí hodit sem link zmáčknou tlačítko a hotovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To ano, bylo ode mě hloupě, že jsem si to nepřečetl, ale aspoň by mu mohlo dojít, že existují i jinačí fóra zabývající se pawnem. Já bych toto na začátku rozhodně ocenil, protože jsem zde zakládal spoustu zbytečných témat a přitom si to stačilo najít někde jinde...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...