Jump to content

script dCreator


Drifty

Recommended Posts

dCreator 1.0

 

O co vlastně jde? O jednoduchý tvůrce pickupů a dalšího přímo ze hry. Funguje to tak, že si zadáte nastavení dané funkce a po té jednoduše vytvoříte.

 

Funkce se vyvolává jak ve hře tak i zapisuje souboru, kdy je okamžitě připravena na přesun přímo do pawna. Lze vybrat možnost uložit funkci s popiskem, přičemž nikdy neztratíte váš konkretní řádek(funkci). 

 

Ukázku txt souboru můžete vidět na screenshotu: (uložen pickup s popiskem i bez)

post-15241-0-87295300-1412001736_thumb.png

 

Příkazy: (POUZE PRO RCON)

/dcreator - Otevře dialog menu pro vybrání funkce kterou chcete ukládat 

/dhelp- Seznam všech dostupných příkazů

 

Instalace:

- Vložte soubor dCreator.amx do filterscripts a následně zapište do configu serveru, případně na serveru můžete nahrát pomocí rcon příkazu rcon loadfs dCreator

- Vytvořte v scriptfiles složku s názvem dCreator a do ní následně vytvořte textové dokumenty tedy CreatePickup.txt a SetPlayerMapIcon.txt

 

To je asi tak všechno, v případně zájmu by se mohl dCreator rozrůst o další funkce. 

 

Update 1.1

Zapoměl jsem na celkem důležité věci, proto je tu teď dodatečně dodávám.

- Přidán příkaz /dcmds - Pro seznam příkazů.

- A další příkazy pro zjištění modelů a typů pickupů ( /dcpmodels a /dcptypes )

U příkazu /dcpmodels po kliknutí na určitý model se automaticky nastaví k /dcp

- Příkaz /dcpdel - smaže poslední vytvořený pickup na serveru, lze opakovat 

 

Update 1.2

- Přidaná možnost zapnutí či vypnutí zápisu do txt souboru.

- Příkaz /dcpsave [popisek] - pro toho kdo nemá rád dialogy, ovšem nastavení pickupu skrz dialog /dcp

- Další příkaz pro smazání všech vytvořených pickupů /dcpdelall ,nebo jednoduše stačí unloadnout FS a smažou se sami.

 

Update 1.3

- Přidaná podpora funkce SetPlayerMapIcon (Teoreticky zvládne to co CreatePickup)

- Seznam příkazu rozdělen na /dcphelp a /dmihelp

 

Download:

http://uloz.to/xKXmB7ra/dcreator1-3-rar

 

Filterscript je dělaný hlavně pro záčatečníky a lenivé =D s pozdravem Drifty.

Edited by Drifty
Link to comment
Share on other sites

Dobrý filescript 10/10 :)

 

 

 

FILESCRIPT ? Are you fucking kidding me ? :d K scriptu, dobrý zlepšovák pre nováčikov .. Každý pokročilejší pawner si to buď vie spraviť alebo takéto niečo vôbec nepoužíva. Každopádne gj..

Link to comment
Share on other sites

Dobrý filescript 10/10 :)

 

Děkuji. :)

 

 

 

 

FILESCRIPT ? Are you fucking kidding me ? :d K scriptu, dobrý zlepšovák pre nováčikov .. Každý pokročilejší pawner si to buď vie spraviť alebo takéto niečo vôbec nepoužíva. Každopádne gj..

 

No je to taky děláno hlavně pro nováčky, ale využil bych to popravdě i sám :d 

 

Je to dobré ale tak sa to ani moc nezíde :d Radejí dam /save :d 

6/10 :d Robota,creativita :d

 

To máš sice pravdu, ale já sám kdybych něco měl teď dělat tak to využiji. Nechtělo by se mi furt kopírovat souřadnice atd. :d

 

 

A ještě bych dodal tak ke všemu. Neřekl jsem že to bude jen pro pickupy, v budoucnosti se s toho může stát cokoliv. :d

Link to comment
Share on other sites

Možno by to bolo užitočné keby to nebolo cez tie zas* dialogy. Používal si to vôbec? Vieš si predstaviť prejsť 6 dialógov len preto, aby si uložil jeden pickup? To rovno by som to kopíroval z savedpositions.txt ^.^

 

/savepickup [model] [typ = 1] [virtualworld = -1]

čiže

/savepickup 1247

a typ je automaticky 1 a vw automaticky -1

 

 

Vím na co narážíš ale tak to nefunguje -.- stačí když si to nastavíš jednou jaký pickup chceš a poté už projdeš jen jedním dialogem.. ( max 2, když budeš chtít přidat popisek )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mě to nejde :(

 

Co ti na tom nejde ?

 

 

Instalace:

- Vložte soubor dCreator.amx do filterscripts a následně zapište do configu serveru, případně na serveru můžete nahrát pomocí rcon příkazu rcon loadfs dCreator

- Vytvořte v scriptfiles složku s názvem dCreator a do ní následně vytvořte textové dokumenty tedy CreatePickup.txt a SetPlayerMapIcon.txt

 

To je asi tak všechno, v případně zájmu by se mohl dCreator rozrůst o další funkce. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mne nefunguje ten fs nahrajem všetko správne a ked vytvorím pickup tak server spadne ....

 

Mě vše funguje, ujisti se prosím jestli máš ve složce scriptfiles vytvořenou složku dCreator a v ní soubor CreatePickup.txt a SetPlayerMapIcon.txt

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

když dám základní příkaz (což je /dcerator) , tak se mi zobrazí dialog a ať kliknu na cokoli tak mi "Zmizí" :-(. Nevíte co stím mám udělat?

 

Děkuji a zdravím Josef_03|EE_PEPA.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

 

Děkuji za nahlášení chyby. Jak se dá taková chyba řešit?

 

Ahoj, co se týče těch ID dialogu, tak bych to musel upravit na určité ID, je to dané postupně od 0 a každým dialogem +1

 

Bohužel mi to nechce načíst script :(

Všechno jsem dělal podle návodu.

 

Zkus to znova, měl jsem tam trochu chybičku místo nahrání amx do filterscripts jsem tam nechtěně napsal scriptfiles ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...