Jump to content

ostatní WEB


CS-Montage

Recommended Posts

Zdravím 100% nabízím práci HTML & CSS.

 

Web udělám do 24 hodin.

 

Cena: Domluvou .

 

Učím HTML+CSS ( 1 hod ) Cena: 100 kč

 

Platba:

 

SMS

 

PAYPAL

 

NA BANKOVNÍ ÚČET

 

Služby:

 

Programuji html + css + 3 logo + Kurz / doučování / školení HTML a CSS

 

Servis-PC + Odvirování + Čištění + Herní oprava + Server Oprava

 

[Minecraft] [Cs 1.6] [GTA San Andreas]

 

Kontakt na mě:

 

Skype: HTML & CSS

 

Telefon: 722207117

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hmm manga avatar... (Blyster ty vieš čo) Mi to niečo pripomína

Link to comment
Share on other sites

Nabídka velmi lákavá :p, ovšem bez referencí a web udělaný jen na html/css musí být jiná kvalitka(statická). Hlavně, že to HTML a CSS programuješ, protože obě věcí mají do programování asi tak daleko jako malování do photoshopu.

Link to comment
Share on other sites

Nabídka velmi lákavá :p, ovšem bez referencí a web udělaný jen na html/css musí být jiná kvalitka(statická). Hlavně, že to HTML a CSS programuješ, protože obě věcí mají do programování asi tak daleko jako malování do photoshopu.

Opraveno :

Tak máš pravdu, jsem si to ověřil :d. :) Ale zapomněl jsi dodat, že když maluješ v malování, tak nemaluješ jako v photoshopu. (Je to zcela jiná aplikace i jiný obor grafiky)

Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říci, že když programuji v html & Css, že vlastně neprogramuji ? Ty jsi taky jelito a takovou blbost sem napsat.

furt lepší než co mi řekl kámoš.. :d že v css jsou vlastnosti a ne styl :d

Link to comment
Share on other sites

furt lepší než co mi řekl kámoš.. :d že v css jsou vlastnosti a ne styl :d

Už mi to došlo. Abych tu nepsal od tématu, tak by mě zajímalo, jaká bude kvalita za 24 hodin ? Hádám, že něco takového : PageBreeze-580-100.jpg

 

:d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

To doucovanie prebieha cez skype hovor? Ak ano mal by som mozno zaujem :d

emajlom

Link to comment
Share on other sites

Webová prezentace s použítím pouze HTML a CSS není problém udělat i za půl dne, když zákazník dodá nějaký návrh a nebo to vysvětlí tak, že se na něj nemusí čekat a stále se ho ptát co a jak.

Ale spíše by mě zajímalo, co je to "3 logo"?

Jinak ještě technická, HTML je značkovací jazyk a CSS je stylovací jazyk, takže asi bych dal pryč to programování. :)

Link to comment
Share on other sites

Jn, píše jak mimozemštan. Jakoby se konečně naučil formátovat text a hned by chtěl někoho učit.

Kdybych šel k němu na doučování, hodinu bych učil já jeho a musel by platit on.

"Udělám web" != napíšu web

"Udělám web" == stáhnu a upravím web

"Programováním" HTML asi myslí <b>,<i> a různý nesmysli jako <br><br><br><br><br> :d

 

Abys nenapsal, že ti závidím, že umíš a já ne, dám ti možnost.

Dáš mi hodinu doučování, pokud to bude doučování z tvé strany, zaplatím ti těch 100Kč. Pokud to bude doučování z mé strany, zaplatíš ty mě 1300Kč. To je férová nabídka ne? Bereš?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ešte sa chcem vyjadriť k užívateľovi, ktorý založil túto tému.

Kontaktoval ma skype, že potrebuje niečo upraviť na dizajne, a že mi za to aj zaplatí. Tak som mu spravil, čo chcel, no nechcel mi poslať peniaze dopredu, chcel najprv poslať dizajn. Súhlasil som, keďže sa jednalo o pár minútovú prácu. Po odoslaní si ma odstránil z kontaktov a platbu neurobil. Preto tohto užívateľa NEODPORÚČAM.

Jeho skype: qaudcore

Nanešťastie dôkazy nemôžem doložiť, pretože som musel preinštalovať OS a správy v skype sa po reinštalácií nezachovali.

 

A nakoniec ako už písal aj Steel, stačí pozrieť tému na grapz: http://grapz.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2118&pid=17558#post_17530

Link to comment
Share on other sites

Ešte sa chcem vyjadriť k užívateľovi, ktorý založil túto tému.

 

Kontaktoval ma skype, že potrebuje niečo upraviť na dizajne, a že mi za to aj zaplatí. Tak som mu spravil, čo chcel, no nechcel mi poslať peniaze dopredu, chcel najprv poslať dizajn. Súhlasil som, keďže sa jednalo o pár minútovú prácu. Po odoslaní si ma odstránil z kontaktov a platbu neurobil. Preto tohto užívateľa NEODPORÚČAM.

 

Jeho skype: qaudcore

 

Nanešťastie dôkazy nemôžem doložiť, pretože som musel preinštalovať OS a správy v skype sa po reinštalácií nezachovali.

 

A nakoniec ako už písal aj Steel, stačí pozrieť tému na grapz: http://grapz.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2118&pid=17558#post_17530

To bylo tak obvious, že jsi to sem nemusel ani psát. Navíc, CSS & HTML se naučí každej s IQ > 75..

Link to comment
Share on other sites

Nechci dělat off topic, ale co, každý téma na tomto fóru je stejně off topic, jen bych chtěl Morte dodat, že je sice pěkný, když se naučí HTML a CSS každý s IQ nad 75, ale jak to pak taky dopadá, podpora jednoho prohlížeče(se štěstím dva), žádná responsivita, prasácké stránky přes tabulky a mohl bych pokračovat až až..

Link to comment
Share on other sites

myslim ze bych si ho nevybral jako kodera cetl jsem tak 20% a vubec kdyz jsem videl jine temata kde chtel pomoct a kde mel free themu a chce doucovat v kodovani ale bez srandy kamo dobry pokus mozna bych ho i zabanoval na tohmel foru protoze vetsiho dementa jsem nevidel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...