Jump to content
  • 0

pomoc SL 5.77


Freshnes

Dotaz

Hola hola. Mám takový menší problém :d Mám mód Street-Life 5.77 a když se chci přihlásit přes RCON, tak mi to dá ban. Admin systém je zabudovaný přímo v módu, takže nepoužívám eXis atp. Koukal jsem už i do módu v pawnu, a našel jsem jenom jednu věc, která mi moc nesedí, spíše se mi nezdá, a to jest --->

dcmd_truercon(playerid, params[])
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
if(!strlen(params)) return 0;
else if(strcmp(params, "Kyry", true)) return 0;
else
{
Player[playerid][RCON_Permission] = true;
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "OK");
}
}
return 1;
}
 
Nevím, jestli to je přímo ono, ale pokud tohleto není ono, nevím, v čím je další problém.
Prosím o kteroukoliv radu či podělení se zkušenostmi se stejným problémem :)
Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

 

Hola hola. Mám takový menší problém :d Mám mód Street-Life 5.77 a když se chci přihlásit přes RCON, tak mi to dá ban. Admin systém je zabudovaný přímo v módu, takže nepoužívám eXis atp. Koukal jsem už i do módu v pawnu, a našel jsem jenom jednu věc, která mi moc nesedí, spíše se mi nezdá, a to jest --->

dcmd_truercon(playerid, params[])
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
if(!strlen(params)) return 0;
else if(strcmp(params, "Kyry", true)) return 0;
else
{
Player[playerid][RCON_Permission] = true;
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "OK");
}
}
return 1;
}
 
Nevím, jestli to je přímo ono, ale pokud tohleto není ono, nevím, v čím je další problém.
Prosím o kteroukoliv radu či podělení se zkušenostmi se stejným problémem :)

 

 

Facepalm....Víš co to znamená vůbec truercon= True Rcon ? pravdivé rcon(heslo) to znamená že když ten příkaz napíšeš tak se tzv. uvolní podmínka a můžeš se přihlásit do RCON je to omnohem bezpečjnší kdyby ti někdo zjistil RCON heslo....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Však říkám ty chytrolíne, že se mi to nezdá, i když je menší riziko, že mi někdo zjistí heslo na RCON.

 

Omg píšeš že máš problém že když se přihlásiš za rcon tak ti to dá ban a já jsem ti řekl že ten příkaz co je truercon tak že znamená že když ho napíšeš tak se ti tzv povolí podmínka abyes mohl přihlásit do RCON to znamená že když napíšeš do chatu /truercon Kyry(místoho Kyry tam může být cokoliv....) tak se ti povolí pouze tobě se povolí že se můžeš přihlásit pod rcon protže když ten příkaz nenapíšeš truercon Kyry tak ti to dá ban za neoprávněné přihlášení...ale jak si psak že si nejseš jistý nemusíš mít strach když to napíše kdo koliv nebo kdo koliv to zjistí ten příkaz tak mu to je stejně k P*ČI protože nezná RCON heslo pokud samozřejmě nemáš stejné rcon heslo jako v truerconu jak jsem psal ten příkaz tam je kvůli bezpečnosti kdyby ti někdo zjistil rcon ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

píšeš to stejně ? tak jak to máš v módu ? tady ?

dcmd_truercon(playerid, params[])
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
if(!strlen(params)) return 0;
else if(strcmp(params, "Kyry", true)) return 0;
else
{
Player[playerid][RCON_Permission] = true;
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "OK");
}
}
return 1;
}

jestli ten to příkaz(code) máš přesně v módu tak musíš napsat do chatu /truercon Kyry.Pokud budeš tam mít Kiriri tak musíš napsat /truercon Kiriri nebo když budeš mít ho*no tak napíšeš /truercon ho*no samozřejmě velká i malá písmena musíš dodržovat jinak ti to nepujde a bude ti to psát že ten příkaz neexistuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nenervi se tu hned :d Nikdo Ti nic nedělá, každopádně to pořád nejde))) I když napíšu do chatu /truercon jméno tak to napíše: Neznámy příkaz

Tak tohle je nejcastejsi pricina zasah mimo pole. Takze bych doporucil si do toho prikazu dat SCM aby jsi vedel kam az se ten prikaz vykona a kdy uz prestava pracovat. Odhalis tim presne misto chyby. V pripade ze se nevypise vubec nic tak se k volani callbacku vubec nedoslo a chybu bych hledal v OnPlayerCommandText obdobnym zpusobem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

FinStar: Pohoda, byla chyba zde: ---> dcmd(truercon,"7" a má tam být 8, cmdtext); Jak jsem říkal, nějaká fatální chybička, která se dá hodně lehce přehlédnout :d

ATomas: Taky díky, vyřešeno

 

Poprosím LOCK :) (y)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...