Jump to content

pomoc Plocha- Ikony nelze otevřít


Laser S3 Arctic

Recommended Posts

Zdravím. Mám větší problém. Jednoho dne jsem si dal do PC sadu vzhledu Windows Vista (mám XP) .. Vše bylo v pořádku dokud se PC nerestartoval .. Od té doby mi to hází chybu "V aplikaci Explorer.EXE došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." a toto mi dělají všechny složky! Nevíte jak to spravit ? + nejde mi ani Správce Úloh ....

+ Blbost :d :D 

Mám doma zelený Laser .. :d Na obalu je napsáno dosvit "až" 50Km.  Chci se zeptat .. Když budu na poušti která má více jak 50 Km tak jako zelená čára bude mít 50 Km a z ničeho nic se zastaví ? :d Nebo to bude tak dlouhé, dokud nebude překážka ?? Děkuji .. :d S kámošmi se hádáme .. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

To je tím že máš modifykovaný základní aplikace expl.exe a pod. Pomůže ti buď boot přes linux a nahrát tam originální 

Nebo reinstal...

 

 

Ne ale teoreticky za dobrý viditelnosti by jsi měl vidět zelenou tečku na těch 50 km....

Link to comment
Share on other sites

To jo ale když někdo bude stát na 50 Km tam prostě u něj ta čára udělá toto :  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Stop       ?? :d :D 

Link to comment
Share on other sites

skoušel jsi jít do nouzového režimu pc?

nezastaví kdybych to řekl tak se jakoby rozplyne nebo spíš se ztratí ta světelná energie alespoň myslim ale vim určitě že neudělá stop jak říkáš
abych dodal tak energie se neztrácí ale přeměňuje čistě teoreticky by to mělo svítit furt do dálky ale ta světelná energie se tak zeslabí že už nebude vidět
ale nwm kam se přemění z galvanického článku se elektrická energie přeměňuje na světelnou ale kam jde dál to nwm :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

ne

 

Start                         slabne   slabne slabne slabne  strasne moc svetla tecka na 50km

To je teoretický ... DNeska nemůžeš ničemu věřit

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

čistě teoreticky když by jsi si nabootoval třeba z usb hirens boot cd tam je mini windows xp a tereticky přes něj by se dalo odinstalovat pokud jsi to nainstaloval normálně jako program

 

Se dívím že tu někdo vůbec zná hirense

Link to comment
Share on other sites

Zastaví sa to, až keď bude prekážka, predsa to nemôže zastať samé od seba.
Slabne to kvôli nárazom na častice vzduchu, ale lejzer je na to málo náchylný.
Laser (google -> koherentne svetlo) by si neuvidel preto, že máš slabý zrak. Ak zoberieme do úvahy, že zem je gulatá, tak by sme hentaký laser do takej vzdialenosti vidieť nemohli.
Laser je taký efektívny aj kvôli tomu, že sústredí energiu do jedného bodu. Žiarovka svoje svetlo rozhodí na každý smer.
(Preto sa používajú lejzre pi pílení ocele a holiacich strojčekov,  lebo ak sú poriadne sústredené na malú plochu, vedia aj rezať.. )

S ďalekohladom by som tomu dal max 5 km, bez ďalekohladu takých 300 metrov.
Ten explorer by som vyriešil tak, že by som použil bod obnovenia (typujem, že si použil program VistaMizer, pri inštalácii bola možnosť vytvoriť bod obnovy) a potom prípadne nainštaloval inú verziu.
Týmto rečiam výrobcov by som neveril, napríklad (som čítal), sa kedysi robilii reklamy na staré procesory, že nemali žiadnu čakaciu dobu pri prístupe k RAM, podobne ako tento laser. Vtip je v top, že čakacia doba tam byť musí, LENŽE ak za nejakých špeciálnych, podivných, experimentálnych podmienok sa tam tá čakacia doba nevyskytovala, oni si to môžu dať do reklamy. Tiež tento laser by vo vákuu dosvietil na druhý koniec slnečnej sústavy, ale to by v reklame vyzeralo podozrivo.

Link to comment
Share on other sites

Žádnou VistaMizer jsem nepoužil .. Použil jsem normální složky které jsem vložil do C: - Program Files - System - Themes (myslím) .. A pak jsem zapnul aktualizér a pak to bylo v prde** ... Reinstal Windowsu bych dal, ale mám zde soubory, které mám sice na Flash Disku ale musel jsem na netu hledat dlouho staré verze abych to vůbec rozjel .. Třeba skype .. Musel jsem jak dežo zabránit aktualizaci a pak se přihlásit .. Protože ta novvá aktualizace mi zakázala psaní jména-hesla .. (teď mám aut. přihlašování) ale skype už mi nejde taky .. Hlásí chybu že chybí Kernel32.dll, který je ve Windows Pack Service 3, ale jelikož nemůžu otevřít složky tak to nemám jak nainstalovat. :/

Link to comment
Share on other sites

Tak skús ten bod obnovy..
Štart -> programy -> príslušenstvo -> systémové nástroje -> obnovenie systému -> obnoviť počítač do stavu ... Vyber dátum pred aktualizáciou a odklikaj to..
Ak toto nepôjde, tak PC je na tehlu, daj reinštall, vyzerá to, že celá štruktúra systému je poškodená.
Dobudúcna, super program, ktorý ti XP dizajn zmení na Vistu -> okná, iikony, tlačidlá, prihlasovacia obrazovka, ... je VistaMizer, na stiahnutie zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Smir se s tim, ze tomu PC pomuze uz jen opravdu reinstal. Instalovat tyhle sracky je to nejhorsi, protoze 90% techto programu meni hlavni systemove soubory a to je pruser! Nikdy mi takovy program nefungoval korektne. Nikdy... A ted si predstav jak ten PC bude fungovat, pokud se toho zbavis. Bude fungovat nahovno, protoze uz prosel zmenou o kterych nemas ani poneti.

 

Udelej preinstalaci Windows. Ver mi, ze to je jedina nejlepsi moznost pro to PC. A pro priste na takove programy hazet bobka ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...