Jump to content

Odkúpime tvôj projekt! Nevávaj a napíš.


Jano

Recommended Posts

Zdravím, asi taká ponuka tu nebola, ale ide o to, že odkupujeme projekty. 

 

Kto by mal záujem predať svôj projekt, tak nech mi napíše sem alebo do SZ. Dávam maximálne 30.000kč/1000€. Máme vlastnú živnosť, a po odkúpení sa môžeme dohodnúť na spolupráci a projekt bude fungovať dalej. 

 

Projekt musí mať návštevnosť, dobrý nápad.. A všetko ostatného aby sa nám páčil. Pravdaže to UIP je hlavné ! 

 

Dakujem, čakám na vaše ponuky. 

Link to comment
Share on other sites

Nejaké zábavné.. napr. videá, obrázky.. zdvorazňujem UIP!  

 

Radi odkúpime, ale musí to aj niečo cez Google Adwords zarobiť a dosť veľká návštevnosť. Ináč aby bolo jasné, Gaming portál nekúpim.. Jedine keby tak Playzone :d a také.. Kde sa dá robiť reklama, ale o dajaký portál čo má UIP 20  tak nie díky. 

 

Web mi je jedno o čom bude... Ponúkneš, páči sa mi to.. kúpim to. Nič viac, nič menej. 

 

Webová stránka bude slúžiť ako propagácia našich projektov.. A preto chceme zainvestovať s kamarátom po 500€ ---> 2x 500 = 1000€. 

Link to comment
Share on other sites

1000../ 3000 ..  Pravdaže reálnych, nie robotov. :d Ale hlavne nech tam chodia ľudia, nech komentujú (ked sa to dá).. registrujú a tak. Proste komunita ako mojevideo a  tak dalej. 

 

Tango.. to je len Detail.. Tvôj/tvoj... Pochopil.? áno. Tak kde je problém? :d

Link to comment
Share on other sites

Kdo ma takovou komunitu a navstevnost o ktere hovoris + to vydelava, jen blazen by to prodal za 30k... ;) A tady nikoho nenajdes, tady jsou kidi co zakladaji pochybne hostingy a servery na pipni.cz...

Link to comment
Share on other sites

Ved preto hľadám niečo také..  Max dáme 1300€... To je už koniec. A viem presne koľko zarába to cez reklamu, ale ešte 60% ide Google... ale mne ide len o propagáciu. 

Link to comment
Share on other sites

Teba sa nikto nič nepýtal.. Chod si radšej obrábať ten tvôj hnusný web a bud ticho ked nemáš nič na predaj. A kde sakra som napísal že chcem kúpiť REKLAMU? Si snad retardovaný?! Asi áno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...