Jump to content

hledám Grafik, PHP & JS programátor


deepish

Recommended Posts

No, abych pravdu řekl, nevím, kolik těch známÝch osobností by od tebe něco chtělo, když dáváš do známých měkké I.

a Kdo bude chtít sračku od dětí co ani ješte nemaj ani chlupy na prdeli ?

Link to comment
Share on other sites

Hlavní PHP programátor: 14 let :lol: . Ešte píše o sebe ako velmi nadaný a potenciálu plný hoch xD. Rozsekali ste to :d.
Sachi 12 let GameMaker xD tak to ma fakt zabilo. To si viem predstaviť čo dokázal naprogramovať v GameMakeri v 12 rokoch.
A ešte meno Creative Development. No dobre no :d.
Tango out :d.

Link to comment
Share on other sites

Prej kvalitni kvalitni vysledek. Sak ta vasa stranka stoji za k***t a este k  tomu nemate ani 1,35e na .eu domenu.... Clovek co ma fb stranku z 13k lajkami je znama osobnost? Ja som hostoval samp server pre cloveka ktory mal stranku s 300k+ lajkami a tiez to tu neprezentujem ako svoj najvecsi uspech v zivote.

 

No ale dobre, mozno sa mylim a ked ze tam pisete ze robite weby zadarmo tak rad by som si u vas nechal spravit web. Vyvijame vlastny OS a potrebujeme nejaky jednoduchy ale pekny web. Ak mas zaujem, sprav web a ozvy sa. Ak bude dobry alebo aspon dostacujuci tak ho rad pouzijem. Samozrejme si tam mozete dat reklamu na svoje profesionalne studio reklamu do copyrightu.

Link to comment
Share on other sites

Jedno nechápem že prečo ich urážate za nízky vek. Ja som začal programovať už v 11, a každému som tvrdil že mám 14-15.. Lebo som sa bál že ked im poviem skutočný vek, že už nebudú mať o moje služby záujem. Programoval som v PHP/HTLM/CSS. A u mňa majú veľké uznanie za to že si tam dali skutočný vek.  :) Kedže by to 90% isto neurobilo.

 

v Apple napr. pracuje/pracoval 12 ročný chlapec čo vedel programovací jazyk na úrovni profesionála. Takže netreba podceňovať mladých! Sú rovnaký ako každý ti na fore.

Ked sa chová tak ako má tak nič k tomu nemôžete povedať. Pravdaže tu nevidím žiadný dôvod prečo sa im vysmievať.. Každý niekedy začínal, a ked začne v takom skorom veku, tak má vyhraté ked bude chodiť napr. na strednú školu kde sa to budú len učiť a on to už dávno vie. :) 

Link to comment
Share on other sites

 

Jedno nechápem že prečo ich urážate za nízky vek. Ja som začal programovať už v 11, a každému som tvrdil že mám 14-15.. Lebo som sa bál že ked im poviem skutočný vek, že už nebudú mať o moje služby záujem. Programoval som v PHP/HTLM/CSS. A u mňa majú veľké uznanie za to že si tam dali skutočný vek.  :) Kedže by to 90% isto neurobilo.

 

v Apple napr. pracuje/pracoval 12 ročný chlapec čo vedel programovací jazyk na úrovni profesionála. Takže netreba podceňovať mladých! Sú rovnaký ako každý ti na fore.

Ked sa chová tak ako má tak nič k tomu nemôžete povedať. Pravdaže tu nevidím žiadný dôvod prečo sa im vysmievať.. Každý niekedy začínal, a ked začne v takom skorom veku, tak má vyhraté ked bude chodiť napr. na strednú školu kde sa to budú len učiť a on to už dávno vie. :)

 

myslim ze nejde len o vek. staci sa pozriet na tu stranku s TK domenov, 2 ramcekami a detskymi avatarmi

a o tych referenciach ani radsej nic nepisem

s0c9.png

 

a :

FE8LCCA.png

Link to comment
Share on other sites

Tak to je tiež pravda.. Ale ked nemajú grafika, tak veľa neurobia. Ale ajtak.. v CSS sa dá vytvoriť taký krásny web že ani photo shop nebudeš potrebovať. :d

 

Link to comment
Share on other sites

 

Jedno nechápem že prečo ich urážate za nízky vek. Ja som začal programovať už v 11, a každému som tvrdil že mám 14-15.. Lebo som sa bál že ked im poviem skutočný vek, že už nebudú mať o moje služby záujem. Programoval som v PHP/HTLM/CSS. A u mňa majú veľké uznanie za to že si tam dali skutočný vek.  :) Kedže by to 90% isto neurobilo.

 

v Apple napr. pracuje/pracoval 12 ročný chlapec čo vedel programovací jazyk na úrovni profesionála. Takže netreba podceňovať mladých! Sú rovnaký ako každý ti na fore.

Ked sa chová tak ako má tak nič k tomu nemôžete povedať. Pravdaže tu nevidím žiadný dôvod prečo sa im vysmievať.. Každý niekedy začínal, a ked začne v takom skorom veku, tak má vyhraté ked bude chodiť napr. na strednú školu kde sa to budú len učiť a on to už dávno vie. :)

 

--

Väčšinová časť tohoto fóra (čo vie programovať) buď školu už vychodila, alebo sa nič také ako vedia v škole neučili..

A to že v Appli pracoval taký chalan, to je ten najblbší príklad čo som videl..

Ak niekto povie, že má programátorskú skupinu "Creative development".. Čo také na tých weboch spravil ten v GameMakeri čo robí? A ten zakladatel? 

V tom ich tíme tí dvaja starší budú určite ich rodina, pretože lev nikdy nespojí své síly se štěnicí.

Ináč Blyster, klikni na ten web ktorého obrázok si dal.. :d Uvidíš kam sa dostaneš :d.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak ukážte čo ste urobili.. Čo urobil ten čo vytvára hry? 
Email thetemeraf znie velmi solídne.
Ináč ten čo má web ako jediný, je tam "10 vecí o mne" a je ich iba 9 :d.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

Asi máš hodně rád nezákonný věci, že? :)

Ta, co vytváří hry. Momentálně na jedné pracuje. Požádám ji o screeny ;)

Nezakoná vec ?:DDD TWLEtys mě dostal -_- xD

Link to comment
Share on other sites

nikdy vzivote by som sem nedal taku shit stranku ako ty. nieco ludom ukazujem tak by som sa mal snazit aby to aj nejak vyzeralo nie? uz konci.. :d

Link to comment
Share on other sites

Můj názor je jednoduchý... Váš věk hlavně zakladatele vypadá dost no tak prostě je to ještě dítě (Neříkám, že já nejsem)  ale nadávat vám, že máte hnusný web asi nemá cenu každý máme určitý pohled na svět tak i na grafiku.. Někomu se libi něco jiného než někomu druhému pokud Vy sami jste spokojeni s tím co děláte tak proč ne pokračujte třeba to někam dotáhnete :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...