Jump to content

hledám [Hledám]vhodný redakční systém


W1nCZ

Recommended Posts

Dobrý den.

 

Dělám web pro kamaráda a potřebuji vybrat vhodný redakční systém. Nejde mi o koupi od někoho z vás, jen hledám doporučení a informace.

Můj web je na endoře, takže potřebuji RS, který bude endora podporovat, tzn. wordpress, PrestaShop, Joomla, Drupal, Silverstripe, Sunlight, K:CMS.

 

Web nebude složitý jde mi jen o informační prostředky, jako nějaký prostor kam mužu dát obrázek do záhlaví, pod ním bych si představil lištu s menu a pod bude jen obsah.. obsahem budou seznamy převážně, ceníky atd.. Nebude třeba žádná registrace nebo chat nebo tak něco.. prostě jen, aby se lidé mohly podívat na web a zjistily informace a na základě toho mi zavolají nebo tak...

 

Očekávám bud váš návrh co si myslíte, že by bylo nejlepší, nebo nějaké informace, který RS je na co dobrý jaké má výhody a tak.

 

Předem děkuji, Wincz.

 

Link to comment
Share on other sites

Vhodné pro to co chceš jsou všechny, jednoduché jsou taktéž všechny. Každý má své mouchy. Vím, že moje odpověď stojí za prd. Vyzkoušel si je a jeden si vyber, který se ti bude líbit.  Jestli chceš ale jen webovou vizitku, k tomu žádný systém nepotřebuješ.

Link to comment
Share on other sites

Vhodné pro to co chceš jsou všechny, jednoduché jsou taktéž všechny. Každý má své mouchy. Vím, že moje odpověď stojí za prd. Vyzkoušel si je a jeden si vyber, který se ti bude líbit.  Jestli chceš ale jen webovou vizitku, k tomu žádný systém nepotřebuješ.

To se snažím vyžkoušet všechny.. ale je to na dlouho než si to fakt omakám a zjistim že mi tam něco chybí..  Ale i tak děkuju.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za doporučení.

Ješte bych rád vědel jestly lze na web přes wordpress nahrát komplet muj design v photoshopu. 

Případně popsat stručně jak se to dělá nebo odkaz.

Link to comment
Share on other sites

Jak říká Steel Wordpress je dobý na netu je plno free templatů a neni to ani tak složíte s pěknou administrací v češtině a to samé i Joomla. Já jsem dříve používal PHP-fusion, ale to ted nejak nepokročilo s dobou, ale není zase tak špatné když se jim povede nová verze :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...