Jump to content

Youtube help


Shooty

Recommended Posts

Čusák
POtřeboval bych poradit jestli to dělá jen mě nebo ne 
Videa na Youtube se mi sekájí v HD i v 360p nevím proč 15sec běží seknou se tak na 4vteřiny a běží dál

Když to dám na HD tak se sekne přeskočí na 360p a seká se to dál

Sekají se mi třeba herní videa. písničky apod ne. 

Pokud to má něco společnýho s netem nebo PC tak tady :

OS: win7 ultimate 32bit
RAM : 2GB použitelný . 1.87GB
Processor : AMD  Athlon Dual Core Processor 4850e 2.50GHz
Grafika : ATI Radeon HD 3200 Graphics

 

Net : 20134457772.png

Nevěděl by někdo co stím ? Prosím :)
 

Link to comment
Share on other sites

nevíš jak to vyřešit ? nebo tak něco ?


hej ale mě to dělá taky :d i když ne po 15 sec ale po 1m a 35 sec se mi to taky sekne 

Ale dělá mi to jen někdy ráno se v pohodě koukal na Skyrim videa od nějakýho týpka...

Link to comment
Share on other sites

presne to isté robí aj mne.
Niekedy mi zasa ide video a už od začiatku tam nieje obraz, iba zvuk.
Alebo už po 14 sekunde to prestane.
Nahlásil som to YT a mne na to zaberá CTRL+R.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

taky se mi začalo stávat, zjistil jsem žee mi pomůže když si doslova zapnu zvuk a musím mít hlavně nastavený výstup správně který funguje ... 

Link to comment
Share on other sites

Já s tím problém nemám. Neznamená, že se to děje vám, tak to hned musí být chyba youtube a určitě si nechte kecy typu, že youtube je na ho*no. Až vytvoříte podobnou stránku, tak si pak o ní říkejte, že stojí za ho*no. Určitě bych si nejdříve aktualizoval všechny ovladače a vyzkoušel jiný prohlížeč. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Já s tím problém nemám. Neznamená, že se to děje vám, tak to hned musí být chyba youtube a určitě si nechte kecy typu, že youtube je na ho*no. Až vytvoříte podobnou stránku, tak si pak o ní říkejte, že stojí za ho*no. Určitě bych si nejdříve aktualizoval všechny ovladače a vyzkoušel jiný prohlížeč. 

 

Mne to tú chybu nerobí ... Som len čisto naštvaný že google s YT robí samé hovadiny ... Čiže som to zhrnul do vety youtube je na ho*** od kedy ho google kúpilo ...

Link to comment
Share on other sites

Takže vyřešeno ;) ... POužívám taky GoogleCHrome... ale Flash mám nainstalovej (měl) Odinstaloval jsem ho a běží vše v pohodě... jestli tomu nějak vadil tak to nevim :) ale běží mi to....
Díky všem ;) (y) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...