Jump to content

Důkaz že sa-mp je stále populárnější.


ATomas

Recommended Posts

Zdravím,

po dlouhé době jsem se stavil na sa-mp foru a narazil na tento topic:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=472561

U kterého je přiložen tento graf:

 

http://samp.popznet.com/

 

Tady je vidět co to pořád říkam. Jestli někdo říká že sa-mp upadá, tak je to blbost a je to naopak.

Link to comment
Share on other sites

Veru tak, máš pravdu. Tie tak isto ukazuje na "www.SA-MP.com" že kolko ludí tam hraje, dnes tam bolo asi 47 tisíc ludí, takže skoro huba mi spadla. Lebo od od začiatku hraje plno ludí, každého baví a vždy sa nájdu aj new členovia ktorý sa zapoja do komunity.:) 

 

Držím palce SA-MP, Nech bude populárnejšie a populárnejšie. 

Link to comment
Share on other sites

Keby to bol graf len SK/CZ tak by bol naopak :d

Pro CZ/SK je graf obdobny. Jedinej rozdil by tam byl jedine tak v poctu serveru, protoze tech je na CZ/SK scene hromada :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ale 99% hrá SP, alebo WTLS (a neciem či ešte veží PFR) :d.
Dakomu so tu posielal štatistiku pomeru hráčov k serverom k hraniam na CZ/SK a z toho RZE...
Ale neviem to nikde nájsť.

Link to comment
Share on other sites

Já hraji také na SP, ale především preferuji zahraniční servery, protože si myslím že jsou na vyšší úrovni a víc propracovanější.. :)

Jinak SA:MP dlouho bude ještě nejhratelnější.

Link to comment
Share on other sites

mozno je pravda ze samp hra stale viac a viac ludi a zober si do uvahy vek hracov. Ten je cim dalej tym nizsi tak ze to nevypada zas tak dobre zo sampom. A ked som hral na SP tak cela ta komunita, ochota a inteligencia hracov stala za ho*no. Ale tak ani sa necudujem ked si tam musia nejake 8 rocne deti dokazovat svoje ego tym ze zabijaju kazdeho naokolo.

 

Len pre info, 6 rocny brat mojho kamosa hra SAMP a MC a na serveroch sa chova jak uply k***t(jak sa vecsinou 6 orcne deti na internetu chovaju) tak sa potom necudujte ze ludia tvrdia ze "samp upada". Ono to v podstate pravda je akurad trochu inym sposobom. A je smutne ak uprednostnujes kvantitu hracov pred kvalitou.

Link to comment
Share on other sites

mozno je pravda ze samp hra stale viac a viac ludi a zober si do uvahy vek hracov. Ten je cim dalej tym nizsi tak ze to nevypada zas tak dobre zo sampom. A ked som hral na SP tak cela ta komunita, ochota a inteligencia hracov stala za ho*no. Ale tak ani sa necudujem ked si tam musia nejake 8 rocne deti dokazovat svoje ego tym ze zabijaju kazdeho naokolo.

 

Len pre info, 6 rocny brat mojho kamosa hra SAMP a MC a na serveroch sa chova jak uply k***t(jak sa vecsinou 6 orcne deti na internetu chovaju) tak sa potom necudujte ze ludia tvrdia ze "samp upada". Ono to v podstate pravda je akurad trochu inym sposobom. A je smutne ak uprednostnujes kvantitu hracov pred kvalitou.

 

 

Kdyz ty jsi hral sa-mp, schoval ses uplne stejne jako se chovaji hraci dnes, nad kterymi ofrnujes nos a nazyvas je deckama :)

 

S takovymto tvrzenim nesouhlasim. kdyby jsi to prepocital na % tak zjistis ze se nic zavratneho nezmenilo, ale kdyz hraje vic lidi, tak na pocet je od kazdeho druhu hrace vic. Ovsem clovek je od prirody nespokojeny, vyjadruje se jen k tomu spatnemu a to dobre bere jako samozdrejmost a prehlizi to.

 

Kvantitu jsem uprednostoval driv, od vydani rze8.1 coz uz jsou tri roky uz na kvantitu nejedu, protoze uz nemusim a zameruju se spis na propracovanost modu. Takze pokud nekdo trdi ze SP uprednostnuje kvatitu, tak se ten clovek pred tremi roky zasekl :)

Link to comment
Share on other sites

Si myslis ze niekomu aspon trochu vzdelanejsiemu sa chce stracat cas hranim hier z 11 rocnymi deckami ktore sa chovaju jak rozmazleny retardi? Ak ta bavi sa zahadzovat s deckami tak chod robit ucitela do skolky. Ci je to u teba skor pripad "vrana k vrane sada"?

 

A uprednostnujes kvantitu pred kvalitou lebo kazdy normalny clovek by tych malych, netolerantnych, rozmazlenych, egoistickych harantov vybanoval do jedneho a nechal tam len slusnych ludi ktory sa nechovaju jak banda drbnutych kokotov, resp. banda sfetovanych mongoloidov ktory dokazu len kazdeho zabijat, kradnut a nicit vsetko naokolo.

 

Cela statistika akurad ukazuje ze samp hravaju decka to je vsetko. Otazka je ci je niekdo ochotny sa s tym dalej zaoberat.

 

Este 1 mali pripad z vlastnej skusenosti:

na SP som hral v poslednej dobe asi 3 hodiny hned ako som zastavil niekde z autom tak bud po mne zacali strielat alebo mi to auto ukradli a potom ma zabili. Ked som nahodou niekoho zabil tak ma hned zatkli a jak fas som musel 5 min cakat pokym sa dostanem prec z vezenia.

 

Tiez obcas hravam aj wowko na panda shene (medzinarodny server) a odtial mam zas take mile skusenosti ze ked niekde expim alebo robim Q za alika a uvidi ma hordak kludne aj o 10 lvlov vissi tak ma necha napokoji aj ked by ma mohol kludne zabit na 1 supu. Tak isto ked chodia hordaci do SW zabijat alikov tak zabijaju iba LVL sebe rovne alebo vyssie a nikdy si nezacnu do hracov pod svoj lvl alebo do niekoho kdo sa proste fightu ucasnit nechce a zacne utekat prec.

 

Neviem ci to je tym ze iba CZ a SK sa musia chovat jak cikani ze chodia na slabsich a v presile alebo je to proste tym ze su to deti ale je to dost smutne kam to speje...

Link to comment
Share on other sites

deti.jpg

Pamatuju doby, kdy na 0.1b hraci ani nevedeli ze se da nejak psat do chatu, nevedeli jak si pridat server do favorites a nevedeli co to znamena "admin". Tak mi tady netvrdte, ze to speje k horsimu, dneska vi kazdy kdo to je admin :d

 

Faktem je, ze lidi maji na minulost vetsinou jen ty hezke vzpominky (pokud nejde o nejaky velmi traumaticky zazitek a to myslim ze v sa-mpu nehrozi :)). Takze tim se vysvetluji ty tvrzeni typu "driv to bylo nelpsi", a to nejenom v okruhu on-line her. A na tom je videt, kdo se na veci kouka objektivne a kdo ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...