Jump to content

Xbox 360 emulator (XeMu360)


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím, 

 

stáhl jsem si emulátor na PC pro Xbox 360 - tento: http://xbox360emulator.net/

 

ovšem po extrahování to po mě chtělo bios - soubor který se dostáhne extra, to pro mě nebyl problém chtěli jen like retweet nebo nějaký blbosti na sharing stáhl jsem to a nainstaloval z návodu jsem pochopil nainstalovat k emulatoru který se jen extrahoval. Ale jak jsem zkoušel všechny možnosti tak mi nikdy nefungovalo jeho načtení. neměl by někdo nějakou radu nebo jiný funkční emulator? 

Link to comment
Share on other sites

Tiež som si myslel, len som sa bál povedať :d :D.

Každá herná konzola používa úplne inú architektúru než bežné počítače.
Napr. PS2, s výkonom porovnateľným k x86 mala vlastnú architektúru.
Spraviť emulátor na doslova inú vec je podla mňa nemožné, ak nejde o gigantický technologický skok.
(PS1 emulátory sa dajú nájsť napr.)

Link to comment
Share on other sites

Docela se bavím nad tím, že i když vám tu tucet lidí (včetně mně) tvrdí, že prostě žádný emulátor není a ani žádný fungovat nebude, stejně stahujete všelijaké sračky a furt to zkoušíte. Aneb,  zkoušej svou demenci a vyzdvihni ji na další level....

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

asi jsem si nevšiml že by tu někdo psal že emulator neexistuje .... :/ jako je pravda abych mohl pokračovat chtělo to potvrdit instalaci kravin které jsem vyháněl z PC přes nouzový režim ale vypadalo to věrohodně .. musím říct tedy že i já jsem se nachytal.. lock...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

je jen emulátor na ps 1 ps 2 ale na ps 3 ani Xbox neexistuje všechno jsou fejky co vypadají věrohodně ale nejsou :)

 

jj co nadělám, mě někdo přímo říkal ať si stáhnu emulator tak jsem stáhl nejdřív gta v :d

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Prepáčte za oživenie, napísal som, že PS2 je výkonom porovnateľná k x86, ale nedá mi to...
Tak možno bude raz niekto múdrejší, keď napíšem, že medzi-architektúrová emulácia je v praxi nemožná kvôli množstvu práce. *Všetko sa dá.

Tiež k tomu PS2 - PS2 má viac jednotiek, ale bežne sa robí s dvomi procesormi, plne paralelne z ktorých jeden je 294 MHz, architektúra MIPS a druhý je tiež MIPS a je to to isté CPU ako používa PS1, preto na PS2 rozbehnete hry z PS1 - nie je tam emulátor, ale rovnaký stroj.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Prepáčte za oživenie, napísal som, že PS2 je výkonom porovnateľná k x86, ale nedá mi to...

Tak možno bude raz niekto múdrejší, keď napíšem, že medzi-architektúrová emulácia je v praxi nemožná kvôli množstvu práce. *Všetko sa dá.

Tiež k tomu PS2 - PS2 má viac jednotiek, ale bežne sa robí s dvomi procesormi, plne paralelne z ktorých jeden je 294 MHz, architektúra MIPS a druhý je tiež MIPS a je to to isté CPU ako používa PS1, preto na PS2 rozbehnete hry z PS1 - nie je tam emulátor, ale rovnaký stroj.

 

v pohodě, už taky vím.... :) a jinak kvůli GTA V se pravý xbox nebo ps3 emulátor na PC opravdu dělá ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...