Jump to content

Minecraft hosting


tece_voda

Recommended Posts

V pohodě to utáhne, a i tak, je to dost pod cenou..Takže se to podle mě vyplatí (y) :)

 

Je to pod cenou, jelikož tvůj kámoš podniká nelegálně a ještě ke všemu dává menší konfiguraci na server než má být.

Link to comment
Share on other sites

+/- 20 pluginů, ale jak říkám, podle mě je to dobrá cena...Takže nemůžeš očekávat astronomické čísla.. :d

 

Jak jsem napsal výše, nízká cena je pouze proto, že tvůj kámoš podniká nelegálně. 

Link to comment
Share on other sites

 

Zdravím, kamarád nabízí levný Minecraft hosting...Takže..

 

RAM : 1 024 MB
HDD : 10 GB
CPU : 1x 100% 
slot : 10

 

Cena 1x sms v hodnotě 99Kč na měsíc, je i web administrace serveru.

Možnost platby je pouze SmSkou..

Skype: brcko_zatebou

Pokud nebude odpovídat nebo tu nebude a budete se chtít domluvit, napište na skype: Lukas1761

 

1 GB RAM je opravdu hodně málo.. Vystačí tak na nějaký nenáročný server bez pluginů..

Link to comment
Share on other sites

Prečo by to malo byť nelegálne?! A k tomu hostingu určite by som si nič takéto nekupoval. Nemám žiadnu istotu, že to na druhý deň ešte pojde :p:prase:

Link to comment
Share on other sites

Prečo by to malo byť nelegálne?! A k tomu hostingu určite by som si nič takéto nekupoval. Nemám žiadnu istotu, že to na druhý deň ešte pojde :p:prase:

 

Už jen to, že něco nabízí za peníze a nejsou zde uvedeny stránky je nelegální. 

Ten kdo nabízí služby za peníze, musí mít minimálně IČ a ten kdo podniká, musí dle zákona mít webové stránky. 

Link to comment
Share on other sites

Prečo by to malo byť nelegálne?! A k tomu hostingu určite by som si nič takéto nekupoval. Nemám žiadnu istotu, že to na druhý deň ešte pojde :p:prase:

Jistotu vám mužu fakt zaručit :d, taky jsem ho neznal a server u něj mám dlouho.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby měl web, byl by nápadný a rychle odhalitelný. Myslí si, že když bude nějaký fórový prodavač, tak nemusí odvádět daně asi. :d

 

A ty jsi pitomej jak vagon rezavých bruslí, když se do toho taky montuješ. :d

Link to comment
Share on other sites

Jistotu vám mužu fakt zaručit :d, taky jsem ho neznal a server u něj mám dlouho.. :)

 

Já ti můžu s jistotou zaručit, že až ho někdo nahlásí, tak budeš mít problémy i ty, že jsi mu napomáhal v nelegální činnosti. 

Link to comment
Share on other sites

to je co za blbost ze musi mat podla zakona web stranku aby mohol nieco ponukat za peniaze .. a si myslim ze do urciteho limitu to moze robit kazdy

Link to comment
Share on other sites

to je co za blbost ze musi mat podla zakona web stranku aby mohol nieco ponukat za peniaze .. a si myslim ze do urciteho limitu to moze robit kazdy

 

Ne, bez IČ to můžeš dělat za peníze pouze příležitostně, ale poskytování služeb tohoto typu je služba, která se platí měsíčně.

Link to comment
Share on other sites

Ak to neni stala zarobkova cinnost tak ICO mat nemusi. Navyse platit dane z tak 300kc zarobku mesacne je smiesne.


A osobne nevydim dovod preco sa starat do toho ci niekdo dane plati alebo nie. Dane su na ho*no a ten kdo ich plati je mental. Alebo to  ti az tak zalezi na tych ciganoch ktory dostanu o 1 radiator menej za to ze on nezaplati dane?...

Link to comment
Share on other sites

1. pro podnikání nemusí mít webové stránky

2. na nabízení služeb někde - třeba na fóru - nevidím jedinou nutnost prokazovat se IČ.

3. živnsot je třeba při jakékoli dlouhodobě trvající činnosti za účelem dosažení zisku -> na hosting tedy být musí.

4. i kdyby vydělal méně než jaké jsou náklady, musí mít živnost a zkrátka prokáže ztrátu, daně platit nebude

5. to, že sem dal informace, že nějaký jeho známý prodává a dal kontakt na něj, přece neznamená, že s ním spolupracuje a že by byl "spolupachatel". jak tu někdo napsal. To je přeci nesmysl. Nemá s tím nic společného.

Link to comment
Share on other sites

Dane su na ho*no a ten kdo ich plati je mental.

Prosim te, bud rad, ze ostatni plati dane a ty tak muzes zadarmo vyuzivat sluzeb sveho psychiatra. #nemuzuuveritzejstetohleblbyhovadojestenezabanovali

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...