Jump to content

OSK-Host Končí ospravedlňujem sa všetkým podvedeným


Kudris

Recommended Posts

Mimo jiné používá CSAS serivs24. Ten kdo ho má na první pohled vidí nesrovnalosti... :d

 

http://profinetworks...ookmark=vps#web

 

 

Mimořádná akce pro uživatele portálu osk-host.eu. Při čtvrtletní platbě služeb předem.

 

 

Mají pro osk-host.eu jakýsi speciální ceník, asi si koupím u oskhost samp server, a pak zkusím profi VPS za sníženou sazbu... :d

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem tak četl na facebooku ve screenu, tak bych řekl, že je to podvod proti Lacesovi, jelikož už vidím, jak malé děcko alias Kudris, či jak se jmenuje má na svém bankovním účtě 700 000kč, jak tvrdí v konverzaci, který byla vyfocena. Poté upravovat screen? To ať si ho klidně upraví.

 

Ale dle mého, pokud by někdo ukradl mě 700 000Kč, jak on tvrdí, tak bych to určitě nepsal dotyčné osobě na facebook a nebo na nějaké fórum, ale šel bych rovnou na policii. Policie si zjistí podle výpisů apod. odkud a kam bylo odesláno a kolik a kolik na tom účtu vůbec bylo a je. Tudíž pokud si on došel na policii, jak tvrdil na screenu a myslel jsi, že by mu takováto věc prošla, tak se mýlí, jelikož policie by se na ten jeho screen ani nepodívala.

A on by byl obviněn z podvodu a Laces by ho ještě mohl zažalovat, za pomluvu a mohl by k tomu i dodat, že kvůli jemu přišel o zisky u hostingu a to by platil ještě více.

 

Staci zavolat do banky a poziadat o stornovanie platby. A do 10 min mas tie prachy spet

Link to comment
Share on other sites

Staci zavolat do banky a poziadat o stornovanie platby. A do 10 min mas tie prachy spet

Ano a další věc, jak to mohl být Laces, když Laces je ze Slovenska a peníze byly "jakože" odeslány na účet v České Republice?

Link to comment
Share on other sites

Pánové, ještě jste si nevšimli jedné věci. U platby je napsané: Stornováno. Ačkoli bych tu chtěl někoho obviňovat, je také dost dobře možná, že by se mohla platba zadat a poté stornovat. Navíc, Laces, pokud by to udělal, by nebyl schopen potvrdit poslání peněz. A jen idiot by si peníze kradl účet -> účet. To je vrchol nesmyslnosti. Tohle mi přijde dost přitažené za vlasy a neváhal bych se použít slovo účelově.

Link to comment
Share on other sites

4) Heslo z uctu na pawno.cz si ta osoba vytahla z Databaze ze samp administrace.

 

Takže vy ani heslá nehashujete? Hocikedy si nejaký "zamestnanec" OSK môže pozrieť uživateľové heslo? Tak tomu hovorím bezpočnosť :)

Link to comment
Share on other sites

Vážení zákazníci a návštěvníci,

 

 

Z důvodu opětovného napadení jsme se rozhodly dočasně pozastavit naší činnost. Děkujeme taktéž nejmenovanému pachately za naše "pauznutí", díky němu můžeme přejít na nový,lepší a kvalitnější servery na kterých Vám budeme poskytovat více kvality než kdy jindy!

Rozrosteme se taktéž ve službách, ale od nášho základu neodejdeme. Celkem budeme nabízet služby do hostingu až 7 her (včetně SAMP,CS 1.6,MC).

 

S pozdravem Mubby (OSK-Host.eu TEAM)

16.09.2013 22:49

 

Ještě včera na indexu byla přesně invertní pohádka o nových serverech vývoji a migraci.... :d

Link to comment
Share on other sites

Já být Lacesem, tak bych zašel na policii a podal bych trestné oznámení za pomluvy a křivé obvinění. Pokud tu kudris na lacese jen něco zkouší, tak bych na jeho místě na tu policii zašel. Jeho jméno zná z facebooku, pak už jen stačí sehnat jeho ip a nebo ať si policie zažádá o ip tady z fóra.

Pokud je to opravdu křivé obvinění, což může vědět pouze laces a kudris, tak bych na tu policii zašel, protože by mě toto velice nasralo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...