Jump to content

OSK-Host Končí ospravedlňujem sa všetkým podvedeným


Kudris

Recommended Posts

Tato zpráva se objevila za Kudrise, který měl hacknutý účet. Informace nejsou pravdivé.

 

Dnes osk host oficiálne končí.

 

Podviedli sme veľa ľudí k tomu sa priznávame , preto dnes končíme s poskytovaním služieb...

 

Sme lami a nikdy sme nevedeli nič nakodovať len kradnuť a pod kašlať na to čo už ....

Link to comment
Share on other sites

Toto Kudris nepsal.

1) Kudris je Čech, Slovensky nepíše ;)

2) Hosting nekončí, osoba kterou nebudu jmenovat smazala DB z urciteho duvodu ktery taktéž nebudu vypisovat.

3) OSK-Host bude mit uplne novy a zbrusu novy AdminPanel a konecne rozjedem i slibovany MC a CS 1.6

3.1) OSK-Host se zaměří i na další hry, nejen na tyto 3 (samp,cs16,mc).

4) Heslo z uctu na pawno.cz si ta osoba vytahla z Databaze ze samp administrace.

 

Opět se omlouvám za nedostupnost.

Edited by Ondrej Igar
Link to comment
Share on other sites

WTF som k***t čo už :-) niekto mi zmenil all hesla bo jak k***t mam všade rovnake hanba mi

Ne ne, furt to neni Kudris (+šel spát)

Smazano z důvodu porušeni pravidel o IM.
Kudris by psal stylem "Omlouvám se někdo se mi dostal do účtu.."

Ale to je jedno a vim kdo to je. Tak pan-e D. přestaň ;).

 

Toto téma je zbytečné, nic se tu neřeší. D. myslim si že máš věk i rozum nato aby si si uvědomil, co děláš za blbost a tímto nic nevyřešíš.

Link to comment
Share on other sites

Nezvládli zabezpečení. Ale na druhou stranu, o osobní údaje šlo až na posledním místě (řekl bych, že vůbec). Tohle je jiná kategorie lidí, tady jde o to zlikvidovat to, ne ukrást data :)

Link to comment
Share on other sites

Milujem tieto "zbrusu nove apanely" a stale je to ten isty shit akurat z inou templatou. Hlavne tu od lacesa jak tam ma ten kradnuty design zo script mafie. Inak ze vas to este bavi poskitovat zdarma servery na hru ktoru hraju cim dalej madsie deti a nikdo normalny tam uz hadam neni. Nechapem co na tom vidite poskitovat servery nejakym mali rozmaznanym deckam co si nicoho nevazia a ked im server zmazete tak vas ohovaraju vsade kde sa da. Ale tak vela stastia s "brusu novym hostingom" :d

Link to comment
Share on other sites

Nezvládli zabezpečení. Ale na druhou stranu, o osobní údaje šlo až na posledním místě (řekl bych, že vůbec). Tohle je jiná kategorie lidí, tady jde o to zlikvidovat to, ne ukrást data :)

Ano, souhlasím. Ale cílem byla pomsta, jak již jsem skrytě zmínil výše. No co už.. Z těchto důvodu, pro vyšší zabezpečení se bude dělat na zbrusu nové administraci která bude zaměřená na více her (MultiAdminPanel) a bude poskytovat největší bezpečnost.

Ano, fatálně jsme selhaly a nato omluva není. Ale skončit rozhodné nechceme, z chyb se ponaučíme a budeme konat jinak.

 

Mě jde o to, že admin měl do nejspíš administrace webu stejné heslo jako tu na fóru. Navíc evidentně slabé, když se podařilo takhle cracknout...

Ne ne, jak jsem již psal, cílem byla pomsta. Dřív zabezpečoval administraci a tím pádem měl přístup. Kudris mu věřil a ta osoba toho zneužila a krutě se pomstila. (Jelikož měla přístup, tak vběhla do configu, kde si vyčetla data od MySQL a smazala data.)

Milujem tieto "zbrusu nove apanely" a stale je to ten isty shit akurat z inou templatou. Hlavne tu od lacesa jak tam ma ten kradnuty design zo script mafie. Inak ze vas to este bavi poskitovat zdarma servery na hru ktoru hraju cim dalej madsie deti a nikdo normalny tam uz hadam neni. Nechapem co na tom vidite poskitovat servery nejakym mali rozmaznanym deckam co si nicoho nevazia a ked im server zmazete tak vas ohovaraju vsade kde sa da. Ale tak vela stastia s "brusu novym hostingom" :d

OSK-Host.eu není FREE. Administraci jsme neměly od Laces-a ale koupenou od xEl(Itox).

Link to comment
Share on other sites

No oki veľa kydy na moju osobu vysvetlím. Osk asi pred 2 týždnami niekto hackol, poprosili ma aby som im opravil tu adminku deravú za vps, ja som to urobil vps mi dali avšak po týždni mi z neho ukradli administraciu aj samp-list a zobrali vps, viac to nebudem rozoberať on nema žiadne dokazy že som mu niečo urobil ja ... len plače a vkuse piše že urobia peckovu administraci aj ked nevedia nikto s nich php :-D

Link to comment
Share on other sites

No oki veľa kydy na moju osobu vysvetlím. Osk asi pred 2 týždnami niekto hackol, poprosili ma aby som im opravil tu adminku deravú za vps, ja som to urobil vps mi dali avšak po týždni mi z neho ukradli administraciu aj samp-list a zobrali vps, viac to nebudem rozoberať on nema žiadne dokazy že som mu niečo urobil ja ... len plače a vkuse piše že urobia peckovu administraci aj ked nevedia nikto s nich php :-D

Laces, áno a nepríde ty drzé lézt do soukromí (email) dívat se na citlivé údaje a najít si heslo od E-Bankingu, přihlásit se a sprostě si převést docela velkou částku z bankovního účtu?

Laces, *z nich php. Pokud si to myslíš, mysli. Na té "peckovné administraci" opravdu začnu dělat a php mě baví, nejsem nejlepśí ale umím, je to spíše o inteligenci co si jak kdo vymislí a né že to buď umíš nebo ne, každý má svůj systém (formu) kterou to dělá.

Link to comment
Share on other sites

A inak keby ze nemusim a hlavne nechcem mat OS hotovy do konca roka tak by som sa kludne pripojil do tychto hostingovych bojov zo svojim starym hostingom a vsetkych vas rozsekal :d

 

A ty tomu veriš hej že ma? On tam nemá nič klame že mu to dala firma na rozjezd hostingu :-D Ma to prepisane .....

 

No to zas nvm, mne tiez chceli dat 200k e na zalozenie spolocnosti pre programovanie OS pre ARM procesory :d

Link to comment
Share on other sites

Mam s overených zdrojov že je to podvod + kto by dal nezletilemu dieťaťu 700 000 ktoré ani neviem ovládať linux?

 

Tak to nvm ale zato su zazobanci ktory su ochotny podporovat vseliakych ludi :d Len na takeho cloveka musis natrafit.

Tak napr. tento projekt poskituje prachy na projekty. http://www.mozgohouse.sk/

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem tak četl na facebooku ve screenu, tak bych řekl, že je to podvod proti Lacesovi, jelikož už vidím, jak malé děcko alias Kudris, či jak se jmenuje má na svém bankovním účtě 700 000kč, jak tvrdí v konverzaci, který byla vyfocena. Poté upravovat screen? To ať si ho klidně upraví.

 

Ale dle mého, pokud by někdo ukradl mě 700 000Kč, jak on tvrdí, tak bych to určitě nepsal dotyčné osobě na facebook a nebo na nějaké fórum, ale šel bych rovnou na policii. Policie si zjistí podle výpisů apod. odkud a kam bylo odesláno a kolik a kolik na tom účtu vůbec bylo a je. Tudíž pokud si on došel na policii, jak tvrdil na screenu a myslel jsi, že by mu takováto věc prošla, tak se mýlí, jelikož policie by se na ten jeho screen ani nepodívala.

A on by byl obviněn z podvodu a Laces by ho ještě mohl zažalovat, za pomluvu a mohl by k tomu i dodat, že kvůli jemu přišel o zisky u hostingu a to by platil ještě více.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...