Jump to content

[Windows 8] Nefunční ovladač na USB WIFI Adapter


daniele_pvk

Recommended Posts

Zdravím, nedávno jsem si zakoupil Win 8 x64. Tuto verzi Windows mám velice v oblibě.

Instalace Win, Instalace jiných ovladačů vše proběhlo v naprostém pořádku.

Ale instalace ovladače na USB Wifi Adapter v pořádku neproběhla, prý není kompatibilní s Win 8.

 

Můj USB Wifi Adpater je belkin f6d4050 v2

Hledal jsem i na internetu a také na stránkách výrobce belkin. Opravdu všechny možné ovladače na tento výrobek nejsou kompatibilní s Win 8. Moje cesta pokračovala na Alza.cz, hledal jsem zde nějaký jiný Wifi USB Adapter k zakoupení, který by již byl kompatibilní s Win 8.

Ale také jsem neuspěl, žádny jsem zatím nenašel.

 

Wifi Router mám celkem daleko od ruky, takže použítí síťového kabelu by nebylo možné.

Ptám se vás, jestli zda není nějaká jiná možnost? Třeba ovladače na usb wifi router ALL in ONE.

Nebo nějaký trik ve Win 8 aby zde byla kompatibilita se staršíma ovladači.

Co mám udělat?

Jsem v koncích.

 

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Sorry,ale já si musím rýpnout -> zlatej linux :d tam jsem ještě nikdy s žádnýma ovladačema neměl problém :d

 

Ale k problému : Windows sice nemám, ale všude na tohle raděj nějaký režimy kompatibility či co

Link to comment
Share on other sites

On není totiž žádny možný ovladač na tento model, aby byl kompatibilní s Win 8.

Ale hledám právě nějakou náhražku nějakej univerzální USB WIFI Adapter ovladače. ALL in one. :d

ALe zkusim díky i tak :)

 

Funguje, díky za radu :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry,ale já si musím rýpnout -> zlatej linux :d tam jsem ještě nikdy s žádnýma ovladačema neměl problém :d

Přesně. Případně jakýkoli unixový systém, třeba OS X :d

 

 

k Danielovi: Přesně tohle mě neuvěřitelně na Windowsech štvalo. Co vím, tak spousta driverů, co funguje skvěle na sedmičkách, na osmičkách už nejdou a mnohdy je výrobci ani nedělají..

Link to comment
Share on other sites

Já už to vyřešil tím způsobem

-> Uniblue DriverScanner 2013 - potřeboval připojení k internet

Tak jsem se přes síťový kábel připojil na internet přes jedem počíta

Našel ovladače, updatoval, naistaloval.. A už to funguje ten USB Wifi Adapter.

 

Díky moc za rady :)

Link to comment
Share on other sites

Od té doby co mám notebook s Windows 8 jsem nespokojený...Windows později začne házet doslova pi*****.Už teď s tím mám problém.Jedna věc je ta kompatibilita a další hrozně tupé otázky a odpovědi od samotného W8.Při odinstalování se mi někdy stane,že mi to napíše abych počkal než se dokončí instalace/od před současnou a to sem ani nic před tím neodinstaloval a ani se nepokoušel.Dále blbne zvuk,ale to začalo asi před 2 měsíci...Radši nižší verzi Windowsu než toto..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...