Jump to content

ženy, Games a Programovanie... :)


Majky ROOt

Recommended Posts

Neviem či ste slepý, ale som písal že my vytvárame hry, a na vytvaranie Animacií máme Software.. Ale chceme si pomôcť, tak chceme zakúpiť Kvalitný Hardware.

 

Možno kontaktujem, ale Dekuji. ;) A Ja som len Výkonný manažer pre Aplikácie do Androidu. A šéf vie dať aj viac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neviem či ste slepý, ale som písal že my vytvárame hry, a na vytvaranie Animacií máme Software.. Ale chceme si pomôcť, tak chceme zakúpiť Kvalitný Hardware.

 

Možno kontaktujem, ale Dekuji. ;) A Ja som len Výkonný manažer pre Aplikácie do Androidu. A šéf vie dať aj viac.

:rofl: veď ty nevieš čo píšeš :d

Ale my chcem Sofware aj Hardwer na Animácie.

+ vraj "Výkonný manažér" :rofl: :rofl: ale písať aj tak nevieš :d

Link to comment
Share on other sites

Ale načo potom slúžia tie guličky? Len na vyznačenie kostry v PC ked sa to natáča s tou 3D Kamerou že? ;)

 

BTW, Kde tie guličky zohnám.. alebo sú to len obyčajne polystyrénové guličky? Lebo viem že majú čierny oblek a nato nalepené biele guličky, len neviem či su to len s Polys. alebo nejake s čipom.

 

 

gulicky sa nepouzivaju, je tam problem pri aliasingu. najlepsie su tie farebne ciary, viz. video. Osobne som to kedy si skusal a celkom sa to dalo.

 

PS: je to prdel ked si to napojite do garrys modu :d

Link to comment
Share on other sites

Tak Gerrys mod som hrával dávnejšie, je to paráda. A Dík za video, je to pekne urobené. Už niečo poriešim a niečo zakúpime.

 

Písať viem, len skús písať na tablete, proste hroza. ;) A na druhú stranu, to Vaše správanie patrí na psychiatriu. Lebo tak sa chovajú len malé deti, alebo ludia ktotí majú o kolečko menej. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Gerrys mod som hrával dávnejšie, je to paráda. A Dík za video, je to pekne urobené. Už niečo poriešim a niečo zakúpime.

 

Písať viem, len skús písať na tablete, proste hroza. ;) A na druhú stranu, to Vaše správanie patrí na psychiatriu. Lebo tak sa chovajú len malé deti, alebo ludia ktotí majú o kolečko menej. :)

Nechci chytračit ale ty si dolezl sem aby jsme ti pomohli ne my tak s kolečky pomlč, děkuji

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže nemám hlavu velkú ako rack skrina kde by sa mi zmestil ten celký mozoh ktorý by shltol všetku múdrosť svetu. Ja tu nerozprávam o tom že kto vie čo a že na akej vedomostnej úrovni je. Ale o chovaní týchto "deťí".

Link to comment
Share on other sites

Pravdaže nemám hlavu velkú ako rack skrina kde by sa mi zmestil ten celký mozoh ktorý by shltol všetku múdrosť svetu. Ja tu nerozprávam o tom že kto vie čo a že na akej vedomostnej úrovni je. Ale o chovaní týchto "deťí".

 

Ten tvôj "celký mozoh" už asi dávno odišiel :haha:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

 

Elipsa, čo? Ešte raz a nie Cig*nsky prosím.

 

Blyster, Stalo sa. žena nájdená, teším sa že s nou môžem spolupracovať.

 

Citoval som tvoj text :d nerozumieš vlastnej cigánštine ? :rofl:

PS: už si neni Johny ale Majky ? :d

Link to comment
Share on other sites

Ano, citoval.. ale ten koment k tomu bol ako keby to napísalo malé 4 ročné decko. ;)

 

Vážne chcem aby sa tu vyjadrovali tí, čo majú aspon kúštiček rozumu v hlave. Dakujem. :)

 

Nič iné to nevystihuje lepšie ako :lolol:

Link to comment
Share on other sites

Pane, naznačuje Vám to asi to že tu sú čisté deti.

 

Tak ja vážne neznášam ked dajaké decko začne nadávať dospelému človeku, čo to je za populáciu?! Vážne drzosť.

 

Ale prosím sa vrátte k téme, neriešime tu "Deti" ale to na čo som sa spýtal. Dakujem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ked su tu same male deti, preco kazdemu vykas?

 

 

 

Este aj ked pises o tom ze ma decke komenty mu vykas ...

 

Nechaj ho chudáčika :d on má proste svoj vlastný svet v ktorom žije, a preto je totálne mimo realitu :hallo:

Link to comment
Share on other sites

Som už tak zvyknutý vykať, Lebo ja sa nebavím s Deťmi ale s dospelými ludmi.

 

Ale tu som ich bohužial nenašiel. :(

 

Tak prečo tu strácaš čas s detmi a nejdeš sa o tom baviť s dospelými ľudmi ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...