Jump to content

ostatní Graficka karta


Sirius

Recommended Posts

Vy mu tady hned radíte jakou si má koupit grafiku, ale ani se ho nezeptáte co má za sestavu. Hodně taky záleží co máš za základní desku např. já mam desku s omezenou šířkou na x8 takže lepší grafiky by mi zpomalovala už jenom základní deska. Taky záleží na zdroji a procesoru. Můžeš mít rychlou grafiku, ale pomalý procesor a na té grafice to bude hodně vidět. A se zdrojem no to je snad jasné :d

Link to comment
Share on other sites

Vy mu tady hned radíte jakou si má koupit grafiku, ale ani se ho nezeptáte co má za sestavu. Hodně taky záleží co máš za základní desku např. já mam desku s omezenou šířkou na x8 takže lepší grafiky by mi zpomalovala už jenom základní deska. Taky záleží na zdroji a procesoru. Můžeš mít rychlou grafiku, ale pomalý procesor a na té grafice to bude hodně vidět. A se zdrojem no to je snad jasné :d

On se ptal jaká grafická karta je podle nás dobrá na hry, on se neptal jestli nějaká ta karta mu půjde do jeho pc. Pokud by otázku myslel tím způsobem, jak ji tu nadnášíš ty, tak by určitě sem dal svoji sestavu, jelikož na tomto fóru jsou určitě inteligentní lidé. A pokud je někdo tak blbý, že si neumí přečíst info, tak ať si klidně koupí něco co mu nepůjde, jeho věc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...