Jump to content

nabízím Možnost založení vlastního GameHostingu


De Mauro

Recommended Posts

Ahoj, určitě je zde mnoho z vás (myslím tím spíše mladší generaci) :) Kteří si chtěli založit vlastní GameHosting.

 

Pokud je to stále váš sen, my ho uděláme skutečností. Postaráme se o vše od správy serveru, grafického návrhu stránky,programování až po fakturaci a účetnictví. (Vše legálně)

 

Jediné co stačí mít je vhodný server na kterém by jste chtěli rozjet hosting, ať už je to VPS nebo dedikovaný server.

 

A Proč musíte mít vlastní server ? Chceme pomoci, ale také chceme vidět snahu.

 

Pokud máte zájem neváhejte mě kontaktovat.

Link to comment
Share on other sites

:d :d

Zbytečné příspěvky BAN :d

PS: Vím že je toto taky bezcený příspěvek ale k tématu abych na tom nebyl tak blbě : No pro mnoho mladých duší se to bude hodit jelikož někdo neumí zatím tolik věcí aby si GameHosting dělal sám :)

Link to comment
Share on other sites

Píšete tu nepodnětné příspěvky, tudiž SPAM. ;)

 

Vetor3X: To co si napsal značí tvůj inteligenci

Steel: Reklamu si dělej jinde, díky ;) Kvalitní VPS i dedikáče můžu zajistit sám ve vlastní serverovně.

Petr Hnátek: Pokud je to reakce na můj příspěvek narážím na SPAM, pokud je to reakce na zdejší inteligentní odpovědi souhlasím.

 

To že někdo něco neumí neznamená, že to nemůže zkusit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Furt ta samá firma... alá Michal Król, který už tu několikrát byl a podvedl mnoho lidi.

 

Pane Davide Lečínský poprosím o informací koho jsem přesně podvedl,co zde píšete jste nepodložil žádným důkazem.

Porušuje zákony České Republiky a tudiž i pravidla fóra.

 

Cituji zákon č. 40/2009 Sb. (trestní zákoníku)

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

 

Ve vlastní serverovně ? Můžu si tam na zkoušku hodit jedno železo ? Případně více ?

Samozřejmě, napiš mi na email [email protected] a dohodneme se.

 

Celkom zaujimavy navrh. A co by ste naoplatku za to chceli vy?

Samozřejmě si vezmeme určité procento ze zisku.
Link to comment
Share on other sites

Prosímtě, na nic si tu nehraj.. je ti 14 roků nebo kolik a házíš tu sem nějaké moudra. Už několikrát si tu na tebe stěžovalo plno lidí, takže jdi někam.

 

NA FB si píšeš jak žiješ Streetlife a jak seš proti Konfidentům a na mě se tu ohániš se zákony? nesereš si trochu do huby kide?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...