Jump to content

hledám TeamSpeak 3 Server


ErionX

Recommended Posts

Cau nevíte o nějakým levným TeamSpeak 3 Hostingu ? Víc jak 20 slotů nepotřebuju (zatím :d)

 

U nejmenovaného hostingu je TS3 Server 10 slotů za 50 KČ což je podle mě zlodějna

 

Máte někdo zkušenosti s TS3 Serverem od Niceping.net ? Slyšel jsem, že majitel je "pěkný" kvítko ...

 

Tak už jsem našel docela slušný hosting jménem hostym.com jaké máte s ním zkušenosti ? Jde platba přez SMS ?

Link to comment
Share on other sites

:d Učím všechny, že jde hostovat levně, když je ta krize, ale zároveň nehodlám podporovat kinderáky, který zničili herní svět. Možná ho zničili gamehostiny, kteří si nechávají platit SMSkama, ale ať jdou do háje :d

 

Resp kinderáci si zůstaňte u gamehostingu, ostatní pojďte hostovat levněji, kvalitněji a bezpečněji než s jakýmkoliv gamehostingem.

Link to comment
Share on other sites

Ano to stačí, ale ve finále zaplatí stejně víc než co platí teď u toho gamehostingu. On platí měsíčně 50Kč a ty mu nabízíš VPS za které zaplatí první měsíc 61Kč a pak 122Kč/měsíc :d:p Já jsem mu nabídl VPS které utáhne 10 server o 512 slotech za 560 Kč/rok. Což je o několik stovek levnější než od gamehostingu. Napsal že chce 20 slotů a ve finále by místo 100Kč od gamehostingu platil 46Kč/ měsíc poměrně což je výhodnější více jak o 50% ale stejně se mé nabídky aktivně nechopil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...