Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, již pár dní přemýšlím nad tím že vyměním svůj oblíbený prohlížeč IE za něco jiného kvůli horší přehlednosti v nastavení, proto bych se vás chtěl zeptat jaký by jste doporučily prohlížeč, většina z vás asi navrhne Google Chrome ale mě osobně se tento prohlížeč nelíbí kvůli tomu že se proces rozkouskuje a kdo pak má počítat jaké je vytížení ... Koukal jsem na výhody a nevýhody prohlížečů ale stále se mi nejvíce zamlouvá IE :) Proto bych se vás chtěl zeptat jestli neznáte nějaký prohlížeč i méně známý který minimálně využívá HW, pracuje se záložkami, dobře nastavitelný (Proxy, Javascripty) a přehledný. Předem děkuji za odpovědi a návrhy :)

Link to comment
Share on other sites

No, popravdě bych ti doporučil ten Google Chrome. Ze začátku jsem taky byl proti , ale nabízí spoustu výhod.

To, že běží jako víc procesů je vlastně výhoda. Jelikož každá záložka má vlastní proces, a pokud se ti sekne jedna ze záložek, tak zbytek v pohodě funguje.

Dál taky nabízí synchronizaci záložek, nastavení a modulů, čehož využívám poměrně často jelikož mám doma několik počítačů a potřebuju je udržovat synchronizované.

 

Ovšem pokud tedy chceš nějaký jiný prohlížeč tak bych doporučil buď Operu, nebo Maxthon

 

Opera umí dobře pracovat na pomalém připojení díky Opera Turbo a má poměrně kvalitní kompatibilitu s moderními technologiemi

Maxthon má taky poměrně dobrou kompatibilitu a ukusuje si asi nejmenší RAM ze všech plnohodnotných prohlížečů.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Google Chrome je najlepší a najvýkonnejší.

 

http://internet-brow...tenreviews.com/

 

Hodně neaktuální... Výkonější než chrome je Opera Next... Je rychlejší než chrome stabilnější

Link to comment
Share on other sites

Rozhodně bych do FF nešel.... býval to nejrozšířenější prohlížeč, ale zaspali dobu .

Teď chrlí verzi za verzí (vývojové cykly dvou, někdy i tří verzí se často překrývají) a stojí to za prd

Link to comment
Share on other sites

IE má vše co mají ostatní prohlížeče a u většiny i daleko více jediné co bych vytkl IE je méně přehledné nastavení a občasné problémy s kompatibilitou stránek ale to se většinou týká jen webů s RS a kliknutí na jedno tlačítko se vše opraví :) (Až na tento editor textu ten v IE nefunguje skoro vůbec, nedokážu ani odřádkovat :cry: ) Zatím to vypadá na Operu, ještě zkontroluji jakou má komunitu a zda je dostatečný počet rozšiřujících balíčků, jinak děkuji všem za rady a pokud máte ještě nějaký návrh tak mi ho prosím vás dopište rozhodně budu rád.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...