Jump to content

ostatní Já nevím už fakt


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Sorry toto jsem si nemohl odpustit ale našel jsem na netu cosi co snad nemohl splodit člověk :

Mam kamarada potrebuje holku 17 až do 20 roku potrebuje vážny vstah z prahy abi nechtela pohlavní styk Jeto cigan a potřebuje ciganku, bila šikovna pro neho holka posluchala jeho vidržel vstah na moc dlouho merí 168 cm vlasy ma hněde vaha je 65 kg oči ma hnede je moc šikovnej a vsechno coho bavi vařeni zabavy a srandy moc velky bavy at se ze vseckym nespicha chce mladou holku moc heskou a t pracovitou abi vsechno brala vážne už nechce bit sam živote a ten kdo se ozve at pošle fotku ozvuse
Link to comment
Share on other sites

Ale to je vyjadřování člověka kterej musí trpět nějakou mozkovou mrtvicí nebo čím

Jako zde Smejko alias Macko alias Miroslav alias Fabricator alaias Fabricat0r alias Miroslav (v azbuke) alias Mivco alias Casillas alias Kura alias StifMajster ....

Ak som niečo zabudol píšte

Link to comment
Share on other sites

alias 1bit alias opice alias Zalozny alias MCBF ... Je jedno jestli je člověk "cigán" "vietnamec" nebo kdovíco ještě ale pokud umí zapadnout a umí se chovat přivítejme ho, pokud zapadnout neumí, způsobuje problémy pryč s ním. Osobně jsem proti všem co způsobují škodu jiným. (PS.: Aby zde nepadla narážka cheaty nikomu neškodí.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...