Jump to content

návrh Potrestat uživatela Marv


Má byt uživatel Marv potrestaný:  

50 members have voted

  1. 1. Má byt uživatel Marv potrestaný



Recommended Posts

Přijde mi strašně vtipné, že typy lidí, který by měly být rády, že tu ještě vůbec jsou zakládají ankety podobného typu bože bože...

 

Nicméně ano souhlasím o umazání reputací jelikož je více než podezřelé, že několikrát za sebou mu dávali reputaci uživatelé Marian

a Dada

Link to comment
Share on other sites

Už funguju...sorry zle som to nahral na svoje FTP...

 

Ty tvoje screeny nefungujou a ber to s klidem a s rozvahou neukvapuj se KLÍDEK :).

Uz funguju.....sorry

 

A toto by malo patrit asi tomuto Miroslavovy....vela ich nepoznam ako ho popisal :-)

http://www.gameright.eu/REP/miroslav.png

Link to comment
Share on other sites

Reputace: Piatok mal 3, v sobotu mal uz 12 a v Nedelu ma uz 2 doplna si ho cez učty Marian,Dada a uNcLe.

Ja by som navrhoval mu dat ban na 2 týždňe nech sa upokojí a nech sa zamislí nad sebou čo spravil :)

 

Zaujmave ze ty mas skoro setky reputacie od Licinka a Zalozny. A nemaju ziadne prispevky iba hlasi a este ku tomu hlasovali aby som bol potrestany...zaujmave.... Predpokladam ze ten ucet "Zalozny" si si "zalozil" aby si mal "zalozny" ucet ktorym si si pridal +rep

Link to comment
Share on other sites

Zaujmave ze ty mas skoro setky reputacie od Licinka a Zalozny. A nemaju ziadne prispevky iba hlasi a este ku tomu hlasovali aby som bol potrestany...zaujmave.... Predpokladam ze ten ucet "Zalozny" si si "zalozil" aby si mal "zalozny" ucet ktorym si si pridal +rep

a ty máš o hlasování že ne taky pár účtů které nedaly nic

Link to comment
Share on other sites

http://pawno.cz/topi...crasher-not-my/ - Ak si si všimól hneď v názve, volá sa to že [NOT ME]. Viem že si ešte v škôlke a tam vás po anglicky moc nenaučili, ale znamená to, " Nieje moje ".

 

Musím si troška rýpnuť, "not me" je v preklade "nie ja" :d

Link to comment
Share on other sites

Janko on mal ako dostal ban -5 to si možem aj ja vytvorit 20 učtov a dat si po každom 5 a budem mat 100 :d

Jsi jediný kdo hraje reputaci..a náhodou jí máš taky nejmenší...

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa sa dostatočne preukázalo na tých screenoch že nemá multi acc a nedáva si reputáciu . Hlasujem za nie .

 

Som si istý, že ma nechcel dať zabanovať za to, že som si vraj "pridával reputáciu" a najme za tie scripty, ale za to, že mu tu vadím. A dúfam, že mu budem ešte dlho :-)

 

Prezerám si FB, prezerám si fórum a tak som šiel na google :d :d :d

Takto to uňho asi prebieha.

 

Vodca%20pawnerov.PNG

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Som si istý, že ma nechcel dať zabanovať za to, že som si vraj "pridával reputáciu" a najme za tie scripty, ale za to, že mu tu vadím. A dúfam, že mu budem ešte dlho :-)

 

Prezerám si FB, prezerám si fórum a tak som šiel na google :d :d :d

Takto to uňho asi prebieha.

 

Vodca%20pawnerov.PNG

To máš pravdu :d oni neumí prohrávat no :d
Link to comment
Share on other sites

Ále nedivte se,třeba on má takových pár lidí jak já mu sem dal několik +rep za skvělé/engelitní témata,příspěvků ...

Pár :d

Link to comment
Share on other sites

Som si istý, že ma nechcel dať zabanovať za to, že som si vraj "pridával reputáciu" a najme za tie scripty, ale za to, že mu tu vadím. A dúfam, že mu budem ešte dlho :-)

 

Prezerám si FB, prezerám si fórum a tak som šiel na google :d :d :d

Takto to uňho asi prebieha.

 

Vodca%20pawnerov.PNG

 

Jžs,kdo mně to vyhodil ? o.O Nesnáším ho do smrti !! :d

Link to comment
Share on other sites

1. Marv nemá účet, ale reputaci si získal přidáváním cizích scriptů, jednou přepsal autora a po druhý cizí script, který "by se mohl hodit", tim získal mnoho reputace.. dal bych mu -5 rep za podvody, žádnej BAN

Link to comment
Share on other sites

Jžs,kdo mně to vyhodil ? o.O Nesnáším ho do smrti !! :d

 

Veď ten, čo bude viesť pawnerov ku záhube..... 3x hádaj :d

 

1. Marv nemá účet, ale reputaci si získal přidáváním cizích scriptů, jednou přepsal autora a po druhý cizí script, který "by se mohl hodit", tim získal mnoho reputace.. dal bych mu -5 rep za podvody, žádnej BAN

 

Ten script "by sa mohlo hodiť" som dal sem preto, pretože tu neból.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...