Jump to content

návrh WIKI na pawno.cz


Recommended Posts

Dobrý deň akurát ma napadlo či by sme tu nevytvorili WIKI (http://www.wiki.pawno.cz/) proste by tam boli popísané po slovensky/česky všetký funkcie boli by tam komentáre keby sa chcel ktosi spýtať viacej a tak ďalej.. Viem že to nieje moc potrebné ale prečo nie ? Bolo by to celkom v pohode :)) Dúfam že vaše odpovede budú kladné :)) Díky :)

Link to comment
Share on other sites

jj na to som narážal ale zase.. Není tam nikto kto ti to vysvetlí keby si si nevedel dať rady.. Proste boli by tam spravené komenty, bolo by to tam popísané v SK/CZ bolo by to podľa mňa lepšie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

jj na to som narážal ale zase.. Není tam nikto kto ti to vysvetlí keby si si nevedel dať rady.. Proste boli by tam spravené komenty, bolo by to tam popísané v SK/CZ bolo by to podľa mňa lepšie :)

a kdo myslíš, že by to celé udělal? :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sprav nikto ti vtom nebrani ak to zvladneš tak ti da 4Forse Admina :d (nedostaneš ho ani za 50 rokov :d :d :d)

 

Keď je reč o rokoch, koľko ich máš vážne ty?

 

TOPIC:

Neviem, myslím si že na wiki tu nieje komunita. Keď vidím ako niektorí spíšu, ako sa správajú...

Link to comment
Share on other sites

Keď je reč o rokoch, koľko ich máš vážne ty?

 

TOPIC:

Neviem, myslím si že na wiki tu nieje komunita. Keď vidím ako niektorí spíšu, ako sa správajú...

 

:d No to máš pravdu .. Ale len predsa .. Keby sa pár kóderov dalo do designu a pár pawnerov do vyplnenia funkcií tak by to šlo .. Mimochodom 1bit nikdy nikoho nepodceňuj :d:)

Link to comment
Share on other sites

Prostě a jednoduše. On sám je buď líný a nebo to neumí udělat, protože kdyby to uměl, tak sem napíše až když by to měl hotové. A optám se tě, k čemu by to bylo? Pokud by jsi tam dal návody a k tomu komentáře, neudělal by si z toho zase diskuzi jako na fórum? Zamysli se jaký by mezitím byl rozdíl. Řeknu ti to rovnou bez zamyšlení. Žádný rozdíl by to nebyl, akorát by se na tom dělalo zbytečně.

 

Taky proto jsou v politice dementi, kteří něco vymyslí a říkají jak to je super a přitom to už třeba je, akorát v jiné formě, a proto jde ten daný stát do prdele..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Keď je reč o rokoch, koľko ich máš vážne ty?

 

TOPIC:

Neviem, myslím si že na wiki tu nieje komunita. Keď vidím ako niektorí spíšu, ako sa správajú...

Veď preto, nevedia písať, tak sotva, že budú vedieť anglicky pochopiť to čo na wikine sa-mp.com je.

Link to comment
Share on other sites

Veď preto, nevedia písať, tak sotva, že budú vedieť anglicky pochopiť to čo na wikine sa-mp.com je.

 

Tak prečo sa púšťajú do jazyka, ktorý je založený na angličtine?

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň akurát ma napadlo či by sme tu nevytvorili WIKI (http://www.wiki.pawno.cz/) proste by tam boli popísané po slovensky/česky všetký funkcie boli by tam komentáre keby sa chcel ktosi spýtať viacej a tak ďalej.. Viem že to nieje moc potrebné ale prečo nie ? Bolo by to celkom v pohode :)) Dúfam že vaše odpovede budú kladné :)) Díky :)

 

 

No ak by tam pridavali navody ludia kao ty tak to by dopadlo. Sak si vytvor web na endore a zacni. Ak tam budes mat tak 100 tutorialov tak sa urcite pridaju aj ostatny a pootm by som sem ten falus hodil ako wiki.

Link to comment
Share on other sites

No ak by tam pridavali navody ludia kao ty tak to by dopadlo. Sak si vytvor web na endore a zacni. Ak tam budes mat tak 100 tutorialov tak sa urcite pridaju aj ostatny a pootm by som sem ten falus hodil ako wiki.

 

No ja by som nejaké tie tutoriály spravil. Lenže.. Nemám nikoho kto by mi spravil design.. Keby sa tú pár kóderov dalo do designu no tak ja by som potom s čímsi prispel (TuTs) :]

Link to comment
Share on other sites

No ak by tam pridavali navody ludia kao ty tak to by dopadlo. Sak si vytvor web na endore a zacni. Ak tam budes mat tak 100 tutorialov tak sa urcite pridaju aj ostatny a pootm by som sem ten falus hodil ako wiki.

 

Podla mna, on to nechce na to aby pomohol ostatnym tym ze spravi tutorialy ale na to aby tam niekto napisal tutorialy a on sa z toho ucil...

Link to comment
Share on other sites

Podla mna, on to nechce na to aby pomohol ostatnym tym ze spravi tutorialy ale na to aby tam niekto napisal tutorialy a on sa z toho ucil...

 

väčšiu kokotinu som ešte nepočuj :d Ja viem po anglicky dobre takže učenie s wiki.sa-mp.com není problém ale možno si už mnoho ľudí všimlo že veľa pawnerov tu nevie po anglicky ani ceknúť .. -_-

Link to comment
Share on other sites

No ja by som nejaké tie tutoriály spravil. Lenže.. Nemám nikoho kto by mi spravil design.. Keby sa tú pár kóderov dalo do designu no tak ja by som potom s čímsi prispel (TuTs) :]

tu mas link na wiki. J to plne funkcna wiki z jakym takym vzhladom. Na zaciatok ti to bohate postacuje.

http://www.mediawiki...iki/Download/cs

A dufam ze mi tu zas nejaky neda ban za to ze som sem postol link na wiki...

Link to comment
Share on other sites

tu mas link na wiki. J to plne funkcna wiki z jakym takym vzhladom. Na zaciatok ti to bohate postacuje.

http://www.mediawiki...iki/Download/cs

A dufam ze mi tu zas nejaky neda ban za to ze som sem postol link na wiki...

 

Skúsim to hodiť na endoru a uvidím čo sa s tým bude dať robiť :)) Díky zatiaľ

Link to comment
Share on other sites

No ja by som nejaké tie tutoriály spravil. Lenže.. Nemám nikoho kto by mi spravil design.. Keby sa tú pár kóderov dalo do designu no tak ja by som potom s čímsi prispel (TuTs) :]

Takže jestli to dobře chápu, tak ty chceš udělat sa-mp wiki, aby jsi ty byl majitel a hledáš jestli by se tu nenašlo pár grafiků a kóderů, aby ti udělali web? A co z toho tito lidi budou mít? Oni ti udělají web pro tvoje pawn tutoriály a ty jim dáš co? Podle mě řekneš, že se ta stránka dělá i pro jejich využití, ale ten kdo umí dělat stránky ti na nějaké pawn sere. Jazykem pawn se neuživíš a je to ztráta času.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...