Jump to content

hledám Kúpim Adminku! :-)


adko1234

Recommended Posts

Zdravím, kedže dnes mi prišla krásna čiastka na PayPal, tak som sa rozhodol že kúpim Administráciu pre Modifikáciu GTA MP.

 

Takže kto má na prodej dajakú, nech sem hodí: Popis, Obrázky, + kde ju kúpil a za kolko.

 

Pravdaže chcem len Adminky cez ktoré sa nik nedostane, krásne graficky Upravené + fakt kvalitné a rýchle..

 

Dakujem.. dúfam že sa niekto nájde.

 

UPOZORNUJE: Nechcem žiadne free, Takže kto mi tu chce postnúť Stranku kde sú Download Free Adminky, nech radšej ani nepíše. Díky.

Link to comment
Share on other sites

Ja si myslim že áno.. A Free nechcem, poznám tie tvoje Kvality Laces.. :) Jedna podmienka, žiadne Free.. Som skúsil zohnať Crew Adminku, Ale neodpisujú. Lebo použivajú teraz new Adminku, ale tu starú som si myslel že predajú.

 

Proste chcem kvalitnú a platenú. Len čakám na toho pravého.

Link to comment
Share on other sites

Ja čakám! :) Sme si zakúpili RACKY pre našu firmu, kamoši chcú SA-MP Servery s Originálnym modom, Takže len pre nich. a ja niekedy hrajem tú hru, Ked sa nudím, tak len preto, Proste pre zábavu.

 

A Nechcem aby sa tam niekto dostal, aj ked máme RACKY Krásne zabezpečené.

Link to comment
Share on other sites

Ja čakám! :) Sme si zakúpili RACKY pre našu firmu, kamoši chcú SA-MP Servery s Originálnym modom, Takže len pre nich. a ja niekedy hrajem tú hru, Ked sa nudím, tak len preto, Proste pre zábavu.

 

A Nechcem aby sa tam niekto dostal, aj ked máme RACKY Krásne zabezpečené.

 

Proč se zde naprosto nemístně zmiňuješ o racích ? Bezpečné racky ? Nebezpečné racky jsem ještě neviděl. Pokud myslíš zámeček, tak to rozhodně nejde říci, že rack je zabezpečený. Pokud myslíš ochranku, tak to je naprostý standartd každého datacentra. :d

 

A navíc, celkem by mě zajímalo, co máte za firmu, jestli ta firma není jedna z největších web/server hostingů, tak by mě zajímalo, co s těmi racky děláte.. :d

 

Brepto meleš neskutečné hovadiny. Tolik serverů kolik tvrdíš, že jsi si koupil nemá ani celé pipni.cz Jestli ty máš nespecifikované množství racků, tak mě patří google datacentrum v Nevadě. Leda bys ty tvoje "RACKY" měl prázdné nebo jsi myslel raka říčního. Pán je vtipálek.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Počuj pán vtipálku, asi si ma nepochopil.. Ja som myslel celý DNS Server, a nie len RACK Alebo Rack Skrinu.. :d Tak my datacentrum nemáme, máme len 2 RACK Skrine, jedna 19 a druhá 10. + Kamerový systém a Akumlátory.

 

Ano ano, zámek je fakt bezpečný.. :d Cez okno sa asi ani nikto nedostane.. stačí mu jedno kladivo. To je už jedno.. :) Všetko máme doma. Firma je zaregistrovaná na Okresny súd len týžden. Je to malá, pracujeme na vývoji Aplikacií, Hier a proste sa zabavame/pracujeme v Komunite.

 

Toť vše.

Link to comment
Share on other sites

To by me zajimalo, jakou mas doma pripojku a jestli se ti to opravdu vyplati doma hostovat (ne, nevyplati). Hledat zde kvalitni administraci je nesmysl. Poohlidni se po nejake v zahranici. Btw, to, ze se pres administraci nikdo nedostane ti NIKDO NIKDY nemuze garantovat. Navic ve vetsine utoku je tezke odhalit, zda utocnik prosel administraci nebo jeste uplne jinde. A shodit to na administraci je jednoduche, ze? :)

 

Nicmene si myslim, ze nikdo by nekoupil to, co rikas pro SA-MP. Na to staci maly servrik nebo snad i VPS - navic to chces prodavat tady v Cesku a Slovensku.

Link to comment
Share on other sites

Jo na kamerový systém a správu akumulátorů ti stačí menší VPS. :d No nic, vyprávíš mi tu nesmysli, že máš doma datacentrum. :d Vím jak tlustý by si musel mít kabel. Buď jsi velká kecka nebo velký blázen, je mi to jedno, tvoje věc. ;)

 

Nevím, k čemu ty tvoje napěchovaný racky používáš, ale je to nemožné mít to doma. A určitě bych se zmiňoval na internetu, že stačí kladívko a vrtačka a je hodně slušně vyděláno. :d

Link to comment
Share on other sites

Mám to u Kamaráta. Kde chodím skoro každý deň. VPS nestačí.. Neviem ktoré VPS utiahne cez 1 mil reg ludí. Tak jo.. vrtačka + Klavídko a si boháč.. :d Neviem kto je tu blázen či já či ty.. Ale typujem že ty. a Akumlátor na VPS nepotrebuješ.. kedže je v Serverovni čo sa vytvorí na DNSku od Hostingu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemám rád, když ze mě někdo dělá loupáka. Mám snad vytetovanou jitrnici na čele? :d

 

1 000 000 Uživatelů má aukroCZ naprosto nezáleží kolik máš registrovaných uživatelů. Hlavně mi netvrď, že máš serverů jako wikipedia na ten tvůj webík + kamerový systém.

 

Že tvůj kámoš má doma datacentrum s dvěmy plně redundatnímy kabely o velkém průměru, že dává záložní zdroj do racků, chlad dodává lednička a pro freecooling funguje okno. Profesionální datacentrum. BTW racky jsi tam pro zajímavost dostal jak ? On je vozíčkář s 900vými dveřmi?

 

Evidentně o tom beztak víš velký prd. Dva racky nevyužije ani pípni na tož firma firma, která se zabývá ničím. Tvorbou her?

Však neumíš ani číst návody pro rozšíření již existující hry.

http://pawno.cz/topi...ia/#entry261354

http://pawno.cz/topi...em/#entry244251

 

A obchodní rejsřík máte na slovensku vedený fakt zajímavým způsobem. :d

 

Pochybuji, že je to tak, jak říkáš. Pokud jo, je to největší hovadina řešení IT firemní řešení na světě. :d

 

Kdyby kamarád chtěl více peněz za ty tisíce kwh, nediv se mu. :DD Nevím, kdo ti dělá správu, ale dělá to na ho*no, mi spravujeme komplet řešení technické infrastruktury 4 firem.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za OT, ale tento uživatel mě už sere. Stále tu mele o tom, že má super firmu. V minulém tématu, že dělají na hře a teďka že dělají do sa:mp?

K autorovi, kdy nám dodáš ty super screeny z té tvé super hry?

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Milion uzivatelu? Otazkou je, co beres jako milion uzivatelu. Jestli milion uzivatelu online, nebo milion uzivatelu v databazi. Ocividne o tom vis prd a snazis se byt zajimavy :) Nevyslo to, skoda.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Počuj pán vtipálku, asi si ma nepochopil.. Ja som myslel celý DNS Server, a nie len RACK Alebo Rack Skrinu.. :d Tak my datacentrum nemáme, máme len 2 RACK Skrine, jedna 19 a druhá 10. + Kamerový systém a Akumlátory.

 

Ano ano, zámek je fakt bezpečný.. :d Cez okno sa asi ani nikto nedostane.. stačí mu jedno kladivo. To je už jedno.. :) Všetko máme doma. Firma je zaregistrovaná na Okresny súd len týžden. Je to malá, pracujeme na vývoji Aplikacií, Hier a proste sa zabavame/pracujeme v Komunite.

 

Toť vše.

 

DNS server je softwarova zalezitost, napr. BIND.

Rack je hardwarova zalezitost a mysli sa tym sposob ukladania fyzickych serverov. Napr. rack skrina.

Ak si mylis tieto 2 veci tak to asi pravdepodobne nemas ani sajnu co je to robit hosting. A ak si do neho investoval velke prachy a chces na nom za kratko zarobit tak ti radim zozen si do teamu skusenejsich ludi ;)

 

Mimochodom, koko by si bol ochotny vysoli za taku super luxus adminku co sa len tak nevydi? :d Resp. bol by si ochotny prispiet na open source vyvoj tej adminky s tym ze zdrojaky by boli volne k stiahnutiu na githube?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...