Jump to content

ostatní Co je vlastně tak "populární" RZE zač?


ExiRang

Recommended Posts

Ty krá*o :d no dobře ses do toho pustil ale souhlasím s tebou znám pár serverů co si zaslouží víc hráču ale RZE všechny lidi prostě sežrala a nikdo jinam nechodí bohužel je to tak :/

Link to comment
Share on other sites

Prosím ťa, nie je to ATomasova chyba že jeho mód je na každom CZ / SK serveri. To len jeho spoločníci si povedali, prečo ju nezverejniť? Preto nikomu nezverujem do rúk nič, pretože viem, že ľudia sú svine a okradnú ťa. On RZE urobil pre hráčov ktorých RZE baví, a pokiaľ sú verní originálnej RZE, zostanú na Superparbe.

Link to comment
Share on other sites

To je sice pěkné že si stěžuješ tak trochu na Atomase ale Wizard má pravdu není to jeho chyba ale ti co mu o udělaly ATomas to dkonece má v podpisu tadyk to je

 

Poděkujte :

Daffymu za ukradení a zveřejnění rze6, rze7, rze7.3, rze7.4

Luk_assovi za cracknuti rze7.3 rze7.4 rze8

Crispemu za to že to luk_assovi zaplatil. A zveřejnil cracklou rze8

cz_dominik007 za to že zveřejnil craknutou rze7.3 rze7.4

Získání rze8 zatím neni úplně jasné bylo to z přestupu z cpor.eu na (stary) xel.cz

 

Neznám si ce celý příběh o zveřejnění RZE ale jeho chyba to určitě není :-)

 

Toje můj názor na tuto tému.

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

Jde o to, že ATomas vymyslel něco, co má mít úplně jiný název.

 

Každý poslední dobou říká "tvl toto je strašně reálné, když tu jsou /warpy", ale nikdo se nezamyslí nad RZE.

Link to comment
Share on other sites

Tu nejde o to, čo RZE je. Podľa mňa to je mix Real Playu a Freeroamu. Ale i tak, ATomasova chyba to nebola. To je len to že si našiel takého spoločníka, ktorý ho zradil.

 

Síce už existuje klan ktorý ničí všetky RZE fake servery, ale oni stále pribúdajú. Deti chcú len mať server a byť cool. Je pravda, že aj ja som mal RZE server, ale to len pretože sme sa chceli zabaviť s kamarátom, pretože obidvaja milujeme GTáčko, kto by nie.

Link to comment
Share on other sites

To s tým názvom je kravina. Nevieš ako to zamýšľal od začiatku, možno tam žiadny z uvedených príkazov nebol. A keď už sa to rozbehlo hádam nebude meniť názov. Všetci čo píšete že RZE je sračka alebo podobne, len závidíte že nehrajú na vašich úžasných módoch. Ale zamyslite sa? Kde je problém? SAMP nieje obmedzené na jeden server. Každý hráč sa môže pripojiť kam chce. Takže asi ľudí tie vaše módy nezaujali. A to že o nich nevedia je znova vaša chyba, pretože ste do toho nedali ani kúsok úsilia to nejak propagovať. Tož môj názor...

Link to comment
Share on other sites

Kamarát, je tu aj klan. Mimochodom, ATomas by vôbec nemal vysrať na RZE, alebo ako to nazývaš, sračku. Ľudia jeho mód milujú, na jeho serveri hraje najviac hráčov, prečo by mal prestať? Podľa toho usudzujem že nie si pravý pawner, pretože my to robíme zo zábavy. A najúspešnejšie servery sú RZE, WTLS, VG5 a RŽ (pokiaľ ešte existuje).

Link to comment
Share on other sites

Nejsem pravý pawner. Jsem levý pawner, který nemá rád NEreálnou zemi. A lidi tam chodí jen proto, že ten server má hodně hráčů a mají tam hovadiny, které, jak už jsem řekl, s REÁLEM nemají nic. A WTLS... Ano, to je jediný úspěšný server, který je propracovaný. Ten si zaslouží i více hráčů než RZE.

Ke všemu: Mód nedělal pravý pawner. Kdyby jo, udělá vše sám. 75% módu je nakopírovaných z ostatních módů, či skriptů.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

ano souhlasím je to strašný trash ta "NZE" (NereálnáZemě) mě uplně dostává jak si to každý může dát na server..serverů s tadytim game modem jsou desítky lidi vzpamatujte se !!!

(já to třeba mám tak že si programuju vlastní)

Link to comment
Share on other sites

Mna RZE strasne bavilo. Hlavne ked som tam s kamosom lietal, zabiljal ludi s godmodom alebo jazdil na motorke rychlostou 10 000km/h a kazdeho zrazal. :d A potom tam pridali anti cheaty a uz ma to prestalo bavit ked som si ani auto nevedel opravit :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mna RZE strasne bavilo. Hlavne ked som tam s kamosom lietal, zabiljal ludi s godmodom alebo jazdil na motorke rychlostou 10 000km/h a kazdeho zrazal. :d A potom tam pridali anti cheaty a uz ma to prestalo bavit ked som si ani auto nevedel opravit :d

Upřímnost nadevše :d

Link to comment
Share on other sites

Tak já taky něco připíšu.

Když jsem začal hrát SA:MP, hrával jsem jen na RZE. Důvod byl jasný - Admin Level ! Začátky byli fajn, přišel jsem tam, seznámil se s Administrátorem, ten řekl Hl. Administrátorovi, že jsem spolehlivý a jelo to, jako po másle.. Po ttýdnu hraní na daném serveru - BOOM ! RCON ! .. A tak to šlo dál a dál, dokud mi neřekli o hositngu : "http://www.crazyhost.cz/", který jen pro info vedl Daffy.. Tipuji, že i tento : "Daffymu za ukradení a zveřejnění rze6, rze7, rze7.3, rze7.4".. Začal jsem se starat o Server.. Byla to dřina, jednou tam přišlo v jednu chvíli a jeden den 30 lidí !! ( Allah fandi SPAM Botům.. ) .. A co tam bylo za mód ? RZE 7.4.. Miluju tu hudbu RZE.. Připomíná mi to starý časy.. ( Ale teď ji nemůžu nějak najít.. ). Ale zároveň nemám moc rád RZE a patřím mezi ty, co závidí ATomasovi za takovou návštěvnost.. ( 2 nejnavštěvovanější server ? nebo 1 ? na české/slovenské scéně ).. Ale on pro to musel něco udělat.. To že se "RZE" jmenuje "RZE" ( Realná Země ) je asi z toho důvodu, že to Realná Země je..

 

Ano, ovšem zamyslete se, co je tam vlastně reálného? Teleporty? Nastavení veřejné pozice pro teleport? Nebo snad příkaz /kill?

 

Eh.. Příkaz /kill = Sebevražda.. Ty nemůžeš jít po světě a zabít se ?.. Vemu nůž, šmik a hotovo..

Teleporty ? Myslím, že v RZE 8.1 už /setloc není.. Ono vlastně žádné warpy..

A jak napsal ATomas, GTA je hra a Vojna Gangov taky není o Gangech.. Prison Fox River - Kde je ta řeka ? , atp.. :)

 

A on nemůže za to, že mu ukradli RZE.. A myslím, že kdyby mohl, tak by tomu zabránil.. Ale v téhle době nemůžeš věřit nikomu.. Bohužel.. :/

Link to comment
Share on other sites

Aktualna verzia RZE (uz aj poslednych niekolko starsich verzi) nema /setloc ani /carmenu nemozete porovnavat stare verzie RZE z dnesnou

warpy su tam stale omedzenejsie a nemozes porovnavat hru z realitou a uz vobec nemozes porovnavat funkcie modu z nazvom modu

nazov realna zem si mozes vylozit ako chces podla toho ci tam su zamestnania alebo ako len chces.

A nieje ATomasova chyba ze je vsade RZE jemu ju ukradly a je to vec kazdeho serveru ci sa da mod ktory bol ukradnuty alebo si vytvoria svoj vlastny.

A ATomas si zasluzi najviac hracou lebo RZE urobil celu od 0. tam kde je teraz a stale ju vylepsuje.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak rozhodne ma zakladatel tohto tematu uplnu pravdu a je uz jedno ci je nasrany na to ze uz sa nevie s RZE "presadit" alebo co ... moj nazor je taky ze atomas vytvoril akysi "prvy" GM medzi SK a CZ v samp a tak tam zacali hravat no a ked sa to zverejnilo ani nehovorim kolko je toho dozadu rokov? 3 alebo 5 ? rozhodne sa od vtedy drbe na kazdom serveri rze mod,cize odpoved je jednoducha ludia su svine(ked narazam len nato ze zverejnily rze)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...