Jump to content

ostatní Počítač


Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím komunitu pawna.cz :hallo: ,

 

Ako už z názvu témy vyplýva potrebujem poradiť s PC .

Môj výber PC je tento http://www.alza.sk/h...1ec-d364315.htm podľa mňa je to výkonný PC ale potreboval by som radu od skúsenejšieho čo sa tíka počítačov .

 

Bol by som rád keby mi niekto poradil . B)

Link to comment
Share on other sites

Jsou tam dvě menší záležitosti.

 

 

-Žrout energie,ale toto je snad samozřejmé takže vynechávám :d

 

-Windows 8:Na WIN8 mám obří kritiku.Pokud jsi pirát,který stahuje hry Non-steam a další neoriginální hry,tak ti to WIN8 asi nerozjede.Občas blbne plocha a další věci.Práva u her a samé vyskakovací okna.A nedej bože aby ti blbnula tabulka WIN8 nebo by ses zbláznil.Hold WIN8 je specialitka,ale ne dobrá pro hry.No,ale vždyť existují další OS na kterých je to lepší :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jsou tam dvě menší záležitosti.

 

 

-Žrout energie,ale toto je snad samozřejmé takže vynechávám :d

 

-Windows 8:Na WIN8 mám obří kritiku.Pokud jsi pirát,který stahuje hry Non-steam a další neoriginální hry,tak ti to WIN8 asi nerozjede.Občas blbne plocha a další věci.Práva u her a samé vyskakovací okna.A nedej bože aby ti blbnula tabulka WIN8 nebo by ses zbláznil.Hold WIN8 je specialitka,ale ne dobrá pro hry.No,ale vždyť existují další OS na kterých je to lepší :)

 

Operační systém je detail .

 

Odporučam ti na hry Win 7 lebo som nepočul ešte kladné nazory od majitelov vraj ešte nesú veľa programov podporujuce Win 8

 

Kompatibilita sá dá vyriešiť .

Link to comment
Share on other sites

Operační systém je detail .

 

 

 

Kompatibilita sá dá vyriešiť .

 

A to jak potom?Když jsem chtěl zkusit na test Diablo II (stáhnuté) tak to prostě nešlo a kompabilitu jsem překopával desítky minut.V tomto bych chtěl mít přehled jak tento menší problém vyřešit...

 

 

I na detailu může záležet hodně.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

A to jak potom?Když jsem chtěl zkusit na test Diablo II (stáhnuté) tak to prostě nešlo a kompabilitu jsem překopával desítky minut.V tomto bych chtěl mít přehled jak tento menší problém vyřešit...

 

 

I na detailu může záležet hodně.

Základní přenastavenií kompatibility ve windowsu je na prd na to sou programy .

 

A časem i tak všechny hry , programy přejdou na novější windowsi ...

Link to comment
Share on other sites

Pochybuju ře bude někdo předělávat nějaké starší tituly jen kvůli deb*lům z mrkvosoftu... samozřejmě novější asi ano.. ale u takového GTA apod.. asi těžko

Link to comment
Share on other sites

Jsou tam dvě menší záležitosti.

 

 

-Žrout energie,ale toto je snad samozřejmé takže vynechávám :d

 

-Windows 8:Na WIN8 mám obří kritiku.Pokud jsi pirát,který stahuje hry Non-steam a další neoriginální hry,tak ti to WIN8 asi nerozjede.Občas blbne plocha a další věci.Práva u her a samé vyskakovací okna.A nedej bože aby ti blbnula tabulka WIN8 nebo by ses zbláznil.Hold WIN8 je specialitka,ale ne dobrá pro hry.No,ale vždyť existují další OS na kterých je to lepší :)

 

Vlastním Win 8 Build 9200 a nemám žádný z tvých problémů :) Systém ti nemůže zasahovat do tvé práce. Jedinná nevýhoda na W8 je, že žere trošku více ram...

 

PS: Chceš li výkoný PC za míň peněz, tak si ho sám sestav...

 

Proč? Ram: za tu cenu slabá (typuji že 1333mhz...). Osobně bych osadil 2x8gb v kitu s 1888mhz ;)

GPU? Za tu cenu proč nemít 2? např TUTO x2

CPU? Intel? Tento je optimální: TOTO (PS: Výhoda je integrovaná grafika, nahodiš si v BIOS-u přepínání, a při nepotřebě výkonu ti pojede ona integrovaná :) emm...je to ten co je ve tvé sestavě ;) +0,1ghz => má otevřený násobič. ZN: Přetaktuj si sám ;)

HDD? Ok, tak ten beru...a takhle si poskakovat dál...Podle mě bys do toho celkově hodil tak o 50E více, ale měl by jsi tak 2x lepší sestavu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ano , ale vono to není až taký jednoduchý pokud si už budu chtít složit vlastnej PC tak bych si ho naozaj zložil celej ... Krabice , mateřská deska , ...

a s tím by bylo hodně práce .

 

A já nepotřebuju až tak výkonný PC zase , tenhle mi bude stačit na hry , programy které já hraju , s kterýma pracuju

Link to comment
Share on other sites

^^^ Bloodman má pravdu hochu...A já taky....Vyhodíš 800E za něco, co by tě stálo 600E...jiank se složením PC je docela málo práce, vše nasadíš do úchytek a máš to ;)

Link to comment
Share on other sites

Jsou tam dvě menší záležitosti.

 

 

-Žrout energie,ale toto je snad samozřejmé takže vynechávám :d

 

-Windows 8:Na WIN8 mám obří kritiku.Pokud jsi pirát,který stahuje hry Non-steam a další neoriginální hry,tak ti to WIN8 asi nerozjede.Občas blbne plocha a další věci.Práva u her a samé vyskakovací okna.A nedej bože aby ti blbnula tabulka WIN8 nebo by ses zbláznil.Hold WIN8 je specialitka,ale ne dobrá pro hry.No,ale vždyť existují další OS na kterých je to lepší :)

 

Co to meleš že tam blbne plocha a že není dobrý na hry. Tohle co jsi tady napsal je totální kravina. Všichni Win8 nemají rádi jen kvůli toho že tam jsou dlaždice a vaše mozečky si nejsou schopné zvyknout na něco nového. Je o mnoho rychlejší a bezproblémovější oproti Win7 za tu dobu co mám Win8 mi nedělala chybu žádná hra, jak non-steam hry tak i steam hry mi jdou vpoho nic se mi nevypíná. Jak jsem měl Win7 tak se mi občas z ničeho nic vypla hra že přestala pracovat nebo jiné věci. Nikdo nenutí lidi používat Dlaždice na to už jsou programy co Dlaždice ignoruje při startu dokonce vám přidá i nabídku start kterou měla Win7. Nepochopím kecy některých lidí.

 

Vlastním Win 8 Build 9200 a nemám žádný z tvých problémů :) Systém ti nemůže zasahovat do tvé práce. Jedinná nevýhoda na W8 je, že žere trošku více ram...

 

PS: Chceš li výkoný PC za míň peněz, tak si ho sám sestav...

 

Proč? Ram: za tu cenu slabá (typuji že 1333mhz...). Osobně bych osadil 2x8gb v kitu s 1888mhz ;)

GPU? Za tu cenu proč nemít 2? např TUTO x2

CPU? Intel? Tento je optimální: TOTO (PS: Výhoda je integrovaná grafika, nahodiš si v BIOS-u přepínání, a při nepotřebě výkonu ti pojede ona integrovaná :) emm...je to ten co je ve tvé sestavě ;) +0,1ghz => má otevřený násobič. ZN: Přetaktuj si sám ;)

HDD? Ok, tak ten beru...a takhle si poskakovat dál...Podle mě bys do toho celkově hodil tak o 50E více, ale měl by jsi tak 2x lepší sestavu ;)

 

RAM pro Intel hravě stačí 1600Mhz někdy dokonce i 1333Mhz a GPU na co mít 2 zbytečně to snižuje celkový výkon té druhé grafiky a nikdy nepůjde na plných 100% stačí pouze jedna a silná GTX670 nebo GTX680... CPU mám v PC Core i5 a zatím mi nedělá problém žádná hra na nejvyšší detaily tak na co si brát až tak silné Core i7 co nikdy na hry pořádně nevyužiješ pokud tedy nehraje strategie.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...