Jump to content

script Všetky moje módy a scripty v pwn a amx


LYRIcS

Recommended Posts

Veď tam Street Life nieje.

Já ho tam teda mám jukni se pořádně ;) má skór 30 000 řádků , Jestli je to tvá práce Lyrics tak si good ale nechápem prečo je nieco slovensky a něco česky.

Ach sorry on není v gamemodes ale v include slozce pod nazvem SL577_ (nevím jestli ti to nevádí že to tu povedám kdyžtak smažu ;) )

Link to comment
Share on other sites

Dobrá práca Lyrics. Si fakt dobrý pawner, škoda že končíš.

P.S. pre Spiringa: za 1 a pol hodiny som spustil server (PFR4) s mojím vlastným include (ten čo je v includoch od Lyricsa je neúplný), takže si myslím, že to nieje až taký problém spustiť.

Link to comment
Share on other sites

Dobrá práca Lyrics. Si fakt dobrý pawner, škoda že končíš.

P.S. pre Spiringa: za 1 a pol hodiny som spustil server (PFR4) s mojím vlastným include (ten čo je v includoch od Lyricsa je neúplný), takže si myslím, že to nieje až taký problém spustiť.

jaky ?
Link to comment
Share on other sites

Já ho tam teda mám jukni se pořádně ;) má skór 30 000 řádků , Jestli je to tvá práce Lyrics tak si good ale nechápem prečo je nieco slovensky a něco česky.

Ach sorry on není v gamemodes ale v include slozce pod nazvem SL577_ (nevím jestli ti to nevádí že to tu povedám kdyžtak smažu ;) )

do faka :d includes som nepozeral do riti, no čo už,tak tam máte aj street life :d

A ano, je to moja práca, a niečo je česky a niečo slovensky preto, lebo zo začiatku som to robil v češtine lebo som žil v tom že bude "hrávanejší" keď bude v češtine lebo nie každý čech rozumie slovensky :d ale potom neskôr som sa na to vysral a pokračoval som v slovenčine :d

Link to comment
Share on other sites

do faka :d includes som nepozeral do riti, no čo už,tak tam máte aj street life :d

A ano, je to moja práca, a niečo je česky a niečo slovensky preto, lebo zo začiatku som to robil v češtine lebo som žil v tom že bude "hrávanejší" keď bude v češtine lebo nie každý čech rozumie slovensky :d ale potom neskôr som sa na to vysral a pokračoval som v slovenčine :d

Opravdu moc dobrá práce 30 000 řádků Respect :d :d Ale nejak mi v tom mode nefunguje /account :d
Link to comment
Share on other sites

Dobrá práca Lyrics. Si fakt dobrý pawner, škoda že končíš.

P.S. pre Spiringa: za 1 a pol hodiny som spustil server (PFR4) s mojím vlastným include (ten čo je v includoch od Lyricsa je neúplný), takže si myslím, že to nieje až taký problém spustiť.

Ja to mam funkčne. Nemam akurat stock na CreateObjectZone niečo take

Ale iďe mi to

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi nebyl deb*l, tak si stáhneš i soubori Includes, a v tom máš PFR... něco ;) chtělo by to trochu zapojit mozek ;)

vis ty dežo ja je mam staženy je jich tam asi 90 a ja vsechny skousel a nic mi tam nešlo porad tam hazi neco s createobjectzone
Link to comment
Share on other sites

Lyrics ja som videl PFR prvýkrát dnes na mojom servery :d Len ma zaujala výzva ho spustiť. Nevieš ako sa mám dostať napr. do jedálne? Alebo do sprchy? Lebo už tam mi to berie životy za hygienu atď :d

Link to comment
Share on other sites

Lyrics ja som videl PFR prvýkrát dnes na mojom servery :d Len ma zaujala výzva ho spustiť. Nevieš ako sa mám dostať napr. do jedálne? Alebo do sprchy? Lebo už tam mi to berie životy za hygienu atď :d

pokud tě chápu tak si myslím že v pwn musíš něco nakodovat ještě. Ale pokud jsem tě dobře pochopil tak myslíš asi otevírání/zavírání mříž...

Link to comment
Share on other sites

Ja som ten mód nikdy nespúšťal, dokonca ani nekompiloval do amx, proste som len tak narychlo prezrel pwn že akým systémom je to pawnené a ako to asi vypadá ten kód, thats all

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...