Jump to content

script Všetky moje módy a scripty v pwn a amx


LYRIcS

Recommended Posts

tak som sa rozhodol podeliť sa s vami o všetky mnou vytvorené scripty a módy ktoré som kedy stvoril

 

V súbore Gamemodes.zip sa nachádza okrem iného aj môj mód Call of Duty (súbor cod104.amx), ktorý nie je tebou vytvorený script. Keďže som ho dobrovoľne zverejnil, tak mi to nevadí.

 

Okrem toho sa tam však nachádza aj súbor PFR4.pwn, ktorý je skutočne módom Prison FoxRiver v4, no je to staršia verzia a chýba tam include potrebný pre kompiláciu, takže lamky v pawn si ten mód neužijú :) a nie su tam ani npc-čka.

Link to comment
Share on other sites

V súbore Gamemodes.zip sa nachádza okrem iného aj môj mód Call of Duty (súbor cod104.amx), ktorý nie je tebou vytvorený script. Keďže som ho dobrovoľne zverejnil, tak mi to nevadí.

 

Okrem toho sa tam však nachádza aj súbor PFR4.pwn, ktorý je skutočne módom Prison FoxRiver v4, no je to staršia verzia a chýba tam include potrebný pre kompiláciu, takže lamky v pawn si ten mód neužijú :) a nie su tam ani npc-čka.

nemyslel som to doslova ze vsetko je moje, myslel som to proste ze su tam vsetky moje veci. ja gamemody alebo hovadiny co mi bohvie kto posle nevymazavam, bo sa mi nechce :d

Link to comment
Share on other sites

V súbore Gamemodes.zip sa nachádza okrem iného aj môj mód Call of Duty (súbor cod104.amx), ktorý nie je tebou vytvorený script. Keďže som ho dobrovoľne zverejnil, tak mi to nevadí.

 

Okrem toho sa tam však nachádza aj súbor PFR4.pwn, ktorý je skutočne módom Prison FoxRiver v4, no je to staršia verzia a chýba tam include potrebný pre kompiláciu, takže lamky v pawn si ten mód neužijú :) a nie su tam ani npc-čka.

 

 

Už dávno mam verziu z inc aj bez errou. Ak chceš napiš na skype : matus1987654321

Link to comment
Share on other sites

Slušná práce! Poděkování pro tebe :)

Že by si blížil konec éry RZE? :)

 

//Edit: Používal si nějaké Pluginy?

Jop, pouzival, ako kde, ale vzdy len tieto: streamer, mysql, RNPC, Whirlpool, MathPlugin (len v minecraft samp)

Link to comment
Share on other sites

škoda ťa je lukáš.. Si veľmi dobrý pawner.. Môžem sa spýtať prečo s tým ideš trhnúť ? :)

 

//EDIT: Prečo si tam dal aj môj mód fairlife ?

Link to comment
Share on other sites

škoda ťa je lukáš.. Si veľmi dobrý pawner.. Môžem sa spýtať prečo s tým ideš trhnúť ? :)

 

//EDIT: Prečo si tam dal aj môj mód fairlife ?

Nemá to pre mňa cenu, už ma to nebaví a teraz mám na práci iné veci.

A koľko krát mám ešte hovoriť že som to netriedil, dal som tu proste všetko čo som kedy zozbieral alebo spravil.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nemá to pre mňa cenu, už ma to nebaví a teraz mám na práci iné veci.

A koľko krát mám ešte hovoriť že som to netriedil, dal som tu proste všetko čo som kedy zozbieral alebo spravil.

 

ten real world by bol ešte v pohode ale to fair life ma dojalo stálo ma to veľa námahy.. Nemohol by si ho odtiaľ dať preč ?

Link to comment
Share on other sites

ten real world by bol ešte v pohode ale to fair life ma dojalo stálo ma to veľa námahy.. Nemohol by si ho odtiaľ dať preč ?

sory, ale nechce sa mi, a teraz je to už jedno, už to má každý stiahnuté

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...