Jump to content

script Všetky moje módy a scripty v pwn a amx


LYRIcS

Recommended Posts

LYRIcS, ty jsi byl nejzkušenější pawner, kterýho sem kdy poznal (Sry QWER :DD), hrál sem na tvých módech a vyžíval se na nich, asi nejlepší byli zombie a Prison Sector. To že si měl malou návštěvnost neznamenalo, že si špatný, ale že děti zůstali na RZE. Přeju ti hodně štěstí s beaty i v reálném životě a že spolu třeba někdy pokecáme. Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

Joj bože Niki, neser prosím ťa!  Máš ma na skype, tak sa spýtaj čo len chceš, ale nespamuj tu a neser nikoho. Je to dosť lachké, ked to vieš, a ked nie... tak ti pomôžem a naučíš sa to. A pravdaže niektoré mody neobsahujú ani scriptfiles. :) 

Link to comment
Share on other sites

Neumíš ovládat základy nastavení serveru? :rofl:

+Neovládáš vkládání módu apod....? :rofl:  tak to klobouk dole :hallo:

Ovládam dal sem tam gamemode zapsal do server.cfg ale nejde (skúšal som Sector.Street life. Walking dead.Prison mode)

 

Jedine čo šlo bol Prison mode ale tam nefungovala registrace. login.

Link to comment
Share on other sites

Ovládam dal sem tam gamemode zapsal do server.cfg ale nejde (skúšal som Sector.Street life. Walking dead.Prison mode)

 

Jedine čo šlo bol Prison mode ale tam nefungovala registrace. login.

Jasné že ich nespustíš.

Na sector potrebuješ MySQL

a StreetLife tam musíš urobiť následovné zložky

Do zložky Scriptfiles urob zložku  SL / Server / Clans / Firms / MobilNumbers / Houses

Link to comment
Share on other sites

Jsi machr!, to bych nedokázal ani za 1000 let.. (Jsem BIG lama v pawnu) ale fakt slušný, a v tom Hip Hopu (Nevím co to je, já se o to moc nezajímám) přeju hodně štěstí :)

 

a.0235256001385480612.gif

 

Veľa šťastia a myslím, že táto téma sa už môže hodiť do locku :)

 

diki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

V Street Life 5.77 my píše jeden error : 

 
C:\Users\MOJE\Downloads\SL577.pwn(1904) : error 017: undefined symbol "INFINITY"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
 
 
1 Error.
 
Viete niekto poradiť ?
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...