Jump to content

ostatní Prezentace nového OSK-Host.eu Designu


WahyProduction

Recommended Posts

Zdravím. Rád bych prezentoval tvorbu grafika: CreaTiveAx, který navrhnul nový design pro OSK-Host.eu. Nový design bude na web vložen v průběhu příštího týdne. DeviantArt: creativeax.deviantart.com. Hodnoťte 0/10.

 

Náhled: http://img.sexcrew.e...bt2i3a04d8n.png

Link to comment
Share on other sites

8/10

 

- V podhlavičkovém menu bych jednotlivé odkazy hodil do borderu.

- Slider je nedůležitá věc, nedělal bych to tak velký, nedělal bych ho vůbec, člověk aby urval kolečko na myši, když se chce dostat k hodnotným údajům níže.

- Probůh, proč je půlka oken zaoblených a půlka hranatých? :d

Link to comment
Share on other sites

8/10

 

- V podhlavičkovém menu bych jednotlivé odkazy hodil do borderu.

- Slider je nedůležitá věc, nedělal bych to tak velký, nedělal bych ho vůbec, člověk aby urval kolečko na myši, když se chce dostat k hodnotným údajům níže.

- Probůh, proč je půlka oken zaoblených a půlka hranatých? :d

 

Díky. Už se nic měnit nebude ale zaoblené jsou akorát novinky. Když se dalo všechno hranaté nevypadalo to moc dobře.

Link to comment
Share on other sites

Největší průsery všech českých a slovenských designů pro hostingy jsou novinky přes 3/4 stránky, řekni mi, kdo si přijde na stránku hostingu počíst o novinkách? Navíc text novinky nikdy nebude tak dlouhý jak ten váš lorem ipsum. Tomu říkám: nevíte co s místem, nacpěte tam novinky.

 

0/10 mě ten design nepřesvědčil, abych si něco koupil :)

[warn=Doplněno označení tématu!][/warn]

Link to comment
Share on other sites

Největší průsery všech českých a slovenských designů pro hostingy jsou novinky přes 3/4 stránky, řekni mi, kdo si přijde na stránku hostingu počíst o novinkách? Navíc text novinky nikdy nebude tak dlouhý jak ten váš lorem ipsum. Tomu říkám: nevíte co s místem, nacpěte tam novinky.

 

0/10 mě ten design nepřesvědčil, abych si něco koupil :)

[warn=Doplněno označení tématu!][/warn]

 

Nikdo neříká že novinky budou dlouhé. Každý hosting má na hlavní stránce novinky. Ale i tak díky za názor.

Link to comment
Share on other sites

Nikdo neříká že novinky budou dlouhé. Každý hosting má na hlavní stránce novinky. Ale i tak díky za názor.

Taky proto by nebylo špatně vymyslet něco nového, aby váš hosting byl originální :)

Link to comment
Share on other sites

Nikdo neříká že novinky budou dlouhé. Každý hosting má na hlavní stránce novinky. Ale i tak díky za názor.

 

Který každý? Projdi si ty špičkové hostingy, klidně i webhostingy, u kterých najdeš na hl. stránce novinky velké jako kráva? Websupport má pro to blog, wedos používá horní část a facebook. To, že herní hostingy mají novinky na indexu je spíš znakem neprofesionality, protože to fakt na index nepatří v takové velikosti. Hosting má poutat uživatele pro nákup a ne ho zahltit texty z novinek. Člověk, který vstoupí na stránky hostingu hledá 1) ceny 2.) poskytované služby 3.) aktuální nabídky (slevy, akce, další promo)

 

Využijte prostor novinek pro tyto informace. Zaujměte návštěvníka. Navíc váš design je příliš depresivní , tmavý a nezajímavý, dovolím si říct nudný, mě by nezaujal.

 

P.S.: herní hosting má výhodu oproti webhostingu, protože může používat pro poutání obrázky z her, to webhosting nemůže, bohužel nikdo nevyužívá této možnosti.

Link to comment
Share on other sites

Začneme hlavičkou. Krásny čierny pás kde je nezmyselne umiestnené políčko "administrácia". Nechápem význam, prečo je celý panel prázny a na kraji a ešte aj zle vycentrovaná prevísajúca ikonka administrácia. Toto nieje webdesign pre hosting. Za prvé porovnáme si rozloženie, spracovanie a celkový dojem s webhostingom WEDOS.

Prídem na ich stránku a hneď vidím, tu mám objednávku, tu sú informácie o hostingu a podobne. Prídem na tvoju a vidím chaoticky spracované, tmavé, bezfarebné niečo kde sa nedokážem zorientovať. Nejdeme porovnávať, prejdem ďalej.

 

Menu. Menu je riešené opäť gaming štýlom, jedná sa o herný hosting a nie o herný portál, prečo používame všetci ten istý hover?

Slider je absolútne nepoužiteľný, opäť je spracovaný tak pre herný portál

Packy alebo ako sa to dá nazvať, nevidím v tom nič nezvyčajné, ale nieje to zase nejaké hnusné, proste len si zabral nevyužitý priestor.

Novinky. Hrôza, urobil si jeden panel a prekopíroval ho 4krát a zabral si celý priestor webu. Čo tam preboha tak frekventovane chceš písať?

Panely Jediná vec ktorá sa ti podarilo je to počítadlo, to sa tam fakt hodí

Fotter, partneri a ostatné To už sa ti len nechcelo robiť a odflákol si to, hrôza.

Celkový dojem Celkovo na mňa design pôsobil chaoticky, tmavo, odfláknuto. Nepodarila sa ti práca, inšpiruj sa od zahraničných tvorcov a možno ti to pôjde, každopádne sa zlepšuj, hodnotenie designu

 

Veľmi slabý design, nedonútil by si ma niečo si na stránke kúpiť, takýchto designov je veľa, nieje ničím jedinečný.

 

Tvoj Awesome :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zajímavý názor, ale "gaming štýlom" je pojednaná většina webů gamehostingů. Herní portál a hosting podle mě spolu souvisí. Například: http://www.fakaheda.eu/ jeden z nejúspěšnějších českých gamehostingů. Jejich web je také řešen "gaming štýlom" ;)

 

Je to fuk, nebudou poskytovat webhoting nebo VPS, jenom nekvalitní SAMP servery na na prd FREE VPS. Navíc proti podmínkám freehostingu. :d

Link to comment
Share on other sites

Hrozné. Proč mám dojem, že je to PHP Fusion styl a rozložení? :d Nechápu, jak někdo může dělat hostingovej web v podobě portálu... Hostingová stránka má skutečně z 90% zaujmout potencionálního klienta a to v plné míře. Ne ho zahrnout spousty textu a nejhlavnější prostor věnovat aktualitám (novinkám). Ty bych právě dal do toho pravého panelu a jen stručně vypsané... Hlavní plochu bych věnoval nabídce služeb a akcím. Ten slider je nechutnej a úplně k hovnu!

  • Ta horní lišta nevím k čemu je dobrá, když tam je jen administrace která z neznámých příčin je vysunutá právě z té lišty, v které bych logicky očekával zapuštěný ten button administrace.
  • To co tam máte tomu říkáte logo? :d FUUUUUU!!!!
  • Menu je možná jedině "dobře" zpracované, ačkoliv je potřeba si dávat pozor na dodržování mezer!
  • Všude je naprosto katastrofální typografie!!!
  • Barevná kombinace se mi vůbec nelíbí - všechno je na stejné brdo, nudné, nepřehledné, nezáživné - o ničem.
  • O novinkách jsem se už rozepsal na začátku...

No nemám zrovna teď velkou náladu se nad tím rozepisovat. Ve zkratce jde o špatnou amatérskou práci, která se vůbec na herní hosting nehodí. Co jsem se v rychlosti díval na práce toho vašeho grafika, většina prací je tam na stejné brdo, stejná kostra a rozpoložení... Naprosto bez stylu a smyslu - samej PHP Fusion styl...

 

Heh a ještě mě rozesmála ta "provizorní" stránka osk-host.eu. Nemůžu si pomoct, ale prostě mi to přijde jako slabá snaha napodobit styl fakaheda či xel hostingu :d A to se nebudu vyjadřovat k tomu bodu co tam máte napsané: "Profesionální webová prezentace" :d :d :d

 

Takže můj verdikt - Nelíbí se mi to, příliš viditelné amatérské prvky a bez smyslu a nápadu.

Link to comment
Share on other sites

Á jó, ono tam není napsané, že je to na fusion, ale já to tak automaticky bral. :d PHP-Fusion je po Webspellu největší díra, spíš cedník. 90% všech webů spojených s hrama v ČR :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Á jó, ono tam není napsané, že je to na fusion, ale já to tak automaticky bral. :d PHP-Fusion je po Webspellu největší díra, spíš cedník. 90% všech webů spojených s hrama v ČR :d

 

Nevím proč to Ingnitionovi připadá jako fusion ale fusion to není ani nebude.

Link to comment
Share on other sites

Nevím proč to Ingnitionovi připadá jako fusion ale fusion to není ani nebude.

Mě to nepřipadá, prostě je to onen styl... Je to o ničem... Tohle nikdy nezaujme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...