Jump to content

Dedikovaný server


Dai

Recommended Posts

i7-2600 , 8GB RAM, 100 Mbps linka

 

Dedikovaný server v nejmenovaném CZ DC (skvělá odezva). Otázka na vás je jak by se dal rozumně využít protože do ted se nemohu rozhoupat pro nějaký nápad. Představa je založení herní komunity, neznámá je jaké hry poskytovat. Hry jako CS 1.6 už je dost složité prosadit díky shithostingům a naivním dětem s VIP. Minecraft by ten server slupnul pro pár hráčů a to se mi zdá jako škoda. Pokud máte nějaký soukromý nápad jak se serverem naložit tak prosím PM. V podstatě se ted rozhoduji co s tím a chybí mi inspirace.

 

EDIT: O free hňuphosty je koukám zájem a tak bych se nebránil vzít ani někoho již s nějakou představou pod sebe na server, zatím to zřejmě nikoho nezaujalo.

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Lineage 2, pokud by ses pro něj rozhodl, tak mám jeden server pack na kterém jsem dělal cca rok, opravil jsem většinu bugů a něco i přidal do jádra.

Takže by jsme se mohli domluvit na cenně odkoupení + v té cenně by byla instalace na ten tvůj server vč. databáze apod. Možná bych ti dodal i nějaké správce nebo adminy na ten server.

Link to comment
Share on other sites

WoWko bych bral spíše jako minulost, to už se více prosadí to L2 v CZ/SK komunitě je přeWoWkováno. Investic jsem provedl dost od licence IPB, testování různých VPS, platba domén apod a tak bych něco podobného vytvořil sám než to zakoupit, nebo vzal nějakého autora podobného výtvoru na můj server se prezentovat. Člověk by řekl, že po tom lidé skočí když je tu možnost se někde usadit na kvalitním HW, zřejmě ne.

Link to comment
Share on other sites

Nezlob se na mě, ale když kamarádi chtějí hru označit jako špatnou, přirovnání padá na metin. O hru jsem se chvilku zajímal a to už by mělo větši úspěšnost možná WoW. Já to tady nikomu nevnucuju, chtěl jsem jen udělat průzkum a maximálně to nabídnout k spoluvyužívání kdyby byl zájem , nebudu tedy nalhávat jak je metin skvělá pařba.

Link to comment
Share on other sites

DObry napad s tym p..... Ja by som založil hernú komunitu nejake tie dva,tri cs servery+ par GTA serverov+ ak hras tak nejake cs source servery alebo namakany Minecraft server viem ti urobiť web mam nieco ako klon www.csko.cz a csko.sk

tie dve stranky ale spolu pomiesany design? PM 8-):lolol:

Link to comment
Share on other sites

Psát pluginy pro 1.6, GTA SA a ještě minecraft je na jednu osobu hodně úkolů. Chodí sem vůbec někdo kdo tohle skutečně ovládá a zajímalo by ho to? Web nepotřebuji, mám své zdroje.

Link to comment
Share on other sites

Určite by mal úspešnosť WoW server. Zameral by som sa zrejme na datadisk Cataclysm pretože ten na Slovensku a v Česku je rozšírený, ale nie v podobe herných serverov. Pokiaľ viem tak týmu skyfire sa podarilo vychytať väčšinu bugov. Lenže zrejme by to bol príliž masívny projekt na jedného človeka. Taký webový a herný systém nieje jednoduché vytvoriť. :)

Link to comment
Share on other sites

S tim bych az takovy problem nemel, hlavne at uz je tam alespon nejake vyuziti. Napada te duvod proc by z vetsich portalu mel nekdo zacit hrat u me behem 1-2 mesicu napr co zprovoznit nejdrive?

Link to comment
Share on other sites

S tim bych az takovy problem nemel, hlavne at uz je tam alespon nejake vyuziti. Napada te duvod proc by z vetsich portalu mel nekdo zacit hrat u me behem 1-2 mesicu napr co zprovoznit nejdrive?

 

Napíš mi na skype play_swat

Link to comment
Share on other sites

Stejně si myslím že nějakou malou komunitu získáš MC když jse koukneš třeba na GamePark, který nově začal vlsatnit MC a kolik lidí tam chodím :d Ja jsem jako první server měl MC kam mi chodí lidi a¨jsem spokojen samozřejmě není server nic moc ale plánuji rozšířit samozřejmě chce to dobrý web aby lidi viděly že nejsi jen malé dítě co má peníze na servery :d


Toto je můj názor :)

Link to comment
Share on other sites

Určite by mal úspešnosť WoW server. Zameral by som sa zrejme na datadisk Cataclysm pretože ten na Slovensku a v Česku je rozšírený, ale nie v podobe herných serverov. Pokiaľ viem tak týmu skyfire sa podarilo vychytať väčšinu bugov. Lenže zrejme by to bol príliž masívny projekt na jedného človeka. Taký webový a herný systém nieje jednoduché vytvoriť. :)

 

A co rozbehnut wow server pre DD mists of pandaria? Myslim ze TC2 alebo TC3 podporuje tento datadisk tak ze by to nemal byt az taky velky problem. A na zaklade nazorov kamosov ktory hraju wowko si myslim ze cataclysm je pekna sracka, preto to nikdo nehra.

Link to comment
Share on other sites

A co rozbehnut wow server pre DD mists of pandaria? Myslim ze TC2 alebo TC3 podporuje tento datadisk tak ze by to nemal byt az taky velky problem. A na zaklade nazorov kamosov ktory hraju wowko si myslim ze cataclysm je pekna sracka, preto to nikdo nehra.

 

Nechcem ti odporovať :d Ale ak vôbec existuje nejaký free emulátor pre MoP tak tam nezaložíš ani skupinu aby nenastal nejaký bug :d

Link to comment
Share on other sites

Deffender - 1289

Twinstar - 3252

 

To sú len 2 servery z českej komunity. O takomto čase. Príde ti to ako mŕtve?

 

Ďaľej zahraničie:

Monster-wow - 2282

Pandashan - 3374

Link to comment
Share on other sites

Nejstarší a nejrozběhnutější servery se stovkama podporovatelů. Dej těm stovkám hráču důvod hrát alespon hodinu jinde a máme se o čem bavit. :)

Link to comment
Share on other sites

Osobne hrávam na Deffenderi a tie pády 800x denne sú dosť ničivé, navyše aj s rollbackom. Stačí dobrý developer a server a nieje problém preťiahnuť hráčov.

Link to comment
Share on other sites

Nechcem ti odporovať :d Ale ak vôbec existuje nejaký free emulátor pre MoP tak tam nezaložíš ani skupinu aby nenastal nejaký bug :d

 

Hral som na MoP servery na ktorom som nenasiel zatial ani 1 bug. A emu mam.

 

A dnes ludia hravaju LoLko ktore je free tak ze na to server asi tazko zalozite.

Link to comment
Share on other sites

 

Hral som na MoP servery na ktorom som nenasiel zatial ani 1 bug. A emu mam.

 

A dnes ludia hravaju LoLko ktore je free tak ze na to server asi tazko zalozite.

 

Vážne sa mi nechce veriť že vychytali aspoň 50% bugov. Trinity Core vydáva aj teraz revízie.

Link to comment
Share on other sites

"jen developera" tak to je jako si rict "jen" si se zakladnim vzdelanim podam zadost na post vojenskyho inzenyra. Kdo to bude za nefinancni ohodnoceni delat s nadsenim? Trinity nemusi vzdycky vydavat revizi jen z duvodu bugu, ale muze tam byt neco jinak nastavene a prubezne upravovane, tak se drzi kroku blizzardu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...