Jump to content

video VLOG 3 - Nové intro + bonus šílený pes


Ingnition

Recommended Posts

V dnešním VLOGu si ukážeme nové intro a na závěr i jedno šílené video s naším psem.

Zároveň se omlouvám za kvalitu videa i jeho osvětlení. Také děkuji za dosažení 100

odběratelů na mém YouTube channelu. Velice si toho vážím!

:)

 

nove_logo.png

moucha_reklama.png LétajícíMoucha.cz: VLOG 3 - Nové intro + bonus šílený pes - http://www.letajicim...nus-sileny-pes/

Nyní i článek na

LétajícíMoucha.cz

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Iní pán si!!! ;) Good video aj o tom psovi :d

Děkuji :d

 

Konečne lepší zvuk, tichšia hudba a odvážnejšie rozprávaš! :d btw mohol si uviesť autora intra..

Jo, taky se mi zdá :d Děkuji.

 

Ako vždy 10/10 :d

Děkuji :d

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa by si mohol pôsobiť trocha sebavedomejšie, mať to pod kontrolou...

Ďalej neviem či to bol len problém na mojej strane ale počas videa mi občas menilo kontrast a kazilo to celkový dojem. Aj keď to bolo nenápadné, ale keď sa na to človek zameria tak to ťahá oči :)

Inak v podstate nemám čo vytknúť možno v intre by som nedával ten svetelný efekt na tú druhé položku ale to je vec názoru.

Mimochodom presne toto robí aj môj pes :d

 

Prajem veĺa štastia v ďaľších dieloch :wave:

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa by si mohol pôsobiť trocha sebavedomejšie, mať to pod kontrolou...

Ďalej neviem či to bol len problém na mojej strane ale počas videa mi občas menilo kontrast a kazilo to celkový dojem. Aj keď to bolo nenápadné, ale keď sa na to človek zameria tak to ťahá oči :)

Inak v podstate nemám čo vytknúť možno v intre by som nedával ten svetelný efekt na tú druhé položku ale to je vec názoru.

Mimochodom presne toto robí aj môj pes :d

 

Prajem veĺa štastia v ďaľších dieloch :wave:

Kdyby jsi pozorně četl, psal jsem že se omlouvám za kvalitu videa a osvětlení ;) Jinak děkuji za tvůj názor.

Link to comment
Share on other sites

bežné keď sa hýbeš meníš tak farbu ? :d btw dobré video :)

Natáčím to telefonem, který automaticky zaostřuje a vyrovnává barevnou hloubku... Já to neovlivním :) Nemám momentálně nic lepšího na natáčení :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...