Jump to content

Jak Odblokovat Htc Desire C


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj, mám menší problém.

 

Moji dementní kamarádi mi ve škole zablokovali mobil HTC Desire C a chce to po mě email a heslo ke google účtu.

 

To tam zadávám ale nechce se to odemknout. Chtěl bych se zeptat jestli to je google účet který jsem si přes ten mobil vytvořil a stahoval přes něj v Google play obchodě, nebo jestli to chce právě nějaký jiný email a heslo pro účet Google... Dík

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak v tom případě bych se podíval do dokumentace jestli není nějaký odemykací učet nebo tak něco... A nebo jestli ti neco neposilaji na email od googlu...

Link to comment
Share on other sites

Mohli to zablokovat se svým účtem. Ale jinak řešení vidím jen na tvrdej restart. Pošli tenhle problém na nějaké odborné forum na telefony. Nevěřím tomu, že ti tu někdo rozumně odpoví :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

bohužel přiručku to pořádně nemá je to jenom takovej list papíru pro naučení ... a na něm nic není

 

tak to jo no... jenže tvrdej restart bych klidně udělal ale prej to smaže kontakty zprávy a všechny věci v interní paměti...

 

EDIT: Nejde to nějak zálohovat předem?

Link to comment
Share on other sites

bohužel přiručku to pořádně nemá je to jenom takovej list papíru pro naučení ... a na něm nic není

 

tak to jo no... jenže tvrdej restart bych klidně udělal ale prej to smaže kontakty zprávy a všechny věci v interní paměti...

 

EDIT: Nejde to nějak zálohovat předem?

Ano, smaže. Ale v dnešní době se to přece všechno synchronizuje do cloudu :) Nebo ty to zálohované tímto způsobem nemáš? :) Když máš telefon zablokovanej, tak těžko z toho nějak zálohuješ data v interní paměti. To zablokování slouží právě k tomu, aby se ti do toho nikdo nedostal...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nemám iPhone aby se to synchronizovalo do cloudu... Takže asi nemám no.... nebo spíš jak bych se do cloudu dostal abych zjistil jestli tam je záloha... :d

Link to comment
Share on other sites

To nevím kde to zjistíš. Ale sync těhle věcí do cloudu neumí jenom iPhone... Android by to umět měl taky... Ale je potřeba to mít v telefonu zapnuté, jinak smůla. Jak jsem ti psal do zpráv, napiš to na ten specializovaný web. Tak ti zaručeně poradí.

Link to comment
Share on other sites

Poradim ti ... Flashni si novou rom.pro moji SE x10 mini existoval program "Flashtool" a s tim se mohl flashnout základní firmware.Neco takového určíte existuje .... koukni se na www.xda-developers.com (Admini neberte to jako reklamu pls...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...