Jump to content

ostatní Crazyhost.cz, Gamehosting


Daffy

Recommended Posts

Zdravím všechny uživatele pawno.cz.

 

Chtěl bych Vás informovat o právě spuštěném, novém webu CrazyHost.cz.

 

Co vše je nového ?

 

- Kompletně nový web celého hostingu

- Podpora pluginů pro SAMP servery

- Proběhla změna na "kreditový systém" - dobijete kredit a objednáváte.

- Nová, univerzální administrace pro více her.

- Nově poskytujeme herní servery pro hru Minecraft bukkit ( další hry jsou na řadě )

- Ke každému serveru poskytujeme root FTP účet a MySQL databázi

- Ke každé objednávce navíc 10 DNÍ zdarma !

- Technická podpora Vám odpovídá přes speciální Ticket přímo na webu, kde můžete snadno řešit Vaše problémy.

- Nové fyz. servery o osazené pamětí 32GB - 64GB

- PODPORA KTERÝCHKOLIV PLUGINŮ

 

a další...

 

logo_normal.png

 

 

Losování výherních uživatelů

Více informací zde http://www.crazyhost.cz/los

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pro stálé zákazníky půjdou ceny ještě níže !

Připravujeme každo-měsíční akci !

 

Ano, podporujeme všechny pluginy !

Poskytujeme ROOT účet do FTP

Link to comment
Share on other sites

Nieje nič krajšie ako si prečítať tie vaše "Smluvní podmínky". Hlavne ten bod v ktorom stojí

 

 

Klient si je vědom tím, že Provozovatel není povinen uhradit Klientovy škodu

vzniklou v důsledku neposkytnutí nebo vadného poskytnutí objednané služby.

 

To sa tým ako myslí, že ja si to objednám, vy ma niekam pošlete, a ja s tým nemôžem nič robiť ? Kam sa toto všetko dostáva, aby si niekto písal takéto veci do podmienok ....

Link to comment
Share on other sites

Ze bych zmenil hosting? Nyni platim nekolik tisic za oba servery, u tebe bych platil pouze 150 CZK mesicne. Jak jen muzu byt tak hloupy :( Planujes i game hosting pro VC-MP, Liberty Unleashed a IV-MP? Pripadne i TS3?

Link to comment
Share on other sites

Já kdybych zrovna nekoupil hosting na půl roku od FakaHeda, tak bych k němu také šel. Bylo by mi to líto, abych koupil za ty prachy od fakaheda ap ak zaplatil od daffyho a pak bych byl línej to zase přesouvat :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Chci se zeptat...

Například u xelu není možné plně si editovat config co se týče online-mode a podobných kravin.. Jak je to ohledně tohoto u CH ?

Link to comment
Share on other sites

Dormir taky je my líto že jsem musel zaplatit u GameHosting od Fakahedy a tet když jsem se dozvěděl u super hostingu skoro seto dá říct ("Zadarmo") bohužel počkásm si až skonči.

niCe taky bych toho litoval a že tak levný hosting ale byl bych taky rád kdyby u crazyhost by mněli TS3 :-))

Link to comment
Share on other sites

Všechno bude, i komunikační servery..

 

Co se týče minecraft a GTA - každý zákazník má svůj vyhrazený prostor a limity, proto dostává každý plné FTP připojení do rootu - Ovšem nelze spravovat nastavení jinak, než přes administraci - u minecraft samozřejmě jde nastavovat celý config - taktéž v administraci..

Link to comment
Share on other sites

Tak uvidím ja hľadám stále nejaký dobrý hosting a keď aj pluginy podporujete... tak by to stále za vyskúšanie len musím počkať na www.crew.sk na ich nový systém HYDRA čo to bude zač.

Niekto skúsený ktorý by poradil čo je lepšie ?? asi bude najlepšie do Súkromnej správy.

 

Vopred ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Za celou dobu v tomto oboru jsem pochopil, že to není jen o tom, kolik hovadin ti nabídne jaký hosting.

Důležité je, jestli jsou zákazníci spokojení s kvalitou a nemusí mít 500 zákazníků na GTA..

 

My máme taky novou administraci, ovšem je spuštěna v základní sestavě a dále ji budeme rozšiřovat..

A snažíme se nabídnout zákazníkovi vše, co bude potřebovat a v čem by mu nemělo být bráněno..

Link to comment
Share on other sites

Za celou dobu v tomto oboru jsem pochopil, že to není jen o tom, kolik hovadin ti nabídne jaký hosting.

Důležité je, jestli jsou zákazníci spokojení s kvalitou a nemusí mít 500 zákazníků na GTA..

 

Ano ano, proc bych mel platit tisice za hosting ja, kdyz to za me zaplatis ty. Ja budu spokojenej, ty budes spokojenej ze mas zakaznika. Vsichni budem spokojeny! :)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ano ano, proc bych mel platit tisice za hosting ja, kdyz to za me zaplatis ty. Ja budu spokojenej, ty budes spokojenej ze mas zakaznika. Vsichni budem spokojeny! :)

 

On má více zákazníků na jednom stroji. Ty si platíš stroj sám.

Link to comment
Share on other sites

Ano ano, proc bych mel platit tisice za hosting ja, kdyz to za me zaplatis ty. Ja budu spokojenej, ty budes spokojenej ze mas zakaznika. Vsichni budem spokojeny! :)

Pecka, ty si platíš stroj pro 250 lidí co ti hraje na sa:mp?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...