Jump to content

klan ]Dfc[Dark Force Cheater


Hashiri

Recommended Posts

Zdravím. :hallo:

 

Představuji vám zde svůj předělaný NéObyčejný klan.

 

 

Klan Tag - ]Dfc[

Klan Name - Dark Force Cheater

Datum založení - 28. Září 2012

Zakladatel - Osicja(CZ)

Webová adresa - dfc.4fan.cz

 

Informace:

 

Klan Dfc se preferuje na Cheating/Hacking v prostředí SA:MP.

V klanu jsou lidé co chtějí skusit nebo se naučit něco nového.

 

 

Historie:

 

Klan nevznikl v jeden den ale vznikal cca týden jelikož se formovalo napadení jednoho serveru a na pomoc byly přizvání i další hráči ...

Po skončení akce bylo jen tak do konverzace nadsunuto "jaké by to bylo kdybychom byly klan ?" ...

Tak se nějak zrealizoval nápad klanu který se bude věnovat cheatingu/Hackingu ...

Postupně se do klanu přidávaly i další hráči kteří mají zájem o tuto zvláštní cestu ...

Dne 26. Prosince 2012 klan převzal novou podobu i vlastnosti, od kompletní změny názvu, tagu, webu až po změnu v administraci uchazečů a přístupu k modifikacím.

 

 

 

Clan War:

 

Klan nechodí na žádné souboje ani výzvy, proč určovat hodnotu klanu jen podle toho jak a kdo ovládá jednu věc z celé hry (Skill/2Shoot).

Klan nikdy na CW chodit nebude. (Důvod je uveden na řádku výše.)

 

 

 

Modifikace:

 

Všechny modifikace které používají naši členové jsou na našich webových stránkách ke stažení zdarma (dfc.4fan.cz).

Někteří členové mají zájem o vytváření vlastních modifikacích a v tomto ohledu jim pomáháme.

 

 

 

Proč se vůbec o tyto věcí zajímáme? Ze stejného důvodu proč hrajete tuto hru i vy, chceme si užít zábavu a nějak se dostat do povědomí lidí...

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pokud by bylo možné upravovat hlavní příspěvek jak tomu bylo na starém pawno tak by tu tento noví topic nebyl ale již dříve jsem žádal o smazání toho minulého topicu, není moje chyba že na moji prosbu moderátor nereagoval a topic nechal.

Link to comment
Share on other sites

Oznámení o úpravách témat a příspěvků

 

Nyní lze upravovat příspěvky a témata do 7 dnů od vytvoření. Příspěvky a témata starší než 7 dnů mohou upravovat pouze Moderátoři a pouze s řádným odůvodněním pro úpravy. Děkujeme za pochopení.

Link to comment
Share on other sites

Pravidla znám o to se neboj, stačí když se podíváš na datum vytvoření předchozího topicu. Pokud by moderátoři uznaly že je to duplicitní téma(což rozhodně není, tak bych žádal o smazání toho starého jak jsem již žádal předtím...). Jinak pokud se chceš vyjadřovat tak pouze k tématu.

Link to comment
Share on other sites

 

:facepalm:

Tohle je známka vysoké inteligence, fórum slouží k tomu aby se tu věci diskutovaly, nikdo není zvědavý na někoho kdo není schopen napsat nic jiného než jen smajlíka. Pokud se ti něco nelíbí nebo s něčím nesouhlasíš tak to napiš.

Link to comment
Share on other sites

Multi Acc nemám mam iba jeden učet a tie reputace mi dava kamarat a nauč sa ti písat!!!!!!!!! ;)

Tvé účty : Casillas, Mivco, Opica ... a rozhodně jich bude víc :) Podle mě je moje gramatika i psaní dobrá, nikde nevidím žádné chyby což se o tvých příspěvcích říct nedá...

Link to comment
Share on other sites

Děkuji, snažím se aby skriptů bylo co nejvíce jelikož je u nich zásadní modifikace, stejně tak se snažím u S0beits ale tam je jejich počet rozhodně menší, časem budou skripty přibývat častěji jelikož plánuji někoho najmout kdo by mi skripty prezentoval. (Mám omezené množství času)

Link to comment
Share on other sites

Mivco to je, poznáš to hned jak se podíváš na rukopis a schopnost se vyjadřovat, a klan se nerozpadne jak říká Tom, nechodíme na CW tudíž nikdo nebude mít zájem přejít jinam :) .

Link to comment
Share on other sites

To neni dovod, preco si myslim, ze ked nehrate cw/tcw sa nerozpadnete. Dnes to chodi tak, ze si lowky, ktore si myslia ze klany su iba o cw/tcw zalozia klan, hraju cw s uplne kazdym, potom si vymyslia tie trapne odvety a nakoniec idu do inactive lebo ich to prestane bavit. Podla toho ze v DfC su public hraci, presnejsie rze, je dovod preco by mali odist inam. (ten som napisal vyssie, o dnesnych 2shoot klanoch)

Link to comment
Share on other sites

Tom su to proste nuli :)

Já ti něco řeknu, nulo ti sice říkají tví spolužáci ale to není nic Cool, to že to slyšíš na svoji osobu tak často neznamená že je to něco best, prostě si jen všude srážíš reputaci, všude kam přijdeš se prezentuješ jako (Cenzure), jediný důvod proč tu seš je ta Dynamická Ip adresa. (Tak to platí všude kam dojdeš.)
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...