Jump to content

gamemode Event Gamemode


jenkings

Recommended Posts

Event gamemode


Jak již je zřejmě z názvu poznat, bude se jednat o mód založený hlavně na hraní eventů, a jiné zábavě.

Co bude mód obsahovat:

-Event systém (eventy se automaticky střídají a vyhodnocují po celý den) (hotovo 4 eventy)
-Spawn mapa (stunt park s bonusy) (hotovo)
-Achievementy (25%)
-Spawn vozidel za peníze (30%)
-vychytávky (hledání balíčků,lety balónem, hledání straceného batohu s penězi.....) (60%)
-anticheat (20%)

+ další věci které zatím ještě vymýšlím (exp system....)

 

//Z důvodu ukončení tvorby poskytuji download zdrojových kódů
Odkaz: http://jenkings.eu/files/Event.pwn

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

Přepáč ale 2/10. Proč ? Vše co tu máš je okoukané :!: já lety bálonem mám v MB 1.5 a prostě takový mod by mě nebavil sry

 

Ok, díky za názor, ale jak jsem psal, ještě spousta věcí tam chybí, a bude se ještě přidávat...

 

 

1000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10

 

Like,Like,Like a zase Like!!!

 

Díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Přepáč ale 2/10. Proč ? Vše co tu máš je okoukané :!: já lety bálonem mám v MB 1.5 a prostě takový mod by mě nebavil sry

 

ano a kolko bugov tam mas ? a co ze to ma 1.5MB ? ja ti spravim blank script s 10MB...

Link to comment
Share on other sites

Přepáč ale 2/10. Proč ? Vše co tu máš je okoukané :!: já lety bálonem mám v MB 1.5 a prostě takový mod by mě nebavil sry

Zajímavé. U něj ti lety balónem vadí, že jsou okoukané a u ve tvém vlastním módu ti to nevadí a bavit tě bude? :)

 

Módy s touto tématikou mě vždy bavily, pokud v nich jsou kvalitní eventy a hlavně nějákej účel, proč se eventů zúčastnit (různé bonusy za výhry).

 

Proč vypisujete skoro každý do plánů i položku "anticheat"?

Link to comment
Share on other sites

Proč vypisujete skoro každý do plánů i položku "anticheat"?

 

Protože to je jedna z nejdůležitějších částí módu, jelikož si dnes každé pětileté dítě hned po instalaci SAMP stáhne i s0beit (nebo jak se to jmenuje) a začne na všech serverech dělat bordel

Link to comment
Share on other sites

Protože to je jedna z nejdůležitějších částí módu, jelikož si dnes každé pětileté dítě hned po instalaci SAMP stáhne i s0beit (nebo jak se to jmenuje) a začne na všech serverech dělat bordel

Tak určitě, anticheat by měl asi být součástí každého módu. Já jsem tím ale chtěl říct, že jde o prezentaci módu. Zde by se mělo sepsat jen to, na co se uživatel na serveru může těšit. No a do tohoto seznamu anticheat, různé adminsystémy, apod. určitě nepatří. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak určitě, anticheat by měl asi být součástí každého módu. Já jsem tím ale chtěl říct, že jde o prezentaci módu. Zde by se mělo sepsat jen to, na co se uživatel na serveru může těšit. No a do tohoto seznamu anticheat, různé adminsystémy, apod. určitě nepatří. :)

 

OK, příště už to neudělám ;):d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

9/10

Jediný problém je ten, že ak bude malá návštevnosť, eventy nebudú mať zmysel. Inak, určite sa niekedy pozrem :)

 

ano a kolko bugov tam mas ? a co ze to ma 1.5MB ? ja ti spravim blank script s 10MB...

 

To MB asi znamená jeho mod Mont Blanc, ktorý je len prerobený Reálny život :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zatiaľ 4/10 ale vyzerá to dosť dobre ... Takéto servery si vždy rád zahrám keď bude hotový podla mňa s tých 4/10 bude 11/10 :d .. Len tak ďalej a chcem sa spýtať plánuješ tam pridať aj /parkour ?? alebo niečo také ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...