Jump to content

Nová verze Pawno.cz - beta


lvalenta

Recommended Posts

ale i když si zvyknu nezmění to můj názor že to tu nemám rád, a to kvuli majitelovy, promiň Luky ale nesedl jsi mi do oka, a ještě to co mi o tobě vyprávěl bratránek... Ale občas sem zavítám :)

 

Prepáč, že sa do toho starám. Ale chcel by som vedieť dôvod, prečo ti Lukáš nesadol do oka. Podla mňa to je len tak, že niektorý uživatelia sem písali ako nemajú Lukáša radi, (atď.) A ty si sa k ním pridal, Len tak. Lukáš tu nespravil nič zlé..Toto všetko odomňa.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

ja by som zakázal podpisy, bolo by to viac prehľadnejšie :oops: a tiež "Líbi se mi" dal by som do spodného panelu príspevku, vedľa nahlásiť, alebo to nejak prehodiť...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Prepáč, že sa do toho starám. Ale chcel by som vedieť dôvod, prečo ti Lukáš nesadol do oka. Podla mňa to je len tak, že niektorý uživatelia sem písali ako nemajú Lukáša radi, (atď.) A ty si sa k ním pridal, Len tak. Lukáš tu nespravil nič zlé..Toto všetko odomňa.

 

Toto bych u neřešil, s Lukášem jsme se už podle mě udobřily, já se k nikomu nepřidávám, at si každej myslí o všech co chce ja nebudu někoho napodobat si myslíš že když někdo řekne zelené lízátko je hnusné, tak to budu říkat také? tak to fakt ne... zelené lízátko je dobré! :d

Link to comment
Share on other sites

ja by som zakázal podpisy, bolo by to viac prehľadnejšie :oops: a tiež "Líbi se mi" dal by som do spodného panelu príspevku, vedľa nahlásiť, alebo to nejak prehodiť...

 

V pravém rohu u každého podpisu máš křížek, vypnutí je individuální a můžeš vypnout podpis jednotlivce nebo všechny :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pekná zmena ale na stary systém a design som bol zvyknutý inač by som trošku doriešil nejake tie detaily napr:

• keď idem na profil tak píše zaregistrovaný > zobrazi sa len datum a mal by sa aj zobraziť čas no ale napr ty čo sa registrovali teraz ( tzv. v novom systeme ) tak už sa datum zobrazí

• ďalej kto nema nahratý avatar ( tzv. profilový obrázok ) nastavil by som mu zakladne logo pawno.cz...

Link to comment
Share on other sites

avatar mu nezobrazuje preto lebo na phpBB mal avatar a teraz by mal mať, ale nemá pretože neexistuje avatar na servery... preto Forse povedal aby si každý nahral avatar

Link to comment
Share on other sites

Myslím že tohle je krok dopředu. I když SA-MP scéna, česká SA-MP scéna upadá. Tohle fórum, pořád žije, a má sve uživatele, kteří tuhle změnu uvítají. Vzhled je hezký, co víc k tomu říct. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...