Jump to content

Recommended Posts

logo_comp.png

Zdravím,

chtěl bych vám představit svojí Facebook stránku pojmenovanou jako Ingnition.cz. Jak už podle všeho můžete vidět, jedná se o stránku mé osoby.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co na mé stránce naleznete?

- Když vydám článek na svém blogu LétajícíMoucha.cz, ihned jej přidám na Facebook stránku,

- I když vydám nové video z IPServer.cz, také jej naleznete ihned na mé Facebook stránce,

- Mimo těchto věcí zde najdete plno zajímavostí z mého "života", které na tuto stránku také přidávám,

- Či jednoduše novinky a zajímavosti z širokého IT světa.

 

http://www.facebook.com/ingnitioncz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Budu velice rád, když mojí stránku budete sledovat a odebírat. Díky tomu mě i podpoříte v další tvorbě a pokračování v tom co dělám. Předem díky všem!

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nezájem...

 

(Vy zelený svině, zkuste mi dát varování!)

I love you <3 :-*

 

Už jí odebírám,ale už to je celkem dost dlouho,zda se mi že jsi to už psal do mchatu nebo už tema máš ale nwm

Jojo, psal jsem to do mchatu ;)

 

Tak jsem ti dal ten Like no abys nebrecel ^^ :d

Děkujuuuuu!!! :hallo:

Link to comment
Share on other sites

Ano , odporucam , skvela stranka !!!

Ma skvele clanky :)

Díky, to mě moc těší :)

 

Lajknuto tak uvidim snad to bude stat zato ;)

Budu se snažit tě nezklamat ;)

 

klidne ti to lajknu ale na facebook moc nechodim, takze bych to tam asi necetl.. ale obcas si rad neco prectu na tvy strance, mas tam celkem zajimavy clanky :)

V pohodě, a díky že se ti články líbí ;)

 

Já už to odebírám delší dobu, celkem zajímavé články když mám čas tak si je pročtu :)

Super, děkuju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...